מתי סרטון תאגידי מוסיף ערך?

הפקת וידיאו ארגוני מתוצרת מקצועית יכולה לשפר מאוד את פרופיל החברה שלכם ולהשתמש בה במגוון יישומים. להלן מספר השימושים הנפוצים ביותר עבור וידאו ארגוני.

הפקת סרטוני תדמית

סרטון תדמית הוא פרסומת דינאמית ומהירה, לעתים קרובות בליווי מוזיקלי, וניתן להשתמש בה לקידום כל השירותים או המוצרים שיש לחברה שלך להציע.

סרטוני תדמית משמשים למגוון מטרות. ניתן להשתמש בהם כדי לעודד את הקהל בהקדמה למצגת מכירות מולטימדיה, כנסים או סמינרים וגם משמשים לעתים קרובות מאוד בריצה על לולאה על דוכני תערוכות ובאזורי קבלה של חברות. ניתן לשלב סרטי תדמית אלה גם בתקליטורי CD ו- DVD כיצירת היכרות.

סרטוני תדמית יכולים להיות יעילים וחזקים ביותר בתקשורת החוזקות של החברה שלך בצורה דינאמית ומרגשת. אותו פרומו של סרטון יכול לשמש גם למגוון יישומים, ובכך להפחית את הוצאות הצילום.

הפקת וידיאו בשידור מנהלים

אחת הבעיות הגדולות העומדות בפני דירקטורים בחברות גדולות או לאומיות גדולות היא ניסיון לתקשר ברמה האישית עם הקהל העצום והמגוון הגיאוגרפי שלהם. סרטוני תאגיד שידור מנהלים מאפשרים לחבר הבכיר או לחברים בחברה להקדיש כמה שעות מזמנם להתראיין, ולהתמודד עם שאלות או נושאים מרכזיים שעלולים להתגלות. באמצעות סרטון ארגוני, הם חוסכים לעצמם את העלות והזמן העצומים של נסיעה ממקום למקום בכנסים בכדי להגיע לאותה תוצאה.

שידור מנהלים יכול לשמש להרבה יישומי וידיאו ארגוניים והדרכות, החל מקבלת עובדים חדשים לחברה, לתקשורת אסטרטגיות ניהול חדשות או פשוט שיתוף החזון שלך לגבי עתיד החברות עם הצוות שלך. הפקת וידאו ארגוני יכולה לספק את האמצעים האידיאליים להסביר ללקוחות את ערכי הליבה של העסק שלך, ואף יכולה להיות אמצעי מושלם להעברת הודעות רגישות למחירים למוסדות העיר והעיתונות וכו '. ישנם שימושים רבים אחרים לשידורי מנהלים ולחברות הפקת וידאו. יעבוד עם העסק שלך כדי ליצור שידורי מנהלים בהתאמה אישית שיתאימו לחברה שלך.

הפקת סרטוני עדות של לקוחות

סרטוני עדות של לקוחות הם ראיונות מוקלטים בהם הלקוח מתבקש לתת את רגשותיו על מוצר או על שירות של חברה. הפקת סרטוני עדות של לקוחות הופכת להיות חיונית יותר ויותר באקלים העסקי הנוכחי. לקוחות לעתים קרובות אוהבים לשמוע את חוות דעתם של חבריהם הצרכנים, וסרטוני עדות של לקוחות יכולים להיות הדרך האידיאלית לתקשר מידע זה.

סרטוני עדות של לקוחות יכולים להיות בצורה של קליפים קצרים של לקוחות המתארים את תגובתם למוצר או לחברה, או אולי ראיונות ארוכים יותר של לקוחות המתמודדים עם נקודות מבט ספציפיות או יותר מעמיקות.

ניתן להשתמש בהפקת סרטוני עדות של לקוחות למגוון מטרות, החל מהיותו חלק ממבצע וידאו, כתמיכה בדוכני תצוגה, כחלק ממצגת מכירות כללית או אפילו לשימוש בכרטיס ביקור אלקטרוני, ולאחר מכן ניתן באירועים, תערוכות, פגישות וכו '. סרטוני עדות של לקוחות יכולים אפילו להיות שימושיים בעת הערכת העסק שלך, מכיוון שהם יכולים לשמש אותם ליצירת מקרי וידיאו של לקוחות, ובכך להעריך את המוצר מצד הלקוח.

כנס ותערוכה הפקת וידאו

הפקת סרטוני כנסים ותערוכות יכולה ללבוש צורה של תוכניות שלמות משל עצמם, או פשוט כמו קטעים קצרים שישולבו בסרטוני תאגיד ארוכים וארוכים יותר המדווחים על כנסים או תערוכות שקיימו חברות.

כאשר לחברה יש אירוע או תערוכה גדולים, לא תמיד כל האנשים שצריכים להשתתף יהיו שם, אבל עם כל כך הרבה נושאים שנדונים ומוצגים מוצרים, עם סרטוני כנסים ותערוכות, אירועים אלה יכולים להגיע קהל הרבה יותר רחב. הסביבה הנינוחה באירועים מסוג זה, מאפשרת להתייחסות הרבה יותר נינוחה לאנשים המתראיינים, וקל יותר לקבל חוות דעת כנה, דבר שלעולם לא ניתן להמעיט בערכו של כל עסק.

לאחר הצילום ניתן להעלות סרטוני כנסים ותערוכות ל- DVD להצגות וידאו, או להפיץ אותם בתקליטור, דרך האינטרנט או דרך האינטראנט של החברה שלך.

לאחר צילום אירוע, ניתן ליישם אותו למגוון יישומים, החל משימוש ברור במתן תיעוד של האירוע לכל מי שלא היה מסוגל להגיע, וכלה בנשיכות צלילים פשוטות של ראיונות לצורך שילוב במצגות מכירה ושיווק. . סרטוני חברה של כנסים ותערוכות מספקים גם הם הזדמנות מצוינת לצלם מצגות מדוברי אורח שהאנשים שלא יכלו להגיע לאירוע יחמיצו. הפקת וידאו ארגוני טובה תשקף את האווירה באירוע, ויכולה להיות דרך מצוינת לעודד צוות ו/או לקוחות להגיע לאירועים אלה בעתיד.

הפקת וידאו לתיירות

אמצעי הווידיאו ללא תחרות בקידום חווית התיירות המלאה למבקרים פוטנציאליים, כאשר הפקת וידאו היא דרך אידיאלית לשווק את השירותים, האטרקציות והאינדיבידואליות של עיר או יעד תיירותי ברמה האישית, המקומית או אפילו הבינלאומית.

בצורה של תקליטור או DVD, היקף הפוטנציאל של הפקת וידאו לתיירות הוא עצום. סרטון יאפשר לצופים לחקור באופן אינטראקטיבי יעד נתון, לערוך סיור וירטואלי במלון או ליהנות מטיול מודרך בעיר עם מגיש מוכר.

רוב חברות הפקת הווידיאו הנחשבות יציעו ליצור סרטון תיירות, DVD או CD ROM כחלק מחבילת שיווק גדולה יותר, תוך יצירת אריזות ומושכים המושכים את העין להשלמת תוכנית הפרסום.Source by Joel Loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *