מסחר אלקטרוני הוא כוח שולט – WooCommerce עומד בראש החבילה

מכירות המסחר האלקטרוני אינן מהטבלאות בארה"ב, וממש כך. לשנת 2012, המסחר האלקטרוני גדל באופן משמעותי, עלייה של כ-15 אחוזים משנת 2011. אנליסטים צופים כי עד 2017, למעלה מ-10 אחוז מהמכירות הקמעונאיות יופקו מרכישות מקוונות. זה מייצג עלייה לסכום צפוי של 370 מיליארד דולר; כיום, כ-270 מיליארד דולר במכירות מתבצעות על ידי קמעונאים אלקטרוניים מדי שנה. גם מכירות B2C צפויות לחוות צמיחה נפיצה, עם תחזיות העולה על 1.2 טריליון דולר בשנה לשנה זו ואילך. סין מזינה את הצמיחה הזו, ומהווה למעלה מ-13% מכלל העסקאות המקוונות במסחר אלקטרוני. בקצרה, אנשים אוהבים לעשות קניות באינטרנט, וזו מגמה שתמשיך בעלייה לאורך השנים הבאות.

WooCommerce היא עגלת הקניות המקוונת הפופולרית ביותר

WooCommerce היא אחת מפלטפורמות הקניות הגדולות ביותר בתחום המסחר האלקטרוני וגם אחת מהנפוצות ביותר. תוך שש שנים בלבד של היותה זמינה כפתרון מסחר אלקטרוני, הישות דיווחה על למעלה מ-2 מיליון הורדות של עגלת הקניות האלקטרונית שלה למשתמשי קצה. עד שהרבעון הרביעי יגיע ב-2014, הם צופים שהם יעברו את סמן ההורדות של 2.25 מיליון. WooCommerce מאפשרת למשתמשים ליישם עגלת קניות קלה לשימוש וחסונה באתר האינטרנט שלהם, והיא תואמת לחלוטין גם כתוסף וורדפרס. וורדפרס אחראית לכ-20 אחוז מהחלק האחורי של האתר החדש, מה שהופך אותו ו-WooCommerce לשילוב פופולרי ויראלי עבור בעלי חנויות מסחר אלקטרוני שרק מתחילים.

למעלה מ-10 אחוזים מכל אתרי המסחר האלקטרוני משתמשים ב-WooCommerce

על פי דו"ח שהוצא על ידי WooCommerce על סטטיסטיקת שימוש, הם נמצאים כיום בשימוש על ידי למעלה מ-10 אחוזים מכלל בעלי החנויות האלקטרוניות, מוציאים ילדים גדולים כמו מג'נטו, ובסופו של דבר עונדים את הכתר כאחת הפלטפורמות הנפוצות ביותר בעולם כיום עבור מסחר אלקטרוני; מלבד ג'וגנראוטים כמו אמזון או איביי, כמובן. בין הסיבות העיקריות לכך שאנשים בוחרים בפלטפורמה זו, תמחור, קלות שימוש, אפשרויות אינטגרציה, תוספים זמינים ולוח המחוונים העשיר בתכונות בראש הרשימה.

איך מספרי השימוש מצטברים

בבלוג שפורסם על ידי WooThemes, שוק האפליקציות של WooCommerce, בשם "ניטור צמיחת WooCommerce בעולם קוד פתוח", פורסמו מספר סטטיסטיקות שימוש ספציפיות שעוזרות לנו להבין טוב יותר עד כמה הפלטפורמה הזו הפכה לפופולרית.

  • 80 אחוז מבעלי חנויות מסחר אלקטרוני משתמשים ב-WooCommerce.
  • מג'נטו מגיעה למקום השני עם מניה של 10.07 אחוזים.
  • ZenCart מגיעה למקום השלישי עם כ-9.60 אחוזים.
  • למעלה מ-15 אחוז מהאתרים המופעלים על ידי WooCommerce מוכרים מוצרים ושירותים דיגיטליים.
  • למעלה מ-2 מיליון משתמשים הורידו את תוכנת WooCommerce.

לסיכום

בין אם תחליט להשתמש ב-WooCommerce כדי להפעיל את הפתרון שלך או באחד מספקים אחרים זמינים רבים אחרים, דבר אחד מובטח: תעשיית המסחר האלקטרוני צומחת בצעדי ענק על בסיס יומי. ההחלטה להקים חנות מקוונת משלך היא רעיון נפלא שיכול רק להוביל לסיפור ההצלחה המקוון הגדול הבא. פתרונות תוכנה מועילים כמו WooCommerce יכולים לאפשר לך לנהל ולנהל טוב יותר את החנות שלך על ידי שימוש בכלים שנוצרו ונבדקו בקפידה שנועדו להקל על פעולות המסחר האלקטרוני שלך. עם מכירות קמעונאיות אלקטרוניות שעומדות להאפיל על הסמן של 400 מיליארד דולר עד 2018, מעולם לא היה זמן טוב יותר לעלות על הסיפון מאשר עכשיו.Source by Michael Jon Lazar

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.