מסחר אלקטרוני מול לבנים וקניות מרגמה

אי אפשר להתעלם מ -95,000,000 מבקרים חודשיים באמזון. ואי אפשר להתעלם מהעובדה ש -95% מהאמריקאים עושים קניות או יקנו בוולמארט. המסחר האלקטרוני צפוי לגדול ב -200% בחמש השנים הקרובות. היא גדלה ב -38% בשלושת החודשים האחרונים בארה"ב בלבד, בהשוואה לשיעור המקוון של וולמארט, העומד על 11% בלבד. מקיס, סירס וולמארט סוגרים חנויות ומציינות את התחרות מצד אמזון כגורם מרכזי בירידה במכירות. עם זאת נורדסטרום נקטה את האתגר, 25% מהעסקים שלהם מקוונים והם הציבו את רף הספסל של קמעונאים מסורתיים אחרים של קמעונאים. מסחר אלקטרוני הוא הזדמנות לא איום, היא לא טרנד חולף והיא כאן כדי להישאר. מספר האנשים שנכנסים לחנויות כדי לגעת ולהרגיש הולך ומצטמצם. עלויות ההובלה ודמי החניה ממשיכים לעלות והגישה הופכת זמן רב יותר. ההתנהגות האנטי-חברתית בערים ובסביבותיה ובקניונים ממשיכה להחמיר, כל הגורמים הללו גורמים ליותר ויותר לקוחות ברשת.

אמזון עשתה צעד ענק נוסף בקניית רשת סופרמרקט לבנים ומרגמות תמורת 34 מיליארד דולר. הסיבה היחידה להחלטה זו היא שיפור שירות המכולת המקוון על ידי הבטחת משלוח של שעתיים. מצרכים יימסרו מהחנות הקרובה ביותר על פי מיקוד. בנוסף למהלך האמיץ הזה הם בוחנים סופרמרקט ללא צ'ק אאוט בסיאטל, לאחר שהטכנולוגיה נבדקה והשתכללה אמזון תגלגל את זה לכל החנויות. במקום להתמודד מול תחרות מבוססת, הם השתמשו בחדשנות כדי להניע אותם מעבר לכל תחרות. דוגמא נוספת היא אילון מאסק; הגישה חסרת הפחד שלו לעתיד באמצעות טכנולוגיה פתחה דלתות צרכניות חדשות. למכוניות האלקטרוניות שלו תהיה השפעה דרמטית על רכבים מסורתיים המונעים בגז. עלינו להיפרד מכבלי המחשבה "אם זה לא נשבר אל תתקן את זה"

כשזה מגיע למסחר אלקטרוני, אוסטרליה מפגרת בפיגור של יותר מעשור וייקח עוד עשור עד שהם יגיעו. מותגים מקומיים רבים נכנסו למינהל בשנתיים האחרונות, הרינגבון, מרקס, דיוויד לורנס, רודס ובקט, אורוטון. הקמעונאית הבריטית ג'יינט, טופ שופ וטופ מן, נכשלה ולאחר שנתיים של מסחר גרוע סגרו את דלתותיהם. שתי חנויות הכלבו והיחידות נאבקות מול התחרות המקוונת. מניות מאייר ירדו מ -4.00 ל -53 סנט בארבע שנים ומניות דיוויד ג'ונס ירדו ב -45% בשלוש שנים. העסק המקוון של מאייר מסתכם בפחות מ -1% ודוד ג'ונס עומד כיום על 2.6%. שתי החנויות המקוונות מסורבלות, מסורבלות לניווט והן לא מעודכנות וזמני האספקה ​​גדולים יותר מזמני האספקה ​​מחנויות בארצות הברית ובריטניה. כלל האצבע הוא שלפחות 10% מהעסק הקמעונאי שלך חייב להיות מקוון. שניהם ממוקדים מתחרים ומחקים אחד את השני. אין שום סימן לחדשנות, רק מכירה אחת אחרי השנייה; הם הפכו לסגנון מרתף מציאה. לאחרונה הודיעו סוחרי הטקסטיל שהם יסגרו את כל החנויות ונסחרו באופן מקוון בלבד, באופן דומה איירפלקס תסגור את כל חנויות הדגל, למעט תשומת לב מקוונת. ולבסוף בואו נהיה כנים, תקני השירות בחנויות הכלבו האוסטרליות הם הרבה מתחת לממוצע. תחת מאויש, לא מאומן, שכר גרוע ומנוהל תחת מנטליות היררכית ארכאית. אתה יכול גם לשים שלט גדול בחלון עם חנות מקוונת

לקוח באוסטרליה יכול לרכוש מאמרים בשווי 1,000 דולר מנורדסטרום בארצות הברית ולשלוח אותו עד הבית תוך 5 ימים; אתה לא משלם מס או מס ומקבל הרבה יותר עבור הרבה פחות. קנה באינטרנט באמזון והאפשרויות הן אינסופיות והשירות פשוט מדהים. הפסיכולוגיה שמאחורי הקניות באינטרנט היא שאין מחסומים אנושיים להתעמת איתך, אתה פשוט בוחר, לוחץ ומשלם ומחכה להפתעה.

אז מה הבחירות שלך? סע לקניון המקומי, חפש שלושים דקות אחר מקום חניה שכנראה יחזיר לך כ -25.00 דולר, תתווכח עם אשתך, תקבל שירות על ידי איש מכירות דוחק ללא ידע במוצר. יותר מחצי היום חלף וזה היה בזבוז זמן. לכולנו הייתה חוויה לא נעימה כזו. כעת תוכלו לחסוך הרבה זמן וכסף על ידי קניות באינטרנט ולהשתמש בזמן ובכסף שחסכתם לקחת את המשפחה לארוחת צהריים נעימה וליהנות מזמן איכות משותף.Source by Pat McMurray

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *