עצור שיפור זכרים ודואר זבל אחר באמצעות כללים

עצירת דואר זבל בדוא"ל היא דבר כמעט בלתי אפשרי בעולם של היום. אולם אחד מספוני הדואר הזבל הגרועים ביותר (ובדרך כלל המביכים) הוא הודעת הדוא"ל "להפוך את איבר המין שלך לגדול יותר", במיוחד אם אתה בעבודה, וחמור מכך אם יש בו תמונות. למרבה המזל ל- Outlook ול- Vista Mail (לא ל- Outlook Express) יש תכונה נחמדה המאפשרת לנו לחסל סוג זה או אחר של דואר זבל מלהגיע לתיבת הדואר שלנו.

השלבים של Vista Mail ו- Outlook דומים ולכן אכלול שלבים לשניהם רק כאשר יש הבדלים בין השניים. כמו כן, השלבים האלה עדיף לבצע כאשר עדיין יש לך את דואר הזבל שברצונך לחסום.

1. עבור אל כלים

2. ב- Vista Mail בחר "כללי הודעות" ולאחר מכן "דואר". ב- Outlook בחר "כללים והתראות".

3. ב- Outlook בחר "כלל חדש" ולאחר מכן בתיבה "התחל מכלל ריק" בחר "בדוק הודעות כשהן מגיעות". כעת לחץ על "הבא".

4. מתוך התיבה "בחר תנאים"; ב- Vista Mail הכניסו סימן ביקורת ב"איפה שורת הנושא מכילה מילים ספציפיות "וסימן ביקורת נוסף ב"איפה גוף ההודעה מכיל מילים ספציפיות"; ב- Outlook שים סימן ביקורת "עם עבודות ספציפיות בנושא או בגוף".

5. מתוך התיבה "תיאור כלל"; ב- Vista Mail לחץ על הקישור הכחול הראשון תחת הכותרת "המכיל מילים ספציפיות"; ב- Outlook לחץ על הקישור הכחול תחתון "מילים ספציפיות".

6. בתיבה העליונה הכנס מילה המשמשת בהודעה זו שעושה את זה פוגע, כגון "פין" או "הגדלה", תוכל גם להשתמש בביטויים כגון "זין גדול יותר".

7. בכל פעם שאתה מכניס מילה או ביטוי חדש, לחץ על "הוסף"

8. לאחר שהוספת את כל המילים והביטויים לוחצים על "אישור", אל תדאג תוכל להוסיף עוד במועד מאוחר יותר.

9. ב- Vista Mail מהתיבה "תיאור כלל"; לחץ על הקישור הכחול תחתון "ו"עכשיו שנה אותו לאפשרות השנייה" הודעות תואמות כל אחד מהקריטריונים "; לחץ על "אישור". הקישור הכחול עם קו תחתון צריך להשתנות ל- "או".

10. ב- Vista Mail מהתיבה "תיאור כלל"; לחץ על הקישור השני הכחול המסומן בכחול "מכיל מילים ספציפיות". כעת חזור על שלבים 6 עד 8 באמצעות אותן מילים כמו קודם.

11. ב- Outlook לחץ על "הבא"

12. מתוך התיבה "בחר פעולות" שים סימן ביקורת ב"מחק אותה "

13. ב- Outlook לחץ שוב על "הבא" ואז "הבא"

14. בתיבה "שם לכלל זה" תן את הכלל כראוי, כגון "חוסם ספאם להגדלת הפין".

15. ב- Vista Mail לחץ על "אישור" ואז שוב על "אישור". ב- Outlook לחץ על "סיום" ואז "אישור".

זהו זה; מעתה כל מייל שיכיל את המילים שהוספת קודם לכן יימחק אוטומטית. אם ברצונך להוסיף מילים נוספות מאוחר יותר או למחוק חלק, עבור אל "כלים", ואז ב- Vista Mail עבור אל "כללי הודעות" ואז "דואר"; עכשיו וודא שהכלל הנכון נבחר בתיבה העליונה ובתיבה "תיאור כלל" לחץ על הקישור הכחול הראשון תחתון תחתון "מכיל …" חזור על הקישור השני הכחול תחתון "מכיל …" עם אותו מילים; ב- Outlook לחץ על "כללים והתראות" כעת וודא כי הכלל הנכון נבחר בתיבה העליונה ובתיבה "תיאור כלל" לחץ על הקישור הכחול תחתון.

• היזהר לא להוסיף מונחים גנריים כגון "זין" מכיוון שזה יחסום כל מייל שיש בו את המילה "זין" בדוא"ל, גם אם זהו שמו הפרטי של הבוס שלך. משפט ספציפי כגון "זין גדול יותר" אמור להיות בסדר אלא אם כן אחד מעמיתיך מתלונן ומשתמש בביטוי כגון "קייל הוא זין גדול מג'ק" ואז שוב עיניך לא יראו את המייל הזה.

• מדריך זה לא יעבוד אם אתה משתמש ב- Outlook Express

• אם האפשרות כללים והתראות אינה זמינה ב- Outlook, המשמעות היא שלא הגדרת כתובת דוא"ל לשימוש ב- Outlook.

• הגרסה של Outlook המשמשת במדריך זה היא זו שהגיעה עם Microsoft Office 2007, אם אתה משתמש בגירסה אחרת של MS Office אזי Outlook שלך עשוי להיות מעט שונה, אם כי עדיין יהיה קרוב מספיק כדי שמדריך זה יעבוד בשבילך.Source by Serj Sagan

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *