מהו אתר מסחר אלקטרוני סוהר?

ההגדרה הבסיסית של "סוהר" עצמה נעוצה בדימויים חזותיים; רק תמונה שמקבלים מפתח לרכב, מכניסים את המפתח ומתניעים אותו ללא בעיות. אם אדם עושה שימוש במונח "סוהר", מה שהוא כנראה מזכיר הוא דבר שנועד לשימוש מיידי (מונח זה משמש בעיקר למכירה או כאשר מציעים אספקת שירותים ו/או סחורה) . דוגמאות נפוצות כוללות בית "סוהר" אשר בנוי לחלוטין ומוכן למגורים בו (כאשר הכל מהבנייה ועד סיום השטיחים והארונות), או בית אחר שהוא "סוהר" עסק שבו משתמשים בחוזה של צדדים שלישיים. מקומות מסוימים או ציוד נדרש (כלומר קווי הרכבת או רכבת) והפעלתם, ולאחר מכן הם מעבירים אותו למי ששכר אותם.

בהתבסס על קו החשיבה הזה, ההגדרה של אתר מסחר אלקטרוני סוהר תהיה כאשר אתר מסחר אלקטרוני חדש לגמרי נוצר לחלוטין על ידי ישות שכירה אשר לאחר מכן יעביר את האתר המוגמר לבעלים. על מנת שאתר יוכל לטעון שהוא אתר מסחר אלקטרוני אמיתי, חייב להיות לו, מרגע מסירתו לבעלים, backend שמיש (אתר הניהול) המאפשר שינויים ועדכונים חשובים (כלומר מוצרים, תמונות , טקסט, קטגוריות, קטגוריות משנה וכו') כדי להופיע בקצה הקדמי (האתר שלקוח רואה). למעשה, הבעלים חייב להיות בעל שליטה מוחלטת באתר מההתחלה כדי להיות מוגדר כאתר מסחר אלקטרוני סוהר.

אז, למשל, נניח שתבינו את הרעיון ליצור אתר מסחר אלקטרוני שמחקה אתר מסחר אלקטרוני מפורסם יותר כמו Amazon.com (לא גונב את הפריסה או הפורמט של האתר באופן טבעי!). במקרה זה, תוכל לאתר חברת מסחר אלקטרוני סוהר, לספר לה מה הצרכים שלך (עם כמה דוגמאות מועילות), לגרום לה להקים את האתר לפי המפרטים שלך, לשלם להם ולקבל את המפתחות הפתגמים להגדרת המסחר האלקטרוני שלך. אתר שיכול למכור מוצרי נישה משלך. אתה יכול אפילו לבקש מהם לעזור לך להגדיר כתובת אתר ושירות אירוח דומיין תמורת תשלום קטן (כאשר זה לא כלול) אם אתה צריך את זה.

בהיותו תחום המסחר האלקטרוני הוא תחום תחרותי מאוד, כנראה שזה לא חכם אם אתה הולך על עיצוב אתרי מסחר אלקטרוני בקוד פתוח או סגור עשה זאת בעצמך, גם אם אומרים שהוא פשוט להגדרה. מציאת והעסקת יצרן בעל יכולות של אתרי סוהר היא הדרך הקלה והמהירה ביותר עבור אלו המעוניינים להיכנס למסחר אלקטרוני.Source by Gregory Mulford

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.