פתרונות אבטחה

אם קראת את מאמרי הערבות (הרבים!) שלי באינטרנט, אולי אתה חושב שאג"ח הם הדבר היחיד שמעניין אותי. אמנם זה נכון, אבל יש לי רעיונות בנושאים אחרים והנה אחד שמדאיג אותי: אבטחת סייבר.

האיומים נמצאים מסביבנו: פישינג, פריצה, התקפות מניעת שירות, וירוסים, גניבת זהות והונאת כרטיסי אשראי. ברור שהרעים לעולם לא יוותרו, לעולם לא יפסיקו לחפש דרכים לנצל אנשים – אלא אם כן נעשה משהו דְרָמָטִי לסכל אותם לנצח.

אז הנה הם, פתרונות לא יקרים או חינם! שיעזור להגן עליך, על הפרטיות שלך ועל הנכסים שלך.

הגן על הנתונים שלך

האם אתה סומך על ה"ענן"? מה אם הם יאבדו את הנתונים שלך, ימכרו אותם או הֵם להפרוץ?! הנה פתרון שיגן על הסיסמאות, מספרי החשבונות ומידע יקר ערך אחר, ימנע את כל הונאות האינטרנט והאימייל ויבטיח שיש לך גישה מלאה לכל המידע שלך, כל הזמן.

הפתרון הזה הוא נייד וקבוע, והעלות הכוללת היא (אתם תאהבו את זה): 1.79 דולר בסטייפלס.

פתרון אבטחה זה נקרא "פנקס כיס". ככה זה עובד.

אתה רושם את כל הדברים החשובים שלך, ואז אתה מכניס את הפנקס לכיס שלך.

זהו זה! אין פריצה, אין דיוג, ואתה יכול לקחת אותו איתך כשאתה הולך לדוג. נייד לחלוטין!

הונאה בכרטיס אשראי

כל כך הרבה דרכים לגנבים לקבל את המידע שלך. הם משתמשים ברחפנים כדי לקרוא את הנתונים שלך. יש תוכנות זדוניות, הונאות אינטרנט ואיסוף דרך האשפה שלך.

הנה פתרון אבטחה שיעשה זאת למנוע כל שימוש בלתי מורשה מכם כרטיסי אשראי/חיוב – וזהו חינם! פתרון זה נקרא "מזומן".

מזומן הוא כסף נייר ומטבעות שהונפקו על ידי הממשלה. אתה יכול להשתמש בו כדי לקנות כל דבר, וזה מתקבל בכל מקום. שלם במזומן ולעולם אל תדאג שוב לגבי גישה לא מורשית לחשבון שלך.

פְּרָטִיוּת

פייסבוק ופלטפורמות אחרות של רשתות חברתיות אוספות את המידע שלך – אז מה? אין דרך לחזות למי יש גישה ואז לעשות בה שימוש לרעה.

פתרון האבטחה הסופי שלנו הוא עוד אחד בחינם! זה יגן לחלוטין על המידע שלך מפני שימוש לרעה או התקפה על האינטרנט. עדיין תהיה לך היכולת להמשיך במערכות יחסים חדשות ולשמור על חברויות נוכחיות כפי שאתה עושה עם המדיה החברתית הנוכחית שלך.

למעשה, הפתרון הזה הולך אפילו רחוק יותר! זה מאפשר א רמה מוגברת של תקשורת שבו אתה לא יכול לראות את הפרט בפנים זמן אמת, ולמעשה לגעת בהם! זה נקרא "מדברים". אתה מדבר עם האדם, הוא עונה לך ו(תבין את זה) הוא כן ממש בחדר איתך!!! מטורף!

זהו למעשה מושג ישן מאוד שנעשה בו שימוש בהצלחה במשך אלפי שנים. זה נוסה ומוכח – וזה הָיָה יָכוֹל לעבוד גם בשבילך.

אז הנה לכם, שלושה פתרונות זולים/חינמיים נהדרים לאיומי הסייבר העומדים בפנינו. טכנולוגיה עשויה להיות הגורם לבעיה, אבל היא לא בהכרח התרופה. עם מאמר זה, אנו מזמינים אותך לשקול את הדברים הבאים:

  1. יכול להיות שלא תמצא את הפתרון כל בעיה בטלפון הנייד שלך. אני מודה שהם מגניבים ועושים הרבה – יותר מדי יום. אבל לפעמים "אולד סקול" עדיף. נסה לתת לזה הזדמנות מדי פעם.

  2. אתה חושב שכל האנשים בונד משעממים? לא היו! אנחנו אוהבים להשתמש בידע וביצירתיות שלנו כדי לפתור בעיות חיבור. לצוות החיתום שלנו יש מומחיות של ערבות חוזים רבות (רבות, רבות). כשאתה מתקשר לצורך הצעת מחיר או ערבות ביצוע של עד 10 מיליון דולר, השמחה הגדולה ביותר שלנו היא להיות הפתרון שחיפשת. שמור את המספר הזה בפנקס הרשימות החדש שלך בסך $1.79: 856-304-7348.Source by Steven Golia

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.