מה שאתה צריך לדעת על סקופ פריק

אחד הטרנדים החמים ביותר ברשתות החברתיות בימים אלה הוא סטרימינג בשידור חי. היו כבר כמה אתרים ותוכנות עם שירותי סטרימינג בשידור חי בעבר, אך הם זכו לתשומת לב רבה יותר רק עם הופעתם של מכשירים ניידים. פריסקופ מובילה את חבילת האפליקציות לנייד המציעות בעיקר שירותי סטרימינג בשידור חי. הוא נחשב למשנה משחק בתחום המדיה החברתית מכיוון שבניגוד לאתרי מדיה חברתית אחרים, פריסקופ צבר מיליון משתמשים תוך פרק זמן קצר בלבד. הוא נמצא בשימוש נרחב, כפי שמעידים רוב הסרטונים המוזרמים שנצפים ביום אחד – פחות או יותר 40 מיליון דקות. אבל ישנן מגבלות מסוימות לאפליקציה הזו ושם נכנס סקופ פריק כדי לעזור.

סקופ פריק הוא כלי תוכנת שולחן עבודה המיועד לזרמי פריסקופ. כלי תוכנה ייחודי מסוג זה הושק ב -28 בדצמבר 2015. הוא נועד לסייע למשווקים מקוונים בעיסוק פרסום הווידאו שלהם.

יוצרים

עלי G ומרקוס לים הם המחברים של כלי תוכנה זה. הם אותו צוות שהביא פריק אינטרסים חברתיים ופריק לידים חברתיים להרבה משווקים מקוונים שרוצים להשיג יתרון בעיסוקי השיווק שלהם ברשתות החברתיות. עלי G יצר גם כלים יעילים נוספים לשיווק אתרים כגון פינגווין מקום ראשון, פורום פורצ'ונס, WP Mobile Assault, WP Time Trigger ו- WP Video Commando.

כיצד להשתמש בתוכנית

עם רכישת התוכנה, ניתן להתקין אותה במחשבים. זה מאוד תואם; למעשה, זה עובד על MacBook, מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים.

אתה רק צריך להירשם לחשבון בחינם לאחר התקנת התוכנית. גם הממשק של תוכנית זו די פשוט; אתה רק צריך לבצע ארבעה שלבים פשוטים כדי לשמור שידורים חיים.

השלב הראשון הוא הכנסת כתובת האתר של הסרטון המוזרם. שנית, בחר את תיקיית היעד של הסרטון שהורדת. השלב השלישי לוקח זמן מכיוון שהוא בזמן הורדת הזרם. עם זאת, בניגוד למספר תוכניות להורדת וידאו, סקופ פריק מאפשר למשתמשים להוריד סרטונים במהירות. זה יכול אפילו להוריד זרמים של שלוש שעות תוך דקות ספורות. מוצב סרגל התקדמות המציין את אחוז החלקים שהורדו. לאחר הורדת כל קבצי הגלם, המילה 'סיים' תוצג ברשימת קבצי הגלם. השלב הרביעי והאחרון הוא העלאת הזרם שהורדת לחשבון YouTube שלך.

יתרונות

חלק מהיתרונות בשימוש ב- Scope Freak הם ידידותיות למשתמש, תאימות ותהליך הורדה מהיר. כפי שנרמז קודם לכן, תוכנה זו נעשית כסיוע למגבלות האפליקציה פריסקופ. אחת הבעיות הנפוצות של משתמשי פריסקופ היא פקיעת הזרמים שלהם לאחר 24 שעות. הקהל שהחמיץ את השידור החי צריך לצפות בתוך מגבלת 24 השעות.

עם התוכנה האמורה, הסטרימר והצופים כאחד לא צריכים להתאמץ כדי לצפות בתוך מגבלת 24 השעות; הם יכולים לצפות מתי שהם רוצים כל עוד הם הורידו את הסרטונים המוזרמים. הם יכולים גם לאחסן את הסרטונים כל עוד הם רוצים וצריכים. למשתמשים יש אפשרות לערוך את הזרמים שהורדו באמצעות כלי העריכה החדשים של YouTube או תוכנת עריכת וידאו לא מקוונת.

מי צריך את התוכנה

סרטונים שהורדו הם באיכות גבוהה. זה בוודאי יוסיף לאמינות של משווקים מקוונים המטמיעים את הסרטונים האיכותיים באתרי המסחר האלקטרוני שלהם. משווקים מקוונים יכולים לייצר רווחים גם מהסרטונים שלהם. הם יכולים להוסיף מודעות בסרטונים או קישורים לדפי מכירה שונים.

בלוגרים וכמעט כל מי שיש לו מכשיר וחיבור לאינטרנט יכולים להגיש בקשה כשותף לתוכנה. מחיר התוכנית נע בין 27 ל -47 דולר. המחיר תלוי בחבילה. המחיר הבסיסי עולה 27 עד 37 דולר ואילו חבילת המקצוענים עולה 37 עד 47 דולר. שותפים מרוויחים עמלה של 50% על כל מכירת התוכנה.

סיכום

מספר המשווקים המקוונים גדל מדי שנה, ובולט בתעשייה הרוויה הזו הוא להשתמש במגמות הטכנולוגיות האחרונות. סטרימינג בשידור חי באמצעות אפליקציות מובייל כמו פריסקופ הוא כיום אחד הטרנדים החמים ביותר בימינו. כדי למקסם את הפוטנציאל של מגמה זו, סקופ פריק מפותח. בעזרת תוכנה זו, משתמשים יכולים להוריד ולערוך את הסרטונים או הסקופים שלהם כדי למשוך יותר לידים וסיכויים לעסקים המקוונים שלהם.Source by James Thumper

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *