רשימת מטלות בסמינר מקוון

יש הרבה מה לעשות כדי לארח סמינר אינטרנט מוצלח. אבל, אם תקבעו לעשות כל דבר מראש ויש לכם דף צ'יטים או רשימת מטלות כדי לעזור לכם לא לשכוח שום דבר, אז תעברו על זה ללא בעיה. תן לזה להיות ההתחלה של דף הצ'יטים שלך.

בחר תוכנה

רשום את הפונקציות שאתה רוצה שתהיה לתוכנה כדי שתוכל להפעיל סמינר מקוון בצורה חלקה. נסה כמה סוגים שונים של תוכנות, ולאחר מכן בחר את התוכנה שבה אתה רוצה להשתמש.

הגדר את הקהל שלך

למי אתה רוצה להעביר את המסר שלך? זה אולי נראה מוזר לבחור קודם את הקהל שלך, אבל זה יקל על בחירת הנושא. אם אתה יודע עם מי אתה מדבר, אתה יכול להתאים אישית כל נושא כך שיתאים לו.

פתח נושא צר

הנושא שלך צריך להיות משהו שפותר בעיה מרכזית אחת עבור הקהל שלך. מהי בעיה אחת גדולה שיש להם שאתה יכול לפתור?

קבע תאריך

קביעת מועד מוקדם בתהליך התכנון חיונית לביצועו. אם תחכה יותר מדי זמן כדי לשכלל הכל, לא תעשה את זה. קבע תאריך ולאחר מכן פנה לאחור בלוח השנה שלך כדי להגדיר הכל.

בחר כותרת

בעזרת מידע זה, פתח כותרת עבודה. אתה יכול גם להשתמש בכותרות העבודה כדי להקניט קצת את הקהל שלך. אתה יכול לפתח סקר כדי לאפשר להם לבחור אחד מהכותרות.

הגדר את היעדים שלך לאירוע

הגדר יעדים ספציפיים לסמינר האינטרנטי שלך, כגון הוספת 100 מנויים ממוקדים לרשימת הדוא"ל שלך, או מכירת חמש חברות חדשות למועדון המעגל הפנימי הבלעדי שלך. כתוב אותו כך שתוכל להסתכל עליו בכל פעם שאתה מתחיל לפתח עותק.

צור סדרה אוטומטית של דוא"ל

כאשר אנשים נרשמים מוקדם לאירוע, זה נהדר לכלול אותם ברשימה עם סדרת מגיבים אוטומטיים מחוברים לחשמל כדי לעדכן אותם ולהתרגש מהאירוע הקרוב.

בניית דף נחיתה

השתמשו בכותרת ובסיכום האירוע שלכם, הוסיפו לזה וצרו דף נחיתה שגורם לאנשים לרצות להירשם לאירוע שלכם. הפוך את זה לפשוט ככל האפשר. אל תשאל יותר מדי שאלות של משתתפים או שהם יברחו ואתה תפספס.

פתח את כל הטפסים שתצטרך

גם ה-JV שלך וגם המשתתפים שלך יצטרכו טפסים. תצטרך להשתמש בטפסים כדי לאסוף מידע על כולם משני הצדדים של הגדר. אתה יכול להשתמש במשהו כמו Google Forms.

הזמן שותפים למיזם משותף

ברגע שאתה יודע את מוקד האירוע, אתה יכול להזמין JVs לעשות את האירוע איתך. החליטו על הכללים ועל אחריות הדובר מבעוד מועד, ולאחר מכן הזמינו בערך פי ארבעה ממה שאתם חושבים שאתם צריכים להגיש מועמדות להיות דוברים.

צור את עותק האינטרנט

התחל לעבוד על כתיבת העותק לאירוע, או בקש ממישהו לעשות זאת. עוד לפני ששאר העבודה מסתיימת עליכם להתחיל לשווק את האירוע שלכם בהקדם האפשרי.

הכן דף אירוע

באמצעות המידע הזה, צור את דף האירוע שלך עם כל המידע על הדוברים, הנושא והיתרונות של השתתפות.

אסוף מידע על הדובר

כאשר הדוברים מגישים את המידע שלהם, שצריך להיות לו מועד קפדני, הוסף אותו לדף האירוע.

שלח הודעות לעיתונות

מיד עם קביעת התאריך, הכותרת שנבחרה וקביעת האירוע, עליכם לשלוח הודעה לעיתונות בנוגע לאירוע שלכם.

הזמן את כולם

זה אולי נראה כמו משהו שאתה חושב עליו, אבל הזמן את כל מי שאתה מכיר ברשימות שלך, ובקש מהדוברים להזמין אנשים לרשימות שלהם. צור מועד אחרון שבו להתחיל לעשות זאת.

צור בונוס למשתתפים

כולם אוהבים בונוסים והזדמנויות ללא הודעה מוקדמת. אתה יכול להשתמש בבונוסים האלה כשהם נכנסים כדי להקניט את הקהל שלך שלא נרשם, אבל לשמור אותם בסוד מאנשים שנרשמו.

אסוף מצגות שקופיות של רמקול

אי אפשר לדעת מה יכול לקרות, אז כדאי לאסוף את שקופיות הרמקולים. הם גם חומרי בונוס נהדרים עבור משתתפי סמינרים מקוונים שאולי ירצו להוריד אותם כדי לעקוב יחד עם דובר.

תרגול

ערכו ריצת תרגול עם הרמקולים כשבוע לפני האירוע החי. הפוך את זה לפרטי, ופשוט בקש מכל רמקול להופיע, לשתף את המסכים שלו, לבדוק את עוצמת הקול שלו ופשוט להקדיש חמש דקות לוודא שהכל עובד.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.