מהן פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר עבור העסק שלך?

בחירת פלטפורמת המסחר האלקטרוני הנכונה חשובה להצלחת העסק שלך. אתה בוחר את התכונות שאתה צריך, אבל מצד שני אתה קולט את האתגרים שתתמודד מולם כשהעסק שלך יתפתח או ישתנה. הרבגוניות, הגמישות והעלות של הפלטפורמה שלך יכולים לתמוך בך.

לפני שאתה משווה פלטפורמות מסחר אלקטרוני, זו מחשבה חכמה שכבר סידרת חלק גדול מהיכולות והאסטרטגיות שלך. לדוגמה, יש כמה פלטפורמות שהן טובות יותר לאלו שמתמקדות ב-SEO. אתה מעדיף לא ליצור את אתר המסחר האלקטרוני שלך ולאחר מכן להבין שהוא לא מותאם לאסטרטגיה שלך. בעוד שפלטפורמות מסוימות ירגישו מגבילות לאלה שיש להם יכולות קידוד, אלו שאין להם את המומחיות הזו עשויים להפיק תועלת רבה מהפשוטות של אותן פלטפורמות.

שמירה על סדרי העדיפויות שלך כדאגה עיקרית, הצטרף אלינו כשאנחנו מציצים בשש פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר הזמינות כעת.

1) WooCommerce

במשך זמן מה, WooCommerce שלטה בשוק שלה. כפלאגין ישיר של וורדפרס, למעשה יש לו הרבה מה להביא לשולחן, במיוחד עבור אותם עסקים שיש להם אתר אינטרנט והם קופצים למסחר אלקטרוני באופן בלתי צפוי. ל- WooCommerce יכולת הסתגלות גבוהה וניתוח מובנה. כמו כן, הפלטפורמה מחזיקה את כל היום, כל יום, לקוחות מחזיקים, כמו כמעט כל פלטפורמות המסחר האלקטרוני.

התוסף עצמו הוא בחינם, אך למעשה אתה צריך להחזיק באתר שלך ולשלם עבור כמה הוצאות נלוות. במקרה שאתה צריך חבילה כללית, מתחרים, למשל, Squarespace עשויים להיות הגיוניים יותר עבורך.

2) Shopify

Shopify ידועה באופן גורף. זוהי פלטפורמת המסחר האלקטרוני המועדפת עבור אלה שמסתמכים על שיווק במדיה חברתית כדי למכור או שעוסקים במיקור חוץ. הפלטפורמה פשוטה, גמישה וניתנת להרחבה מעסקים קטנים עד בינוניים. בנוסף, אינך צריך לטרוח ולהכיר את הידע של שפת קידוד כדי להשתמש בה. במקום זאת, לפלטפורמה יש ממשק גרירה ושחרור המאפשר לך לבנות את האתר שלך.

Shopify מתמקדת במכירה ומספקת המון תכונות של ניהול חווית לקוח (CEM) ותכונות של מכירות מעלה. עם זאת, ל-shopify יש מאבק להתמודד עם החנויות הגדולות ביותר. Shopify Plus עשוי לעזור לך להתפתח לחנות גדולה יותר, אך במקרה שאתה כבר קמעונאי גדול, ייתכן שזו לא הבחירה הנכונה עבורך.

3) מסחר גדול

עסקים רבים בסופו של דבר מצמצמים את בחירתם בין Shopify ל-BigCommerce. לא רק ביג Commerce יכולה להתמודד עם החנויות האדירות ש-Shopify נאבקת בהן, אולם היא גם מציעה ביצועי SEO חזקים יותר. יש לו חווית תשלום של עמוד אחד שיכולה לעזור להמרה שלך, ובכל זאת היא חסרה במכירות למעלה בלחיצה אחת ש- Shopify עושה כל כך טוב.

אם BigCommerce יעבוד עבורך על Shopify או לא, תלוי באסטרטגיה שלך, כמובן. אם תבחר ב-BigCommerce, אתה יכול לצפות להתאמה אישית גבוהה (אם יש לך יכולות קידוד) ולתמיכת לקוחות יציבה. עם זאת, אתה יכול גם לצפות לתג מחיר גבוה יותר עבור תכונות רבות שפלטפורמות אחרות כוללות בתוכניות הבסיסיות שלהן.

4) OpenCart

אם תג המחיר הגדול יותר של Big Commerce אינו בר ביצוע, אולי תעריך את OpenCart במקום זאת. זה קוד פתוח וחינמי לשימוש, למרות העובדה שאתה יכול להשקיע בתוספות, שנעות בהוצאות בין חינם ל-$100. ישנן חלופות נוספות רבות, חלקן עם תכונות שתצטרך לשלם עבורן במקומות אחרים.

כמו כן, הפלטפורמה דורשת ידע רב בקידוד, מכיוון שהיא ניתנת להתאמה אישית בצורה יוצאת דופן, אך מכיוון שהתמיכה שלה לא די מוצקה כמו פלטפורמות אחרות. במקרה שמשהו ישתבש, ייתכן שתצטרך להתעסק באתר שלך בעצמך בזמן ש-OpenCart יפסיק לחזור אליך.

סיכום

בסופו של דבר, פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר עבור העסק שלך תהיה כזו שתתאים ליכולות הקידוד שלך ולציפיות לפיתוח, הן בנפח והן במספר הפריטים המוצעים.

הפלטפורמה הנכונה אמורה גם לאפשר לך להשתמש באסטרטגיות השיווק וחווית הלקוח שאתה צריך כדי לשגשג.

לא משנה מה תבחר, אל תגבר את ההחלטה שלך לבחור בפלטפורמת המסחר האלקטרוני הנכונה – זו החלטה מסובכת שתהיה לה השפעה משמעותית על העסק שלך.Source by Raj Kumar

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.