מהן הטעויות הנפוצות בשיווק תוכן ברשתות חברתיות?

שיווק במדיה חברתית היא דרך מצוינת להגביר את העסק והרווחים שלך. עם זאת, יש הרבה טעויות נפוצות שאנשים עושים כשהם עוסקים בשיווק במדיה חברתית.

אם אתה עושה אחת מהטעויות האלה, אל תדאג. אף פעם לא מאוחר מדי לתקן את השיווק החברתי שלך ולשפר אותו.

לא לעסוק בעוקבים שלך

כשהעוקבים שלך מגיבים על משהו, משתפים או שואלים שאלה, אל תחכו יותר מדי כדי להגיב. אם יש לך מישהו שעוקב אחר המדיה החברתית שלך, בקש ממנו ליידע אותך על שיחות מתמשכות ועל תחומי מעורבות פוטנציאליים.

לא ממלא את הפרופיל שלך לחלוטין

פרופילים לא שלמים גורמים לעסק שלך להיראות מרושל או מזויף. אם אתם רוצים שיתייחסו אליכם ברצינות, מלאו פרופיל מלא עם תמונת פרופיל טובה, לוגו/באנר של החברה שלכם ומידע על מנת שניתן יהיה ליצור אתכם קשר מחוץ לרשת.

לא מתמקד באיכות עוקבים

יש אנשים שעושים את הטעות שהם מתמקדים בכמות העוקבים ולא באיכות. אתה רוצה לדאוג לעצמך במציאת עוקבים שהם לקוחות פוטנציאליים.

לא מפרסם עדכונים רגילים ורלוונטיים

אם אינך פעיל לפרסם דברים המהדהדים את הקהל שלך, אז אתה לא תקבל שום משיכה. אם אתם מתכננים להצליח בשיווק ברשתות חברתיות נדרשת התמדה וסבלנות, לא פלאים של מכה אחת.

לא לבחור את הערוצים שלך בתבונה

אתה לא צריך להיות בכל רשת חברתית. היו בערוצים שהקהל שלכם אוהב וזה יעבוד מצוין.

לא אוטומציה של פעולות מסוימות

יש הרבה דברים, כמו עדכונים מתוזמנים, שאתה יכול להפוך לאוטומטי במדיה החברתית. הקפד להשתמש בתזמון כשאפשר, כל עוד זה לא גורם לך להיראות רובוטי.

לא מקיים אינטראקציה אישית

בכל הזדמנות שיש לך, חשוב לבצע עדכונים דחופים של הרגע הרלוונטיים לעסק שלך ולמטרות שלך. זה יגרום לך להיראות אמיתי יותר בעיני העוקבים שלך.

לא להתאים אישית הודעות לערוץ

שליחת הודעה המונית, באמצעות תוכנה, לכל רשתות המדיה החברתיות שלך שאליהן התחברת, היא טעות גדולה. לרוב, יהיו לך לידים שנמצאים על יותר מחשבון אחד. אם תעשה זאת הם ירגישו במהירות משועמם או גרוע מכך, ספאם.

שימוש במדיה חברתית לשיווק העסק שלך הוא טכניקה מוכחת כדי להשיג יותר לקוחות, לבצע יותר מכירות ולהגדיל את השורה התחתונה שלך, אבל רק אם אתה נמנע מהטעויות הללו. קח אחד בכל פעם ועשה את השיפורים הדרושים כדי להגיע למסלול הנכון כך שתהפוך את השיווק שלך במדיה החברתית לרווחית עבור העסק שלך.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.