צעדים פשוטים להפסקת דואר זבל

שיווק באינטרנט הוא תעשייה של מיליארד דולר. משווקים נוכלים באינטרנט יעשו הכל בכדי לגרום לרשימה חדשה של קורבנות לשלוח את דואר הזבל שלהם. למשתמש המחשב הממוצע יש יותר ממקרה אחד שבו תיבות הדואר הנכנס שלו מלאות בפרסומות אסורות. קמפיינים שיווקיים של כובע שחור יוציאו אלפי דולרים לאתרים המועדפים עליכם כדי לברר את האימייל שלכם ופרטי יצירת קשר אחרים. הם מכניסים אותך לרשימת הספאם שלהם ולומדים את הדמוגרפיה שלך, ואז הם יכולים לנסות ולמכור לך את המוצרים שלהם, גם אם אין לך עניין לקנות אותם.

למרבה המזל, ישנן דרכים רבות לעצור את הפרסומת הבלתי מוצדקת והמעצבנת הזו בכמה צעדים פשוטים.

כיצד לעצור דואר זבל:

1.) חפש אתרים עם מדיניות פרטיות מקיפה ולוגו מאושר ללא דואר זבל. אתרים אלה לעולם לא ימכרו את המידע האישי שלך למקורות צד שלישי.

2.) אם לאתר המדובר אין הסמכה, השתמש בחשבון דוא"ל משני לרישום שלך כדי למנוע את הגעת הדואר הזבל לחשבון הראשי שלך.

3.) הפסק דואר זבל באמצעות ספק דוא"ל עם מסנן דואר זבל טוב. דוגמאות לכך כוללות Yahoo.com, Gmail.com, Hotmail.com ותוכניות דוא"ל רגילות אחרות.

4.) התקן תוכנת אנטי ספאם בשרת האינטרנט שלך אם אתה מפעיל תוכנית דוא"ל POP3 מחוץ לאתר שלך.

5.) בצע סריקות תקופתיות אחר תוכנות ריגול ותוכנות פרסום שמוכרות את הדוא"ל והמידע שלך לחברות צד שלישי.

אלה רק כמה מהדרכים בהן אתה יכול לעצור דואר זבל ומשווקים לא מנוסים, אולם רוב המשווקים חכמים ויגרמו לחשבונות דוא"ל חלופיים לשלוח לך דוא"ל גם לאחר חסימת החשבונות העיקריים שלהם. למרבה המזל, יש דרך למנוע מהם לשלוח לך דואר אלקטרוני בחשבונות דוא"ל משניים.

השתמש באתר לחיפוש דוא"ל כדי למצוא מידע על כתובות דוא"ל, כולל חשבונות חלופיים ומשניים, כמו גם כתובות IP המקושרות לשימוש של חשבון דוא"ל זה.Source by Jonathan Hosier

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.