מהו הזרמת וידאו בשידור חי?

הזרמת וידאו בשידור חי והטכנולוגיות הקשורות צוברות פופולריות בימים אלה. ימי הטלוויזיה בכבלים כמקור הבידור העיקרי הולכים ופוחתים לאט. הצרכנים מחפשים כרגע דרכים חלופיות לארח ולצרוך חדשות. אחת הטכנולוגיות הנלוות כיום היא הזרמת וידאו בשידור חי. זוכרים את החתונה המלכותית השנה? בערך בזמן החתונה המלכותית, ספקי שירותי סטרימינג בשידור חי ציינו עלייה משמעותית במנויים. זה מהווה עדות לערך העתידי של הטכנולוגיה. למי שלא יזום, הנה הסבר בסיסי על השירותים והיתרונות שלהם.

בסטרימינג יש רצף תמונות בתנועה והתמונות האלה נשלחות לרשת בצורה דחוסה. לאחר מכן ניתן לצפות אלה מיד עם הגעתם למסך. זהו פתרון חסכוני לעסקים וארגונים רבים לשווק את המוצרים והשירותים שלהם באינטרנט. אם נבחר הזרמת שידור חי, משתמשים לא צריכים לחכות עד שהקובץ יוריד 100 אחוז. לאחר שהזרם התחיל, משתמשים בקצה השני של השורה כבר יכולים לצפות בסרטונים ולשמוע את הצלילים.

תחשוב על המערכת שאומצה כאל פי דרישה, ותוכל לצרוך את המדיה שביקשת כשהיא מגיעה. על מנת לנצל את הטכנולוגיה תזדקק לתוכנה שתוכל לפרוק ולשלוח את הנתונים לצג המשתמש ולרמקולים לצורך נתוני השמע. ישנן שתי אפשרויות בנגן s שניתן להשתמש בהן כדי לקבל ולהקל על הזרם. אפשרות אחת היא להשתמש בנגן המותקן במחשב שלך. האפשרות השנייה היא להשתמש בתוכנות שהורדו מהאינטרנט. נכון לעכשיו, הטכנולוגיה הפופולרית ביותר היא Microsoft Windows Media Technologies.

הזרמת הוידיאו האופיינית דורשת הזרמת קבצי וידאו מוקלטים מראש באינטרנט. אך ישנם מקרים בהם ניתן להפיץ את הקבצים באמצעות שידורים חיים. זהו הזרמת וידאו בשידור חי. במהלך שידור חי האותות מומרים לאותות דחוסים ואלו מועברים באמצעות שרתי אינטרנט מיוחדים. השימוש בשרתים אלה מאפשר ריבוי שידור אשר כיתרון היכולת להגיע למספר אתרים בו זמנית. אין צורך להתייחס באופן אישי לכל אתר. זה כזה פשוט.

הזרמת וידאו בשידור חי הופכת את התקשורת לקלה יותר. על מנת לנצל את הפוטנציאל הטכנולוגי במלואו עדיף לתמוך בטכנולוגיית פס רחב. אם התקציב שלך מאפשר זאת, שקול לרכוש את השירותים והייעוץ של ספק שירותי הזרמת וידאו בשידור חי.Source by Tom Swanton

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.