מהי הנוכחות שלך במדיה החברתית המקוונת?

הנוכחות המקוונת שלך היא אחת הדרכים החשובות ביותר לשווק את העסק שלך לעולם. למען האמת, זה לא משנה אם יש לך עסק מקוון לחלוטין או עסק לבנים, שימוש במדיה חברתית היא דרך מצוינת להעביר את הבשורה על העסק שלך ולבסס את זהותך באינטרנט.

ודא שהמותג שלך תואם לאורך כל הדרך

בעוד שלכל רשת מדיה חברתית יש משלה באופן אישי, המותג שלך הוא תמיד המותג שלך. עליך לשמור על המותג זהה, אך להתאים אותו מעט כך שיתאים לאישיות הפלטפורמה. אבל אל תשנה את זה יותר מדי כי אתה רוצה שהקהל שלך יזהה אותך וייצור איתך אינטראקציה.

שמור את הפרופיל שלך מעודכן ומלא

רשתות המדיה החברתיות משתנות כל הזמן ולכן פרופיל שלם היום לא יהיה שלם מחר. שמור אותו מעודכן על ידי בדיקה לעתים קרובות, עדכון הדברים ששינית והוספה של מידע כאשר הפלטפורמה יוצרת דרכים חדשות עבורך לשיתוף.

היה עקבי עם הפוסטים שלך

אחד המפתחות לכך שהמדיה החברתית תעבוד עבורך כדי לבנות את הנוכחות שלך באינטרנט, הוא העלאת פוסטים ועדכונים קבועים. לדוגמה, אם יש לך פוסט בבלוג שאתה רוצה לשתף, הגדר אותו כך שישתף פעמיים ביום במקום פעם אחת בלבד.

הפוך למומחה בפלטפורמה אחת או שתיים

אינכם יכולים להיות בכל מקום ולעשות זאת היטב, לכן בחרו פלטפורמה אחת או שתיים בהן הקהל שלכם אוהב לבלות, והפכו למומחים במערכות אלה. אתה תעשה לעצמך טובה ענקית. קח את זה בקלות והפוך למומחה של אחד או שניים.

פתח תוכן ספציפי לכל פלטפורמה

אינך רוצה לערוך מחדש את אותו התוכן בדיוק באותן המילים בכל רשת מדיה חברתית. לדוגמה, כאשר אתה משתף פוסט בבלוג שכתבת לקידום הווידג'ט שלך, אתה רוצה לשתף אותו עם קובץ מיוחד לכל רשת אחרת.

צור קשר עם אחרים

אל תשכח לדבר עם אנשים בכל רשת. ענה על שאלות, שתף את הידע שלך, וקיים אינטראקציה איתן. מדיה חברתית אמורה להיות חברתית. אוטומציה זה בסדר, אבל אתה צריך לענות לאנשים ולדבר עם אנשים גם בזמן אמת.

שתף עדכונים של אנשים אחרים

כאשר מישהו משתף משהו חשוב שהקהל שלך ימצא מעניין, שתף אותו. האנשים שאתה משתף ומברך ומתקשר איתם יעשו את אותו הדבר עבורך. בנוסף, זוהי צורה נוספת של תוכן שיכולה לעזור לבסס מומחיות.

הצטרף לקבוצות

ברוב רשתות המדיה החברתיות כרגע יש כמה צורות של קבוצות שאתה יכול להצטרף אליהן. אפילו לפינטרסט יש לוחות סיכות קבוצתיים שאפשר להצטרף אליהם. הצטרפות לאלה, ולאחר מכן אינטראקציה עם האנשים, היא דרך מצוינת ליצור רשת ולהכיר טוב יותר.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.