רעיונות עסקיים מבוססי בית – מסחר אלקטרוני לעומת שיווק שותפים

כשאתה מעלה רעיונות לעסק המבוסס על הבית שלך, עליך לקבוע את הפלטפורמה והאסטרטגיה הטובה ביותר להרוויח כסף. בקידום מוצרים, שני האמצעים העיקריים להרוויח כסף הם שיווק שותפים ומסחר אלקטרוני או מכירת מוצר פיזי באתר. לשתי האפשרויות הללו יש יתרונות וחסרונות. אני הולך לתת לך סקירה של התרחישים האלה.

שיווק שותפים הוא אסטרטגיה מצוינת עבור אנשים שרוצים לפרסם במגוון שיטות כולל PPC, תשלום לפי צפייה וזנים אחרים של פרסום בתשלום. לאחר שהתקבלת לרשת שותפים, תוכל להתחיל להרוויח כסף מהר יחסית. זה דורש תקציב פרסומי, אבל התוצאות יכולות להיות קרובות למיידיות. ישנם מקומות שתוכל למצוא לפרסום כמו PlentyofFish.com, Facebook.com ו-MySpace.com. אתה יכול להתחיל שיווק שותפים ברגע שאתה מוצא מפרסמים לקדם. זכור כי ייקח זמן למדוד את המדדים שלך ולגלות כיצד להיות רווחיים עבור מסעות הפרסום השונים שלך.

עם פלטפורמות מסחר אלקטרוני, יש עקרונות מוגדרים שאתה יכול לעקוב אחריהם כדי להגיע לאן שאתה רוצה להיות. אתה יכול לכתוב מאמרים, להגיש לספריות מסוימות, ואתה יכול להתחיל ליצור הודעות לעיתונות ולהגביר את מאמצי הבלוגים שלך. אלה יעזרו לך לבנות נוכחות ארוכת טווח במנועי החיפוש ולשפר את הדירוג. עם מסחר אלקטרוני, אתה יוצר אתר עם קטגוריות, מוצא ספקים שישלחו לך פריטים, ומנסה להישאר בסביבה כל עוד דרוש כדי לבצע מכירות באתר שלך.

בסופו של דבר זה תלוי בך כדי להבין באיזו אסטרטגיה תשתמש כדי לקדם את המוצרים או ההצעות שלך. נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון כוללות, עלות הפיתוח של אתר האינטרנט המבוסס על המוצר שלך, תקציב פרסום לקידום הצעות עם שיווק שותפים, והנכונות שלך לחכות שמנועי החיפוש ידרגו את האתר שלך ויביאו לך את המבקרים שאתה צריך.Source by Sterling Newkirk

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.