רשת חברתית למעצבי בית חובבים

רשת חברתית למעצבי בית חובבנים היא אחת הטרנדים החדשים ביותר באינטרנט. הרשת החברתית מספקת שכונה שבה מעצבי בית חובבים יכולים להציג את הפרויקטים שלהם ולקבל משוב והשראה מחברים אחרים בקהילה.

אנחנו יודעים מה אנחנו אוהבים ולא מפחדים לעשות את העבודה בעצמנו. בדרך כלל נתמודד עם כמעט כל פרויקט, אין צורך בנעלי גננות מקצועיים, מעצבי פנים או מעצבי פנים.

קצת עצות, הצעות ורעיונות יתקבלו בברכה מאנשי מקצוע ומעצבי בית אחרים. אבל, זה היה זה מפסיק! אנחנו נהנים ומברכים על האתגרים הכרוכים בעיצוב הבית שלנו.

בהחלט ניתן למצוא מידע רב החל משיפוץ מטבח ועד חידוש רהיט. יש לנו מזל שיש לנו תוכניות כמו HGTV ומרתה סטיוארט מלאות באנשים יצירתיים שמשתפים רעיונות, עצות והצעות.

BHG, Coastal Home ו- Southern Living הם רק כמה ממגזינים הרבים הקיימים. מגזינים אלה ממלאים את דפיהם בתמונות נפלאות, רעיונות לקישוט, גינון ורעיונות לבישול.

הגדול ביותר והאהוב האישי שלי הוא, רשתות חברתיות דרך האינטרנט. מעצבי בית חובבנים מסוגלים לשתף רעיונות לקישוט הבית שלנו עם אנשים בעלי אופקים דומים. הרעיונות שלנו משותפים באמצעות תמונות, הצגות שקופיות וסרטונים. אנו מתקשרים באמצעות אתרים, בלוגים, דואר אלקטרוני, פייסבוק וטוויטר.

אני אמן שכיף ליצור עבור הבית שלנו. אין לי עניין למכור את היצירות האלה או ליצור עבור בתים אחרים, אבל אני אוהב לשתף את הרעיונות שלי. הרשתות החברתיות איפשרו שיתוף של רעיונות לקישוט ובישול ביתי.

כשהתחלתי לראשונה את האתר שלי הופתעתי מכל אתרי עיצוב הבית שיש. אתרים אלה מורכבים מאנשים בעלי אופקים דומים שמשתפים את כל סודותיהם באמצעות תמונות ותוכן. מסיבות קישורים הפכו לפופולריות מאוד בקרב בעלי אתרים שמשתפים את הרעיונות שלהם במיקום אחד. זוהי הזדמנות מצוינת למבקרים להכיר אתרים אחרים לקישוט הבית ולאסוף מידע.

ישנם אתרי רשת חברתית אחרים הדומים למועדון, אך אתה מצטרף והופך לחבר בחינם. כל מה שצריך כדי להצטרף ולהשתתף הוא כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה. האתרים מיועדים לבעלי אתרים, אנשי מקצוע ומבקרים ומציעים הזדמנות לתקשר ולשתף רעיונות באמצעות דף הערות ותמונות.

אתרי החברים מציעים מגוון הזדמנויות שונות. יש כאלה שמציעות דרך לאחסן תמונות, סרטונים, אלבומי תמונות ומצגות שקופיות וכן תקשורת עם חברים אחרים. תוכל גם לשתף את אוסף התמונות שלך באמצעות דואר אלקטרוני, טוויטר ופייסבוק. בעלי אתרים יכולים להטמיע ולקשר תמונות לאתר או לבלוג משלהם.

מצאתי שמצגות שקופיות פועלות היטב בדפי אתר או בלוג. אני לא יודע מה איתכם, אבל אני אוהב לראות הרבה תמונות של פרויקטים לקישוט. הצד התחתון של דפי אינטרנט לוקח הרבה זמן להיטען כאשר יותר מדי תמונות נמצאות בדף. הצד למעלה למצגות שקופיות, היכולת להציג הרבה תמונות שלא לוקח הרבה זמן לטעון.

אם אתה אוהב לשתף ולתקשר עם אנשים בעלי אופקים דומים, בהחלט עליך לנסות רשתות חברתיות עם מעצבי בית אחרים באינטרנט. תוכלו לצבור מידע רב, ידע והשראה.Source by Dianna Greenamyer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.