שידור חי האירוע הבא שלך והם יבואו

למה כדאי להזרים את האירוע שלכם בשידור חי?

חברות בשידור חי ישדרו את השירות שלך בשידור חי, כך שתוכל למתוח את טווח ההגעה שלך לכל מי שאינו מסוגל להגיע לחתונה, לאירוע או לשירותי הפולחן שלך בגלל בריאות לקויה, מרחק, עלות או עבודה.

שירותי הזרמת ענן נועדו להתאים לכל מי שאינו מסוגל להגיע לאירוע מיוחד בגלל בריאות לקויה, מרחק, עלות או עבודה. משתתפי הבית יכולים לצפות בחתונה שלכם או באירוע מיוחד אחר בשידור חי מהמחשב הביתי, הטאבלט או הסמארטפון הביתי שלהם.

חלק מהחברים והמשפחה שלך לא יכולים להגיע לחתונה שלך? אין בעיה. שידור חי את החתונה שלך, ושתף את הרגע המיוחד שלך בשידור חי, באינטרנט עם חברים ובני משפחה הנמצאים בכל מקום בעולם!

הסיבות שבחרת לשדר יכולות להיות שאתה רוצה להגיע למשפחה, חברים או עוקבים חולים או פצועים, מבוגרים מכדי להגיע לזה באופן אישי או לאנשים שרוצים להמשיך ולהשתתף באירוע שלך או באמונה שלהם. קהילה.

זה מעודד אמון ושקיפות. אנשים מעדיפים לקנות ממותגים שהם סומכים עליהם. לקוחות בדרך כלל מקשרים בין אמינות לבין איכות ושירות מעולה. אחת הדרכים לבנות אמון עם הקהל שלך היא על ידי יצירת סרטון חי המציג את שקיפות החברה.

אתה יכול להגדיל את מספר המשתתפים הפעילים בקהילת הכנסייה, ואולי אפילו את השתתפותך בכנסייה על ידי מתן אפשרות למתפללים וחברים פרטיים ייחודיים אשר כמעט ולא מגיעים לכנסייה לצפות בשירותים מתוך נוחות ביתם.

ארכיון הזרמים החיים שלך והפיכתם לזמינים כווידאו לפי דרישה היא גם דרך מצוינת לנעול את החוויה של כל אירוע לנצח ומאפשרת לאנשים שפספסו את שידור האירוע החי לצפות בו מאוחר יותר.

סטרימינג בשידור חי הוא גם פתרון מצוין להגעה לאנשים שאינם יכולים להגיע בשל הקושי או המרחק, בנוסף לאלה המשרתים בחו"ל או שוהים בבית חולים או בבית אבות. או משפחה מחוץ לעיר, או "ציפורי שלג" עם סטרימינג חי לכל מכשיר המחובר לאינטרנט.

כשמדובר בהזרמה חיה או שידור אינטרנט לאירוע, הצוות של שירות לקוחות הוא מענה, בעל ידע (אנו עונים לטלפון ופותרים בעיות) ללא ספק אחד הגורמים החשובים ביותר שיגרמו לאירוע. מניסיון, אנו יודעים שלמשתתפים מרוחקים (צופים) יש דרגות שונות של היכרות עם מחשבים, בנוסף ליסודות האינטרנט.

שידורי אינטרנט חיים סיפקו לאנשים רבים הזדמנות להצטרף לחגיגה ומעניקה גמישות שמעולם לא נראתה!

למתוח את טווח ההגעה שלך

המרת מבקרים באתר ללקוחות או חברים.

הרחב את משרדך ללא גבולות גיאוגרפיים.

להגיע לחברים ולמבקרים הנוכחיים.

צמצם את שחיקת הלקוח או החברים.

העולם הוא הבמה שלך – הרחב את הקהל שלך ללא גבולות גיאוגרפיים.Source by Christopher Doherty

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *