סקירת Norton Security Deluxe – החשיבות של ההגנה עטורת הפרסים הזו

חבילת האבטחה החדשה שמציעה Norton מורכבת מתוכנות אנטי וירוס וכלים לשמירה על בטיחות מגוון רחב של מכשירים. ישנן חבילות שונות זמינות, כולל Basic, Standard, Deluxe ו-Premium. משתמשים רבים מדווחים כי התמורה הטובה ביותר מוצעת עם חבילת Norton Security Deluxe, הזמינה כמנוי.

עם חבילה זו, אתה מקבל כיסוי עבור עד חמישה מכשירים, אותם תוכל לנהל בבת אחת דרך פורטל My Norton Online. יש הרבה יתרונות גדולים, כולל הגנה בזמן אמת מפני וירוסים, תוכנות כופר וסוגים אחרים של איומים.

פושעי סייבר וגנבי זהות הופכים ליותר ויותר מתוחכמים ותוכניות אנטי וירוס מסורתיות לא תמיד מספיקות. חיוני שיהיו לך כמה שיותר משאבים בכל הנוגע להגנה על העסק או הבית שלך מכל מיני איומי סייבר. ככל שאתה מחובר יותר, כך יש יותר מידע פרטי ואישי בחוץ. אם אתה מנהל עסק, אתה צריך לשמור לא רק על הנתונים האישיים שלך מוגנים, אלא על זה של הלקוחות, העובדים והשותפים שלך.

קבל את Norton Security Deluxe ותהיה שקט נפשי. זוהי חברה עטורת פרסים המציעה פתרון לסמארטפונים, מחשבים אישיים וטאבלטים ללא קשר למערכת ההפעלה. קבל הגנה עבור Windows 10, גרסאות קודמות של Windows, Mac, iOS ו-Android.

מנוע זיהוי ועדכונים של Norton Security Deluxe

ההגנה תמיד מעודכנת כדי להתגונן מפני כל האיומים, כולל החדשים ביותר. זכור שאם כבר יש לך מנוי ב-Norton למוצרים ישנים יותר, ימי המנוי הישנים לא מתווספים לחדש, ולכן עדיף להמתין עד שהקיים עומד לפוג כדי להפעיל את החדש.

מנוע הזיהוי המשמש לסריקה ולחסל תוכנות זדוניות מתפקד כמעט בצורה מושלמת בבדיקות. זה גורם לחבילת Deluxe לבלוט באמת בין תוכניות האנטי-וירוס. לא תצטרך לדאוג גם לגבי הודעות דיוג ותוכנות ריגול. Norton הוסיפה את היכולת לעצור שינויים זדוניים בקבצי הרישום. הוא גם משתמש בחוסם ניצול משופר כדי למנוע התקנה של יישומים שעלולים להיות חשודים ולא רצויים. קל להגדיר ולהתאים את חומת האש. המשתמש יכול לקחת שליטה ולהגדיר את הכללים.

כמעט ולא לוקח זמן עד שתוכנות זדוניות ידבקו למחשב, ולפושעי סייבר להתגנב פנימה ולהתחיל לקחת מידע. רק כלי Norton Security Deluxe מיועדים לעצור איומים פוטנציאליים כמעט באופן מיידי. אם אי פעם נתקלת בבעיות פתרון בעיות או שיש לך שאלות כלשהן, Norton מציעה שירות לקוחות מותאם אישית 24/7.

Symantec Corporation, החברה שמאחורי כל מוצרי Norton הנמכרים ביותר, תמיד הייתה מובילה בתעשיית אבטחת ה-IT והאנטי-וירוס. אם אתה מודאג לגבי המחיר, אל תהיה – יש Norton Security Deluxe קודי קידום מכירות זמינים כדי לעזור להפוך את המוצרים האלה ואת מחירי המנויים למשתלמים יותר.Source by George Botwin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.