מהו פולימורפיזם?

פולימורפיזם הוא מונח כללי שפירושו 'צורות רבות'. דוגמה פופולרית לכך היא אודו מ"מסע בין כוכבים: חלל עמוק תשע ". הוא היה משתנה, יצור שיכול לשנות את צורתו בכל עת לפי הצורך על מנת שכל נסיבות ישרדות. ShapeShifter מגן על אתר אינטרנט על ידי שינוי קוד ה- HTML, Javascript או CSS שלו, כך שבמקום רכיבים סטטיים וקבועים לתוקפים לתכנת התקפה נגדם, הם מתמודדים עם "מטרה נעה, כל הזמן משכתבים את עצמם". משתמשים לגיטימיים ממשיכים לראות את ממשק המשתמש ללא שינוי.

בתחום אבטחת האינטרנט פולימורפיזם הוא אמצעי סטנדרטי לביצוע תוכנות זדוניות. הוא ידוע בכך שהוא מקל על קבצים וכלים לא רצויים ונגועים העיוורים לתוכנות ואפליקציות אנטי וירוס. התבשילים הזדוניים הם

בתחום התכנות מונחה האובייקטים, פולימורפיזם הוא המקום שבו תת-מחלקה גוברת על שיטה ממעמד בסיסי. שיטת הכיתה יכולה להראות התנהגויות שונות בתת -קבוצות. תחשוב על הדרך הזו. מתכנת מגדיר כיתה "שירה". ה"שירה "יכולה להשתמש בשיטה שנקראת" שיר ", ותת -הכיתות" טרוק "ו"גזאל" יכולות לאפשר לשיטת "שיר" להשמיע צלילים שונים מרגע לרגע. תכונה זו משמשת לעתים למשהו כמו פריצה או משחקי מחשב.

פולימורפיזם יכול לשמש את הטובים והרעים, וכמובן שההגדרה של "רע" ו"טוב "תלויה במוחו של המתבונן. פולימורפיזם הוא תוכנה זדונית. תוכנה זדונית היא תוכנה זדונית המשמשת, כאחד, לשיבוש פעולתם של התקנים נוספים ברשת. הם שואפים לגנוב מידע רגיש או, שלוש, להבקיע גישה בלתי חוקית למערכות מכשירים פרטיות. תוכנה זדונית משתמשת בתוכן פעיל (תוכן שהוא אינטראקטיבי או דינאמי כמו חידונים מרובים וסקרי אינטרנט), קוד ותסריטים כדי לבצע את שלושת הדברים האלה.

תוכנה זדונית שמוטציה אוטומטית היא פולימורפית. בגלל יכולתו של אודו של מסע בין כוכבים לשנות את מראהו בכל עת, הוא שימש לעתים קרובות כבלש להורדת פעילות בלתי חוקית. הוא היה ההתאמה המושלמת לתפקיד בדיוק כמו שפולימורפיזם בתוכנות זדוניות מקשה מאוד על צוות IT של חברה למצוא ולהרוס. במילים אחרות, בדיוק כמו בחיינו הפיזיים, חיינו הווירטואליים מתמודדים עם דברים שאינם כפי שהם נראים.

כמו "הדבר" של ג'ון וו.קמפבל, תוכנה זדונית שהיא פולימורפית, שיכולה "לשנות את הצורה", יכולה למעשה לספוג את הזיכרונות של כל יצור (או מכשיר) שהוא משתלט עליו. מכיוון שהתוכנה הזדונית יכולה לשנות את המראה שלה בכל עת, קשה לעקוב אחריה, אך היא גם יכולה לאסוף יותר "ידע" על המטרות שלה. שים לב שב"חרב והאבן "מרלין הפך את ארתור לבעלי חיים שונים ב"חרב באבן", גם למטרות חינוכיות. הוא יכול להסתובב זמן רב יותר מכיוון שלא ניתן לזהות אותו בקלות, אלא גם להמשיך הלאה באמצעות כתובות אתרים נגועים, הודעות SMS וכלים אחרים לתחבורה ברשת. זה לא סטטי אלא דינאמי.

פולימורפיזם הוא כלי הן לכנופיות והן לכנופיות ומאפיות ברחבי העולם וכן לאנטי-תוכנות זדוניות או הגנת DDoS נציגים להשתתף במה שאפשר לכנות "מרדף קסום" כמו זה של האגדות הפופולריות שני קוסמים או האיכר ווטרסקי. הנרדף תמיד משנה צורות כדי לאבד את הרודף. לרודף בסיפור ולרודף שצוד אחר תוכנה זדונית המשנה צורה … יש פוטנציאל לשני צורה. בשנת 2014, מאחר שאוניברסיטאות רבות ומכונים טכניים יש תוכניות מחקר המחפשות שיטות יעילות יותר להבטחת אבטחת האינטרנט, פולימורפיזם יהיה נושא חם בשנת 2014.Source by Lisa Alfrejd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.