סקירת Kaspersky Total Security for Android – מדוע זו חבילת האבטחה הטובה ביותר?

חשבו על כל המידע החשוב המאוחסן בטאבלטים ובטלפונים שלכם. כל דבר, מחשבון המדיה החברתית שלך ועד אלבומי תמונות משפחתיים דורש הגנה. אם אתה מעורב בעסקים, סביר להניח שיהיו נתונים קריטיים של החברה המאוחסנים גם במכשירים אלה. מה אם אי פעם תאבד את מכשיר האנדרואיד שלך, או שמישהו יצליח לפרוץ אליו? הדרך הטובה ביותר להגן על הכל היא באמצעות Kaspersky Total Security עבור אנדרואיד.

חבילת Total Security מציעה הרבה יותר מחבילות אבטחת אינטרנט ואנטי וירוס. אתה יכול לצפות להגנת פרימיום עבור כל המידע הרגיש בטלפונים אנדרואיד שלך. אתה יכול להזמין אותו באינטרנט דרך האתר או דרך Google Play. בחר בין מנוי לשנה לשנתיים עבור מכשיר האנדרואיד שלך.

קספרסקי עושה עבודה טובה בעצירת איומים, לא משנה באיזה דפדפן אינטרנט אתה משתמש. הטכנולוגיה תזהה קבצים זדוניים ותעצור אותם לפני שהם יורידו ויתחילו לתקוף את המכשיר שלך. הוא מקבל דירוג גבוה עבור יכולות הזיהוי שלו על ידי כל מעבדות האנטי-וירוס העצמאיות המובילות. אתה יכול לעשות סריקה ידנית של אפליקציות בכל פעם שאתה צריך, ולאפשר סריקה אוטומטית לשאר הזמן.

בנוסף להגנה מפני וירוסים, Kaspersky Total Security for Android מציעה גם תכונות כמו בקרת הורים, טכנולוגיית אנטי-פישינג וסינון שיחות/הודעות טקסט, שהוא גמיש ביותר. גם טאבלטים וסמארטפונים הם לא המכשירים היחידים שאתה יכול להגן עליהם. Total Security מציעה גם תמיכה במוצרי Android Wear, מה שמפשט את ניהול האבטחה הכולל.

סכנות דיגיטליות ללא Kaspersky Total Security לאנדרואיד

לא תצטרך לדאוג לגבי סכנות דיגיטליות, כולל תוכנות זדוניות ותוכנות כופר. הוא פועל בצורה שאינה מפריעה לתפעול. המכשיר שלך לא יאט בכלל, שכן קספרסקי פועל בשקט וביעילות ברקע.

הרחק את הפרטים שלך מעיניהם הסקרניות של קרובי משפחה, חברים ועמיתים לעבודה עם תכונת הסודיות. השתמש בו כדי לנעול אפליקציות מפתח עם קוד מיוחד. בזמן שאתה בזה, אתה יכול להסתיר טקסטים, יומנים ושיחות מאנשים חטטנים.

אל תדאג אם אי פעם תצטרך לאפס את המכשיר. גם אם תתקין את האפליקציה שוב, מפתח התוכנית עדיין יעבוד, כל עוד נשאר זמן במנוי שלך. התוכנית כולה קלה להתקנה ולשימוש. יש הרבה תכונות ידידותיות למשתמש, כך שגם מתחיל יוכל להבין הכל.

Kaspersky Total Security עבור אנדרואיד היא לא סתם תוכנית רגילה. הוא מעוצב יפה ומציע טכנולוגיה טובה ועטורת פרסים. למרות שמכשירי אנדרואיד נוטים להיות בטוחים יחסית בפני עצמם, זה תמיד עוזר לקבל את ההגנה הנוספת הזו. קבל את זה היום והתחיל להגן על החיים הדיגיטליים שלך.

החברה מציעה מגוון כלים חינמיים שיעזרו לך להתחיל. לאחר שתבין את הדברים, זה יהיה הזמן להשתמש בקופונים ובקודי קידום Kaspersky Total Security עבור אנדרואיד. מבצעים אלה יעזרו לך לחסוך במנוי שלך.Source by George Botwin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.