סקירה כללית של חבילת משפחת Bitdefender – הגן על כל המשפחה שלך מפני כל איומי הסייבר

הגנה על המחשב האישי והמכשירים שלך מפני איומי אבטחת אינטרנט אינה מספיקה בימים אלה. יש לך גם את הילדים שלך לשקול. אתה לא רוצה שהסמארטפונים והטאבלטים שלהם ייפרצו. הדרך הטובה ביותר להגן על כולם היא באמצעות פתרון כמו Bitdefender Family Pack. הוא מספק הגנה רב-שכבתית של תוכנות כופר על פני מספר מכשירים ברכישה אחת. החבילה החזקה הזו משלבת מספר פונקציות של אנטי וירוס ואנטי תוכנות ריגול ואפילו לא עולה כל כך הרבה.

הגנת מצלמות רשת היא תכונה חדשה ששומרת עליך ועל משפחתך מפני עיניים סקרניות. הפונקציה מודיעה לך כאשר אפליקציות מנסות לגשת למצלמה ומאפשרת לך לחסום גישה לא מורשית. יש גם הגנה על רשתות חברתיות שמונעת קישורים ואיומים זדוניים באמצעות פלטפורמות הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר. אם חבר או קרוב משפחה שולח לך או לילדיך קישור זדוני שלא במתכוון, Bitdefender יטפל בו כראוי.

בסקירות Bitdefender Family Pack, משתמשים רבים משבחים את ביצועיו. אחת התכונות המרשימות ביותר שלה היא היכולת למנוע ספאם. יש לו מסנן חזק נגד דואר זבל שתמיד מחפש ומזהה איומים אפשריים מבלי להשפיע על השימוש בדוא"ל שלך. חומת האש האישית פועלת ביעילות לחסימת התקפות מבחוץ.

מסנני בקרת ההורים מונעים מילדיכם לצפות באתרים לא רצויים. פונקציה זו גם מנטרת את חשבונות הפייסבוק והסמארטפונים שלהם. להורה יש אפשרות לחסום שיחות לא רצויות בכל מכשיר אנדרואיד. הגנו על ילדיכם מכל שיחת טלפון או הודעת SMS שעלולה להפריע.

בודק הסיכונים המהירים סורק פגיעויות וחורי אבטחה בלחיצה אחת. אפשר ל- BitDfender לבדוק אם יש תוכנות מיושנות במחשב שלך שעלולות להיות פגיעות לאיומים חדשים יותר. נקודות תורפה כאלה יכולות לכלול תיקוני אבטחה חסרים והגדרות מערכת לא בטוחות.

יתרונות חבילת משפחת Bitdefender

להלן מספר יתרונות נוספים בשימוש בחבילת המשפחה של Bitdefender:

• קל לשימוש ולניהול

• ניתן לשלוט מרחוק

• בעל השפעה נמוכה על המערכת

• מספק הגנה מפני אובדן או גניבה

• מספק חומת אש אישית ללא טרחה רבה

• מציע הגנה נגד הונאה

• בעל תכונת Safe Files שמונעת שינויים בלתי מורשים בקבצים חשובים

• מציע עדכוני אבטחה 24/7 וגישה ישירה לצוות התמיכה

• אתה יכול לעשות בנקאות מקוונת וקניות עם הגנה ואבטחה

מוצר זה מכסה את כל צרכי iOS, Mac OS, Windows ו- Android שלך. הוא מציע לא רק הגנה, אלא גם שיפור ביצועים ואבטחה.

Bitdefender Family Pack זמין עם מנויים לשנה, שנתיים ושלוש שנים. אם אתה צריך לאבטח יותר משלושה מכשירים / מחשבים אישיים, אינך יכול לבקש מוצר טוב מזה.

לא רק שתוכל לקבל את כל ההגנה הזו למשפחה ברכישה אחת, אתה יכול גם לקבל אותה במחיר משתלם באמצעות חבילת משפחה Bitdefender קוד קופון או שובר. עיין בהצעות שונות על מוצרי Bitdefender ולמד כיצד תוכל לחסוך.Source by George Botwin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.