מכת הדואר הזבל החדשה שמזיקה לקרייגסליסט

מכרת משהו בקרייגסליסט לאחרונה? אם יש לך אז חווית את מגפת הדואר הזבל החדשה. אני בטוח שכולנו הכרנו את ההונאות השונות המבטיחות לשלם לך יותר ממה שאתה מבקש את הפריט שלך אם תשלח אותו רק למקום כלשהו במזרח אירופה או במערב אפריקה. המגיפה החדשה אינה מהווה סיכון גדול לכלכלתך, אך היא מעמיסה את תיבת הדואר הנכנס שלך עם גולמי בזבוז זמן. הכנסת מודעה ויחד עם הרוכשים בפועל מגיע מבול של מייל שאינו קשור לפרסומת שלך. אני משתמש ב- Craigslist במשך שנים והיקף הספאם עם המגפה החדשה הזו הוא הגרוע ביותר שראיתי עד כה.

בשבילי זה בהה בכמה הודעות דוא"ל שלא מציגות יותר מאשר קישור. לחצתי על אחד הקישורים והועברתי לאתר שאין לו שום קשר לפריט שניסיתי למכור. אחד מהם היה אתר פורנו. השני התיימר להיות אתר חדשות באינטרנט. אני איטי אבל בדרך כלל אני מתגבר אחרי המכה הראשונה בערך והתחלתי למחוק מיילים דומים.

ככל שנשחקה שלמותם של הספאמרים ותסכולם גבר הדואר האלקטרוני התארך. אחד האהובים סיפר שבעוד שהם מעוניינים לרכוש את המחשב שלי (לא מכרתי מחשב), הם חשבו שהמחיר עשוי להיות מעט גבוה. הם ביקשו ממני לבדוק על ידי לחיצה על קישור. אבל הם גם הבטיחו לי בכוונתם לקנות גם אם הייתי שואל יותר (אז למה שאטרח ללחוץ על הקישור?). אחר טען שהוא "מעוניין בכנות" אך האם אנא אנא לחץ על קישור זה תחילה; הוא לא הסביר מדוע זה יביא אותו מעבר להיותו "עניין בכנות". אני מתבייש להודות שהפקפקתי בכנות שלו ולא לחצתי על הקישור.

הסיפורים הפכו מפורטים יותר. אחד הנפוצים ביותר היה זה שבו טען הדואר הזבל שהקישור שאליו ניסו לפתות אותי הוא זה ששינה את חייהם לתמיד. הם היו חסרי בית או גרוע מכך עד שהם נתקלו בקישור הזה. נראה שכולם חשבו שאני מוכר משהו בקרייגסליסט כי הייתי חסר עבודה והייתי צריך את הכסף (למעשה אני מנקה את המוסך שלי לפני שאשתי עוזבת אותי). אם רק הייתי לוחץ על הקישור הספציפי הזה "תודו לי אחר כך!" היו אומרים. כנראה שכמוהם אז הייתי רוצה לחלוק את מזלי עם אחרים. אחת אמרה שהיא לא יכולה לדעת מה"תמונות "בפרסומת שלי אם הסרטון זהה לקישור שהיא לוחצת עליו (לא מכרתי סרטון ואין" תמונות ") היא הציעה לי הורד פלאגין של flv לצפייה בסרטון. כנראה שלא אעשה זאת.

האהוב עלי בכל הזמנים היה מדואר זבל שהבטיח לשמור עליו קצר ומתוק ואז המשיך 275 מילים נוספות. הוא היה ייחודי: הוא אמר שאם אני מעוניין הוא ישמח לשלוח לי כמה קישורים שיסתכלו לפני שהם מחליטים אם אני רוצה להיכנס איתו לעסקים. עוד לא הספקתי!

קרייגסליסט הוא אחד האתרים השימושיים ביותר באינטרנט כולו. חבל שזה מושך כל כך הרבה רמאים וספאמרים.Source by Mike Nardine

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *