שיווק במדיה חברתית – טכנולוגיה חברתית בעלת טווח רחב

שיווק במדיה חברתית היא באמת טכנולוגיה שצומחת במהירות המאפשרת את הדרכים והאמצעים לאנשים ליצור אינטראקציה חברתית. דוגמאות לכלי שיווק במדיה חברתית הם Linkedln, Facebook, Twitter, Flickr ו-You Tube. פירוש הדבר הוא שימוש בכלים מקוונים כגון בלוגים, שיווק, שירות לקוחות, פרסום ויחסי ציבור. ישנם כמה מושגים בסיסיים למקום השיווק הזה שמרכיבים את הפעילויות המקוונות הבסיסיות שלו כמו יצירת באז שהוא דרך למשוך תשומת לב. באז הוא אולי מה שגורם לרשתות חברתיות מקוונות לעבוד. זה מסתמך על אירועים ראויים לחדשות, בלוגים, סרטונים ואפילו ציוצים. זהו כלי שיווקי חזק מאוד.

בהיותה שיטת פרסום, שיווק במדיה חברתית היא שיטה הנשענת על שירותי רשת חברתית מקוונת שונים שיכולים להיות דואר אלקטרוני או מסרים מיידיים למשל. אתרי רשתות חברתיות הופכים לאתרי תקשורת ענקיים שבהם אנשים מתאספים כדי לשתף מידע, חדשות וצ'אט סרק. לאחרונה רבים משירותים אלה כמו MySpace, Twitter ו- Linkedln פיתחו דרכים לשלב דוא"ל רגיל והודעות מיידיות לשירותיהם. עד לא מזמן חשבו כלים מסוג זה של רשתות חברתיות בשימוש רק על ידי אנשי טכנולוגיה וחנון. כיום, יותר ויותר אנשים רוצים לדעת כיצד להשתמש בשירותים אלו לשיווק המותגים שלהם.

מבחינה היסטורית, שיווק ברשתות חברתיות קיים כבר כמה שנים. אנשים התחברו לבלוגים בשנתיים האחרונות, ואפילו לפני יצירת ה-World Wide Web, אנשים התחברו ל-Usenet News. למעשה, משתמשי שירותי לוח החיוג המוקדמים החליפו הודעות טקסט פרימיטיביות וגרפיקה מוגבלת. ישנן כמה הקבלות מעניינות בין הימים הראשונים של הרשתות החברתיות המקוונות לבין הכלים והשירותים הפופולריים ביותר של ימינו. אלו חדשות טובות ליזם השואף לשיווק מקוון. אם אתה מחפש לשווק משהו באינטרנט, למקום הזה יש כמה יכולות חזקות עבור העסק שלך.

אם אתה רוצה להשתמש בשיווק מקוון ברשתות חברתיות כאמצעי לקידום העסק שלך, יש כמה מחשבות שכדאי לשקול. המפתח שיש לזכור בעת שימוש בכלי זה לשיווק העסק שלך הוא שעליך למקד לאנשים שיש להם עניין משותף במותג שלך. אם תפתח חברים חברתיים מקוונים שיש להם את אותם תחומי עניין שלך, הקהילה שלך תגדל ככל שיותר אנשים יתקלו בבלוגים ובפוסטים שלך. זה מקביל לשימוש מפה לאוזן כדי להפוך את המותג שלך לפופולרי. הרשת החברתית שלך יכולה להביא חברים חדשים לקרב למאמצי השיווק העסקי שלך.Source by Liam McCauley

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.