ניקוי רשימות כאשר הזמן הוא מהותי

התברר כעת כי החל החלון הכוח בין הצרכן למשווק, והעביר את הכוח במהירות לידיו של הצרכן. לצרכנים יש כעת יותר אפשרויות, יותר משאבים ודורשים התאמה אישית מעולם. דוא"ל אינו יוצא מן הכלל.

אם אתה שולח הודעות דוא"ל למיושנת או לרשימת דוא"ל שרכשת, זה בזבוז רציני של זמן וכסף. זה הופך להיות מכריע כעת יותר מאי פעם למשווקים לוודא שהרשימות שלהם נקיות ומעודכנות.

למה הרשימה שלך צריכה להיות נקייה

שירותי אבטחת דואר אלקטרוני, ספקי שירותי אינטרנט וצגי ספאם מסדרים את הדרך למה שמקנה קמפיין דוא"ל מתאים. יש לשלוט על תלונות דואר זבל, הודעות שלא נמסרו והרשמות מנויים תחת ספים אלה כדי להימנע מתשומת לב מיותרת. שליחת מיילים לרשימה בלתי מוסמכת בדרך כלל גורמת להשעיות בחשבון מפלטפורמת הדוא"ל שלך, קנסות ותוצאות שיווק איומות.

מדוע פלטפורמת הדוא"ל שלך אינה מנקה רשימה?

על פלטפורמת דוא"ל מוטלת החובה לנהל את הספים שנקבעו להודעות שלא נמסרו, הרשמות ותלונות דואר זבל. אם רשימת הדואר האלקטרוני שלך מיושנת או לא מנוהלת סביר להניח שיהיה מספר גבוה משלושתם. במקרים אלה, ייתכן שהחשבון שלך יושעה על ידי פלטפורמת הדוא"ל שלך. ניקיון רשימות הוא דרך טובה לשמור על מוניטין שליחה מהימן ושיעורי העמידה.

פלטפורמות דוא"ל עוזרות לפקח על תקינות הרשימות לאורך כל אורך חייו של קמפיין דוא"ל. הם לוקחים בחשבון ומודדים נתוני שיעורי יציאה מדף יציאה, יכולת משלוח ושיעורי הרשמה כדי לתת לך קריאה ברשימה שלך. עם זאת, אין להם את היכולת לבצע ניקוי מתקדם ברשימות שלך.

איך אתה שומר על הרשימה שלך נקייה?

ישנן אפשרויות שונות לשמירה על שלך רשימות דוא"ל נקיות. אחת האפשרויות היא להיות אסטרטגי לגבי לידים. פתרונות ניקוד וציון לידים בודקים ומעריכים באופן אוטומטי כל הפניה והתאימות שלהם לעסק שלך ולאחר מכן מקצים אותם לרשימה בהתאם. אפשרות נוספת היא לאפשר לנמענים להחליט אם לקבל מיילים. הבקשה וקבלת רשותם תחילה מבטיחה שהרשימה שלך תתמלא בנמענים שמעוניינים לקבל את התוכן שלך.

כאשר אתה מחליט להשיק את קמפיין הדוא"ל הבא שלך, וודא שאתה לוקח את הזמן כדי לוודא שרשימת הדוא"ל שלך בתולית. זה יבטיח יותר תגובות ותגביר את המעורבות ויעזור לשפר את המוניטין שלך עם ספקיות האינטרנט.Source by Farhan Fawzer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *