פיתוח אתרי מסחר אלקטרוני: טעויות המשפיעות באופן משמעותי על היזמים שלך

הסיכוי לפתח חנות מסחר אלקטרוני מפתה, בלשון המעטה. פלטפורמת המסחר האלקטרוני, שזכתה כסוחר הכספים הפתגמי, הופכת במהירות לחלק מכריע מחוויית הקנייה שלנו. לפי הדיווחים, בשנת 2013, כ- 40-41% אחוזים מהאנשים קנו באינטרנט. הנתון עשוי לגעת ב -46% בשנת 2017.

כמה מילים על פיתוח מסחר אלקטרוני

פיתוח פלטפורמות מסחר אלקטרוני אינו מהלך בפארק. טעויות בדרך יכולות להשפיע באופן משמעותי על הון היזמי שלכם. שום הנחה או מכירות לא יכולים לעזור לך אם אין לך אתר ידידותי למשתמש או לצורך העניין אם פרטי ההתקשרות שלך אינם נראים בקלות. להלן הורדת הטעויות העיקריות בפיתוח מסחר אלקטרוני שכדאי להימנע מכל מחיר.

כמה טעויות בפיתוח אתרים במסחר אלקטרוני הורסות את החזר ה- ROI שלך

יעיל חברת פיתוח אתרים למסחר אלקטרוני לא יבצע טעויות אלה בכל מחיר.

טעות 1: אינך מקפיד על הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת פלטפורמת מסחר אלקטרוני

האם אתה מבין שאפילו לא ניתן לבחור את פלטפורמת המסחר האלקטרוני הפופולרי ביותר כמו Shopify באופן שרירותי? הבחירה בפלטפורמת המסחר האלקטרוני היא ההחלטה החשובה ביותר המשפיעה על עתיד חנות המסחר האלקטרוני שלך. ומהם בדיוק הגורמים שצריך לקחת בחשבון? גודל המלאי שלך, אמצעי התשלום ומספר הלקוחות הצפוי הם רק כמה תכונות שאמור באופן אידיאלי לשלוט בבחירתך בפלטפורמת המסחר האלקטרוני.

טעות 2: לעלות עם פריסה שאינה מעוררת מספיק אמון

זה קורה וקורה לעתים קרובות. מראה האתר שלך הוא קריטי לצמיחה עסקית. אתה פשוט לא יכול לשכוח שהמשתמשים שלך סומכים עליך על המידע האישי שלהם (כמו שם, כתובת ופרטי האשראי שלהם). כעת, העולם הדיגיטלי אינו זר למקרים של הפרות נתונים ופריצות מידע. הקונים נעשו זהירים מתמיד בכל הנוגע למסירת מידע אישי. הם פשוט יאהבו להתעלם מאתר מסחר אלקטרוני שאינו מעורר ביטחון הולם. עסקים צריכים להיות מספיק זהירים כדי לצפות באתר בדיוק כמו לקוח. תסתכל טוב על האתר שלך. האם היית מגלה את פרטיך האישיים לאתר (שנוצר על ידך) אם היית לקוח? אתה עושה טעות גדולה אם אינך עושה זאת.

טעות 3: אין מספיק אפשרויות תשלום

זו עדיין אחת הסיבות העיקריות לכך שחנויות מסחר אלקטרוני מאבדות בסופו של דבר לקוחות. מדוע לא להקל על חוויית המשתמש על ידי הכללת כמה שיותר אפשרויות תשלום? עם שירותי תשלום כמו ארנק Google, PayPal ואמזון אתה יכול לתת לקונים שלך לשלם עם כל כרטיסי האשראי או הצ'קים האלקטרוניים המובילים.

טעות 4: לא מגיע עם פריסה ידידותית למשתמש

לא משנה כמה מפתה זה נשמע, הכללת תכונות רבות מדי באתר שלך רק ממשיכה לעכב את מהירות הטעינה שלו. כוון לניווט פשוט יותר. ודא שאתה הופך את האתר שלך ללא עמוס ככל האפשר ומכיל את כל המידע הדרוש בו זמנית.Source by Rahul Ranjan Singh

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *