קטעי וידאו קצרים – עתיד צריכת הוידיאו

שיגעון הווידיאו כאן כדי להישאר. משתמשים אוהבים ליצור וידאו ולצפות בוידאו. ניתן להפיק קליפים קצרים על ידי טירון עם תוכנה שנבנתה על ידי Vine ו- Instagram. משתמשים אלה יוצרים סרטונים לשיתוף עם בני משפחתם וחבריהם. זוהי יכולת חדשה בשנתיים האחרונות.

עסקים החלו למצוא דרכים לייצר קליפים קצרים לקהל שלהם על ידי יצירת קובצי GIF מונפשים כדי למשוך עניין. בינג יצרה אפשרות תצוגה מקדימה של וידיאו בתוצאות החיפוש שלה המציעה קטעי וידיאו אמיתיים הסרוגים יחד, ומציעים תובנה לגבי הגרסה המלאה של הסרטון.

הסיבה שבגללה עסקים צריכים להוסיף תצוגה מקדימה של וידאו לאתר שלהם היא מכיוון שיש כיום כל כך הרבה תוכן וידיאו שזה הופך להיות מייגע עבור משתמשים למצוא סרטונים שהם רוצים לצפות בהם. רוב האתרים אינם מציעים חיפוש בוידיאו, ולכן רבים מהסרטונים שלך אינם נצפים.

מהי טווח הקשב של משתמש אינטרנט טיפוסי? פחות מעשר שניות וזה אומר שאם אתה רוצה להצליח שהמשתמשים שלך יעסקו במלאי הגבוה שלך שמשלם מודעות, תצטרך לתת להם הצצה של מספר כותרות. משתמשים רוצים הכל מהר יותר. הם זקוקים לתצוגה מקדימה מיידית של כותרות הווידאו שלך, כדי לרצות להתעמק בתוכן הווידאו שלך.

וידאו מקוון חיפש דרכים חדשות להעלות יותר צפיות בוידאו. תצוגה מקדימה היא המנגנון הזה. והמשתמשים כבר אמרו לנו שהם רוצים קליפים של 10 שניות באמצעות סרטון Vine ו- Instagram, במיליונים. פייסבוק וטוויטר ממנפים את הכלים האלה עם המשתמשים שלהם, ומוכיחים שוב שזה מה שהמשתמשים רוצים.

כעת, הגיע הזמן לעסקים לקפוץ על העגלה ולהתחיל לחבר את הקליפים של 10 השניות לאתרי האינטרנט שלהם-בסרגל צד, מודול ברוחב מלא ואפילו גלריה של תמונות ממוזערות מיידיות לתצוגה מקדימה. עם זאת, הם חייבים להיות באיכות גבוהה כדי להעסיק משתמשים.

YouTube נשאר לאמץ. הם פרסו גירסה משלהם של "תצוגה מקדימה" על ידי קופצת מסגרת בעת גלילת ציר הזמן של השחקן. אבל, זה יותר חיפוש אחר מה שיש בכותרת. אין מוטיבציה לעסוק בסרטון מההתחלה – פשוט אין מספיק מידע.

לכן, כאשר אתה מתחיל לגלות כיצד להוסיף תצוגה מקדימה של וידאו לאתר שלך, חפש מוצר וידאו אמיתי הניתן להרחבה, קל לשימוש ומוצב באתר שלך במקום שקל למצוא אותו.Source by Alex Day

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *