פיתוח אתר מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני או מסחר אלקטרוני הוא מסחר במוצרים או שירותים באמצעות רשתות מחשבים. B2C ו- B2B הם סימנים נפוצים לעסקים לצרכנים ולמסחר אלקטרוני לעסקים ומשתמשים בטכנולוגיות כמו מסחר נייד, שיווק באינטרנט, עיבוד עסקאות מקוונות ועוד כמה.

כיום כמעט כל דבר בעולם הזה נמכר דרך האינטרנט והדבר הופך את המסחר האלקטרוני ועיצוב אתרים לרלוונטיים מתמיד.

אתר מסחר אלקטרוני טוב כמו חנות וירטואלית. בדיוק כשאנחנו נכנסים לחנות, האווירה הכללית אמורה לפנות אלינו בזמן עסקים. תמיד יש לייקים ואי -אהבתי אישיים, אך המראה הכללי של האתר צריך להיות לא פוגע ומזמין.

נרשם שבשנת 1984, Gateshead SIS/Tesco היא מערכת הקניות המקוונת הראשונה ב- B2C וגברת Snowball, 72 היא הקונה הביתי הראשון באינטרנט. בשנת 2015 עמדה אמזון באתר המסחר האלקטרוני הגדול בעולם, והיא אחראית ליותר ממחצית מכלל הצמיחה במסחר האלקטרוני.

הנחיות לאתר מסחר אלקטרוני טוב:

אם אתה מוכר מוצר אחד, תצטרך עמוד אחד או כמה דפים לכל היותר. כמה דפים קיימים בין דף הבית לבין פטה הסיום האחרון הוא שיקול חשוב. אם ישנם מספר מוצרים, מספר דפים הם נתון.

עיצוב – אם מדובר במוצר שכבר הוקם, כמה מושגי עיצוב כבר קיימים ויש להקפיד עליהם. התאם את התמונות שאתה מעלה לתחושה של האתר. הם לא צריכים להתנגש.

שלושה יסודות של אתר מסחר אלקטרוני טוב

אמינות, פשטות/קלות שימוש ושקיפות (מידע ליצירת קשר, מדיניות הסוחר, פרסום ביקורות ותשובה שלילית)

אתרי מסחר אלקטרוני טובים פועלים לפי כמה שיטות עבודה מומלצות כמו

שימוש בתמונות טובות והרבה מהן – תמונות מכל זווית וניתן להגדלה.

הציגו את מיעוט המוצר .. כמו ב'רק 2 נותרו '. רבים קונים כדי שלא ירצו לפספס את מה שכולם קנו!

תכונה הקשורה גם לתכונות.

מהם החסרונות של אתר מסחר אלקטרוני גרוע?

  • היעדר הצעת ערך ברורה וקושי להעביר מה יש להם למכור
  • אין מספיק תיאור המוצר
  • לא מצליח להשתמש בתצלום באיכות טובה
  • אין היררכיה חזותית – יש לתת חשיבות לאותם אלמנטים ויזואליים הקוראים לפעולה,
  • לא נראה אמין – זה לא מעורר אמון בצופה. הדבר נכון במיוחד לגבי אתרים הקשורים לבריאות, בהם נראה כי לעיצוב יש השפעה גדולה יותר מהתוכן עצמו! העדר המלצות טובות של לקוחות ואזכורי עיתונות נוחים והעדר מידע מעניין על האתר הם החסרונות של אתר מסחר אלקטרוני גרוע.
  • חוסר רצון לנסות רעיונות חדשים של עיצוב אתרים

איך בונים אתר?

שימוש בכלי לבניית אתרים לגרור ושחרר הוא רעיון טוב למתחילים במקום להתקרב למפתח שבו יהיו בעיות בעלות אופי טכני, בתוספת העלויות העצומות. המסלולים האחרים משתמשים ב- WordPress שהיא חבילת פרימיום לבניית אתרים. אתרים שנבנו בהתאמה אישית מתוכננים על ידי פנייה למעצבי אתרים מקצועיים/ לעיצוב חברות הבונות עבורכם אינטרנט ייחודי. שני האחרונים די יקרים. נע בין כמה מאות לאלפי דולרים.Source by Syed Faris Hussain

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *