פרקטיקות שיש לקחת בחשבון לפני שאתה משתמש בהזרמת וידאו בשידור חי

רוב משווקי המדיה החברתית משוחחים כעת על סרטוני שידור ושימושיהם. ממש מתעשיות קטנות לארגוני חברות בולטים; כולם מנסים לתפוס את טרנד הווידיאו. סקרים ומחקרים הוכיחו שאנשים מעוניינים לצפות בסרטונים חיים בפייסבוק במקום לבזבז זמן בצפייה בסרטון שאינו בשידור חי. סמארטפונים וטאבלטים הוסיפו מהות לסרטוני הסטרימינג בשידור חי והפכו אותם לפופולריים ביותר. ישנם כמה שחקני שוק משמעותיים בכל הנוגע לסרטונים חיים. הם פייסבוק לייב, יוטיוב לייב, פריסקופ והרבה יותר. הנה, רשמתי כמה שיטות נהדרות שאתה יכול לשקול לפני השימוש בסרטוני שידור. הם כדלקמן:

> למד את השוק כמו שצריך- לפני שתתחיל עם כל יוזמה בשיווק; מחקר למידע הוא חיוני. קלט כמה ספקות פשוטים בשידור חי ונסה לתת את החיפושים במנוע החיפוש האהוב עליך. קרא בלוגים ומאמרים בנושא סטרימינג בשידור חי; שקול חוויות של משתמשיה, דעותיהם וכו '. אתה יכול לקפוץ למידע על דברים שנדרשים כדי להתחיל בשידור, רוחב פס מינימלי הנדרש, ספקים מובילים בהזרמה חיה וכן הלאה. היסודות חייבים להיות ברורים כדי לקבל החלטות מושכלות בעסקי שידור.

> קדם סטרימינג חי מראש- חובה עליך לקדם את השידור שלך זמן רב מראש. זה בגלל שאם אף אחד לא מודע למה שאתה הולך לשדר; יהיו אפס צופים! כמה פלטפורמות של רשתות חברתיות כמו blab יכולות לתזמן את השידור בזמן המועדף עליך, ותוכל לקבל קישור לשיתוף במדיה חברתית. מנויים יכולים להירשם לסרטוני השידור החי שלך דרך הקישור הנתון, ובכל פעם שהוא מתחיל, הם מקבלים התראות. אז אתה יכול לאסוף את הקהל לסרטוני הסטרימינג החי שלך באופן שיטתי יותר. לעולם אל תוותרו על הוספת אלמנטים חיוניים כגון תאריך, שעה, נושא, פלטפורמות ותמונות בפוסט טיזר ברשתות החברתיות.

> בנה תוכנית מעורבות- סביר להניח שאנשים זורמים וידאו מכיוון שהקהל מקבל הזדמנות לתקשר עם בני האדם שמאחורי המותג. לעתים קרובות יש לקהל הרבה שאלות, והם נרגשים לקבל מענה. שידורי וידאו מספקים להם הזדמנות לתקשר איתך. כדי ליצור תחושת התרגשות בקרב האנשים, אתה יכול לבחור כמה נושאים מגמתיים מעניינים שסרטוני הווידאו שלהם יועברו בשידור חי. עריכת תחרויות, קמפיינים וכו 'מערבולת את הפעילויות המקוונות. באתרי רשתות חברתיות שבהם הסרטונים שלך מקושרים זה לזה; תקבלו את השיתופים, הלייקים והתגובות. זה ישמור את הסרטון שלך במגמות בפידים. הוא פועל כשובר קרח לשידור כשאנשים ממשיכים לדון באירוע או בתוכן הווידאו שלך. כתוצאה מכך, אתה מרוויח יותר צופים או מנויים למה שאתה מנסה לתאר.

> בחר בקריאה לפעולה- קריאה לפעולה היא המפתח להצלחה בשירותי סטרימינג בשידור חי. הקהל שלך תמיד מחפש עוד ועוד מידע מהקצה שלך. עליך להעביר את המסר שלך לצופים בצורה המניעה ביותר, כך שהם ישמרו על המיקוד בו. אתה יכול להזמין אנשים להירשם לניוזלטר שלך באמצעות רשתות חברתיות. עליך לעורר את הצופים להשתתף באופן פעיל בסרטון שלך בנוגע לשיתוף או להערות כדי להפוך אותו לוויראלי יותר. הודעות CTA לעיתים קרובות זוכות לצפיות ותשומת לב רבות יותר מכיוון שהן מעוררות התרגשות בקרב הצופים.

> בחר את הפלטפורמה הנכונה- זהו שלב בו יש לך כמות מידע ניכרת להחליט היכן ברצונך לשדר ולקדם את האירוע שלך. תוכל לפנות לייעוץ של מומחים לבחירת סוג המדיום המתאים לצרכיך. עם זאת, אתה יכול ללכת לבדיקת ניסיון בפלטפורמות שונות כדי לבדוק את התוצאות. החלפת פלטפורמות היא לא עניין גדול אם אתה מוצא תגובה טובה יותר במקומות אחרים. כל הפלטפורמות הבולטות מספקות תכונות שונות ורמות אינטראקטיביות שונות בהקשר לפורמטים ומכאן שאתה צריך לחפש את זה די בזהירות.

> תמיד תהיה עקבי- הזמן בו אתה זורם את הסרטון שלך חיוני ביותר בכדי להשיג את מספר הצופים המרבי. בדיוק כמו הפינוק שלך בבלוגים, מיילים או עדכונים חברתיים; טיפול בסרטוני סטרימינג בשידור חי חשוב מדי. בחר לוח זמנים נכון להזרמת הסרטון שלך בשידור חי בערוצי שיווק דיגיטליים כאשר סביר להניח שתצבור מספר צופים גבוה. לאחר סיום התוכנית, חשוב להקפיד עליה. בסופו של דבר זה יוצר תאוצה, ובניית קהל מתפתחת במהירות גבוהה יותר.

לפעמים אתה עשוי לחשוב שבחירת קוד התנהגות נכון לשימוש בווידיאו שידור היא הליך קצת מסובך. עם זאת, זה לא! ייעול השלבים המפורטים לעיל מסייע לך לקבל החלטות מאושרות. הערכת האפשרויות ששקלת יכולה להיעשות בצורה פשוטה יותר. השוואת פלטפורמות שונות, שיטות תמיד מועילות עבורך מכיוון שאתה עלול לחשוף משהו ייחודי בכל נקודת זמן בזמן שאתה משדר את הסרטון.Source by Vinay Savla

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *