מה הם סמינרים מקוונים ומה ההבדל ביניהם?

סמינר מקוון הוא סמינר וידאו מקוון או אודיו חי המקשר אותך כמארח הוובינר לקהל שלך. לסמינרים מקוונים יש את היכולת להביא לידים פוטנציאליים חדשים ולעזור לך ליצור אינטראקציה עם הקהל שלך בדרך חדשה ואישית יותר.

תכנן את הסמינר המקוון שלך

לסמינרים מקוונים יש שיעורי קליקים גבוהים יותר, שיעורי המרות מכירות ויכולות בניית רשימות דוא"ל גבוהות יותר מאשר שיטות שיווק מקוונות רבות אחרות.

עם זאת, אתה צריך לתכנן את הסמינר המקוון שלך לפני שאתה עולה לאוויר. ודא שאתה מספק ניצחון מהיר לקהל שלך. ספק משהו שאפילו מתחילים לנישה או לתעשייה שלך יכולים ליישם בפועל. חשבו על לענות רק על שאלה אחת גדולה או לפתור בעיה אחת גדולה שיש לקהל שלכם. כאשר אתה נצמד לשאלה או בעיה אחת בלבד, קל יותר לקהל שלך לנקוט בפעולה.

האם סמינרים מקוונים יקרים להפעלה?

אירוח סמינרים מקוונים אינו יקר. Google Hangouts, YouTube Live ו-Facebook Live הם שירותי סטרימינג מקוונים בחינם שבהם אתה יכול להשתמש כדי לארח סמינרים מקוונים. יש גם ספקי תוכנה ספציפיים לסמינרים מקוונים שנותנים לך את כל הכלים שאתה צריך בחבילה אחת.

סמינרים מקוונים מונעים על ידי וידאו ואודיו. אודיו גרוע יהרוג את התסריט וההצעה הטובים ביותר של הסמינר. ודא שאתה מספק אודיו באיכות גבוהה. המשמעות היא אירוח את הסמינר המקוון שלך מסביבה שקטה ונטולת הסחות דעת, באמצעות מיקרופון איכותי.

זה לא הכל "למכור, למכור, למכור!"

סמינרים מקוונים עובדים מכיוון שהקהל שלך יכול ליצור אינטראקציה איתך ואחד עם השני. תחשוב על מתן ערך, לא על מכירות. ספק ערך מדהים במהלך הסמינר המקוון שלך. אם תציעו הצעה בסוף הסמינר המקוון שלכם, ודאו שמה שהמשתתפים בוובינר שלכם משלמים בתמורה לערך שהם מקבלים הוא כל כך אטרקטיבי שהם לא יכולים לוותר על ההצעה.

תרגל את המשלוח שלך

תרגל, תרגל, ואז תרגל עוד קצת. הצג את הסמינר המקוון שלך לכמה חברים וקבל את המשוב שלהם. בצע את הסמינר המקוון שלך כל כך הרבה פעמים שאתה מכיר את התוכנה הן מבחינת נקודת המבט והן מבחינת נקודת המבט של המשתתפים. תרגול עושה מושלם, אז למד להכיר מקרוב את תוכנת הוובינר שלך ואת התסריט שלך לפני שאתה יוצא לאוויר.

תהיה עצמך

אתה אדם ייחודי, ולסמינרים מקוונים יש דרך נפלאה לתת לאישיות שלך לזרוח. תהיו אתם ולא רק שתרגישו יותר בנוח להעביר את הוובינר, אלא שהאינטראקציה שלכם עם המשתתפים שלכם בעתיד תהיה יותר אמיתית מה שיחבר אתכם יותר לקהל שלכם כך שהם ירצו לקנות מכם ולא מהמתחרים שלכם.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.