צפה בסרטים בחינם באינטרנט והתנסה בז'אנרים שונים של סרטים

תמצא מגוון ז'אנרים של סרטים כשאתה צופה בסרטים בחינם באינטרנט. פשוט היכנס לכל אתר הזרמת וידאו ובחר מבין הקטגוריות כדי לקבל רשימה של כל הסרטים הזמינים בז'אנר מסוים. מלבד סרטי קומדיה, אקשן, הרפתקאות, דרמה וסרטי פנטזיה, חלק מז'אנר הסרטים הפופולרי של ימינו כוללים את הדברים הבאים.

סרטי מלחמה. סרטי מלחמה מתארים אומץ, אנושיות וגבורה בעיצומם של סכסוכים ומצוקות. הם יכולים גם להתמלא בדרמה ולהשמיע הצהרות פוליטיות חזקות. סרטי מלחמה עשויים להעמיס או לא כבדים באפקטים מיוחדים, אבל הם בדרך כלל כוללים סצנות קרב מרהיבות שחוקרות את האופי הנורא של המלחמה והשלכותיה הקטלניות.

סרטי נוער. ברור למדי, הסרטים הללו מתמודדים עם הנושאים השונים המעסיקים את בית הספר לנוער של היום, בעיות משפחתיות, חברות, רומנטיקה בגיל ההתבגרות, התבגרות והתמודדות עם הפחדים או חוסר הביטחון של האדם. כמובן, יש סטריאוטיפים כמו הבחורה הפופולרית, הג'וק, המורד, הגיק, המנודה, המעודדת והשחקן הכוכב, הילדה/ילד הממוצע, הילדה והילד-השכנה והחדשה. בת בן.

סרטי מדע בדיוני. סרטים אלה חוקרים את גבולות הציוויליזציה, המדע והטכנולוגיה שלנו. סרטי מדע בדיוני מביאים את הצופים למקומות פנטסטיים כמו כוכבי לכת מרוחקים וממדים מקבילים. הרבה סרטי מדע בדיוני מתרחשים בעולם פוסט-אפוקליפטי כאוטי ומסוכן ששונה בתכלית מהעולם בו אנו חיים. עשויים להיות אלמנטים של מסע בזמן ובחלל, מפגשים עם חיים מחוץ לכדור הארץ והמאבק לחופש נגד עריצות פולשים, אנושיים וחייזרים.

סרטי מסתורין. פשעים בלתי פתורים וקנוניות פוליטיות מספקות לרוב נקודות עלילה מצוינות שיכולות להשאיר את הצופים מנחשים היטב לאחר סיום הסרט. סרטי מסתורין נופלים לפורמט פתוח או סגור. פורמט פתוח חושף את הפושע בתחילת הסרט כאשר הסיפור מסופר מחדש, בעוד שפורמט סגור הוא כמו סיפור בלשי טיפוסי אשר עוקב אחר המרדף של הגיבור אחר החשוד שזהותו נחשפת בדרך כלל בצורה בלתי צפויה לחלוטין.

סרטים דוקומנטריים. אלה מוצגים בדרך כלל בבתי קולנוע ובפסטיבלי סרטים, אך משוחררים גם בפורמט DVD. אתה יכול למצוא הרבה סרטים תיעודיים אם אתה קורה לצפות בסרטים בחינם באתרי הזרמת וידאו. סרטים דוקומנטריים מתמודדים בצורה מעמיקה עם סוגיות חברתיות ופוליטיות שונות. כמה סרטים דוקומנטריים עוקבים אחר חייהם של אנשים מסוימים כדי לבסס דיוקן אופי. בעוד שרוב הסרטים הדוקומנטריים מתארים את "החיים האמיתיים" ו"אנשים אמיתיים", לא מעט נרטיבים בדיוניים מצולמים למעשה בסגנון דוקומנטרי עבור אפקט משכנע יותר.Source by Michelle C Pendlelton

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *