צפה באנימה באינטרנט: רשימת דרישות מערכת

צפייה באנימה מול הטלוויזיה הופכת בהדרגה נחלת העבר. עם החידוש של היום שנקרא אינטרנט, אתה יכול לצפות באנימה האהובה עליך בכל זמן ובכל מקום שתרצה. רוב האנשים, לעומת זאת, ישאלו מהן דרישות המערכת לצפייה בסרטונים מקוונים. להלן רשימה של דרישות המערכת כדי שתוכל לצפות באנימה באינטרנט.

זיכרון – זיכרון המחשב שלך ישמש כשטח האחסון של הווידאו הדחוס לפני פירוקו וצפייה. וידאו דחוס כזה המאוחסן בזיכרון גישה אקראית (RAM) של המחשב שלך הוא בצורה של מאגר שקובע כמה חלק הסרטון יתנגן. למרות שאין דרישת מערכת אמיתית בכל הנוגע לזיכרון, כלל האצבע הוא שככל שיש לך יותר שטח RAM, כך תוכל לאחסן בו יותר מידע. עבור רוב מערכות ההפעלה, 4GB של זיכרון אמור להספיק לאחסון וידאו דחוס בעת צפייה מקוונת.

מעבד r זהו חלק חשוב מהמחשב שלך בכל הנוגע לצפייה בסרטונים מקוונים. מהירות המעבד משפיעה על מהירות פירוק הוידאו הדחוס שתקבע את איכות ההשמעה. למשתמשי PC, המהירות המומלצת של המעבד לצפייה בסרטונים מקוונים היא 1.2 גיגה-הרץ. משתמשי מק, לעומת זאת, חייבים להיות בעלי מעבד במהירות של 1.83 גיגה-הרץ.

דפדפן r מלבד בדיקת הזיכרון והמעבד שלך, עליך גם לבדוק את הדפדפן. ישנם דפדפנים שונים שבהם אתה יכול להשתמש בהתאם למערכת ההפעלה שלך. אתה יכול להתקין יותר מדפדפן אחד במערכת שלך, אבל תצטרך להשתמש רק בדפדפן אחד בעת צפייה בסרטון. משתמשי PC יכולים לבחור בין הגרסאות העדכניות ביותר של Chrome, Firefox ו-Internet Explorer, בעוד שמשתמשי Mac יכולים לבחור בין Safari ו-Opera.

חיבור לאינטרנט כל שאר דרישות המערכת לא יספיקו אלא אם כן יש לך את מהירות החיבור המומלצת לאינטרנט. המכונה גם צינור, ניתן לקבוע את מהירות החיבור לאינטרנט לפי רוחב הפס. עליך לבדוק את רוחב הפס האמיתי של המערכת שלך, לא מה ספק האינטרנט שלך מפרסם. על מנת לצפות בתוכן מקוון ברזולוציה נעימה וללא כל עיכוב, המחשב שלך חייב להיות בעל רוחב פס של לפחות 2Mbps באופן עקבי.

שים לב שמהירות מומלצת כזו חלה רק על חיבורי כבלים ו-DSL. סטרימינג מקוון בקושי אפשרי עם חיבור בחיוג, מכיוון שהעברת תוכן הווידאו נמשכת לנצח. אם יש לך חיבור אלחוטי, עדיף שתחבר את המערכת שלך לנתב או למודם באמצעות Ethernet או כבל USB. לפני שאתה לראות אנימה באינטרנט, בדוק מי עוד משתמש בחיבור לאינטרנט. הפעילות שלהם עשויה להשפיע על הסטרימינג שלך מכיוון שהם גם מנצלים חלק מרוחב הפס.Source by Michelle C Pendlelton

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.