סקירת Kaspersky Total Security – סיבות לבחור בחבילת הגנת הסייבר המדורגת ביותר

מעבדת קספרסקי היא אחד השמות הגדולים ביותר בתחום אבטחת הסייבר. היא ספקית גדולה של פתרונות אנטי וירוס והגנה על נקודות קצה בבעלות פרטית. עבור חלק מהמשתמשים תוכנת הגנה אנטי וירוס אינה מספיקה. אם הצרכים שלך דורשים יותר מתוכנית אנטי -וירוס רגילה, ייתכן שתרצה לשקול את Kaspersky Total Security. זוהי הגנת פרטיות מתקדמת המציעה תכונות שימושיות רבות, כגון הגנה על מצלמות אינטרנט, בדיקות אבטחת Wi-Fi, זיהוי אתרי פישינג ועוד.

פתרון אבטחת IT זה פועל על כל סוגי המכשירים ומערכות ההפעלה. לא משנה מה השילוב של מחשבי Windows ו- Android, Mac ו- iOS שמשפחתך או החברה משתמשת בהם, חבילת Total Security תגן על כולם. אתה יכול לבחור חבילה הכוללת הגנה של עד חמישה מכשירים בו זמנית. אפשר לנהל הכל מאתר אחד. בדוק את מצב ההגנה של כל המכשירים, נהל את הרישיון שלך, הפעל פונקציות אבטחה ועוד. השלטים אפילו יאפשרו לך למצוא מכשירים שאבדו, לנעול אותם ואפילו לנגב אותם.

סיבות להשתמש ב- Kaspersky Total Security

• זוהי אבטחה עטורת פרסים המגנה מפני אתרים מסוכנים, דיוג, וירוסים, תוכנות ריגול ועוד.

• הוא מאוד ידידותי למשתמש וקל להתקנה.

• הגנת הפרטיות מונעת מאחרים לחדור לחיים הפרטיים שלך.

• תכונת "כסף בטוח" מספקת לך אבטחה כאשר אתה עושה קניות או בנקאות באינטרנט, בין אם זה באמצעות Mac או PC.

• מספק אבטחה ובטיחות לילדים על ידי חסימת תוכן לא הולם ומאפשר להורה לנהל את השימוש שלו ברשתות חברתיות.

• מנהל סיסמאות מאובטח מאחסן ומגן על סיסמאות ומאפשר גישה אליהם מהמחשב האישי, מהמכשיר הנייד או מ- Mac.

• גיבוי והצפנת קבצים יוצרים עותקי גיבוי של הקבצים, המסמכים והתמונות החשובים שלך ומצפינים את כל סוגי הנתונים.

לא כל תוכנות האנטי -וירוס מציעות הגנה על סמארטפון אנדרואיד, אך קספרסקי טוטאל אבטחה בהחלט כן. הם לא רק מוגנים מפני וירוסים ותוכנות זדוניות, הם מוגנים גם מפני גניבה. גם אם מישהו יגנוב את הטלפון שלך, הוא לא יוכל לגשת לשום דבר אם תוכל לנעול אותו מרחוק או למחוק אותו. קספרסקי שומרת את המידע שלך מאוחסן בצורה מאובטחת, כך שתוכל לאחזר הכל מאוחר יותר.

חשיבות האבטחה בזמן אמת

הגנה בזמן אמת על תוכנות זדוניות ניתנת למחשב ול- Mac שלך. האיומים נעצרים לפני שהם יכולים להזיק. ישנן תכונות הגנה כלכליות טובות כגון כסף בטוח, הגנה מתקדמת לגניבת זהות וחומת אש דו כיוונית.

דבר נהדר לגבי קספרסקי טוטאל אבטחה הוא שזה די זול. תתפלאו ממחירי ההנחה. אתה יכול לבחור מנוי לשנה, לשנתיים או לשלוש שנים עבור 5 או 10 מכשירים.

גלה עד כמה פתרון האבטחה הזה יכול להיות משתלם על ידי הסתכלות קספרסקי אבטחה טוטאלית קודי קידום מכירות. הוא מציע את כל ההגנה שמשתמשים צריכים ממספר עצום של איומים ואינו עולה כל כך הרבה כסף.Source by George Botwin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *