שיווק וניהול במדיה חברתית עם קהלים גדולים

מהפסגה, ודרך שנים רבות של כישלון. אני מוצא שהדברים הבאים חשובים למדי אם אתה מתכוון לבנות קהלים של מיליוני עוקבים! חלק חשוב מאוד הוא אוטומציה (תזמון פוסטים). אבל אתה צריך לדעת היכן למצוא את התוכן הנכון לשיתוף. אלה העקרונות שאני מוצא שהם עובדים הכי טובים.

ישנם 9 עקרונות ליבה בבניית קהלים ענקיים במדיה חברתית. איך לבנות קהלים חברתיים ענקיים, לדעתי, לאחר שפלסתי את דרכי במבוך של להרוויח כסף באינטרנט. אבל מהר מאוד הבנתי שהכל קשור לאסטרטגיה שאתה מיישם. אתה צריך לפתח אסטרטגיות תנועה משלך לכן, להיות יצירתי מועיל למדי.

1. קבע צורך משותף.

2. צור פרופילים מקצועיים (הפרופיל מראה מי אתה)

3. מצא פתרון מוכח.

4. צור סקרנות באמצעות עיצוב.

5. שתף תוכן של אנשים אחרים כדי לבנות הכרה.

6. פרסם רק תוכן שימושי.

7. עקביות באמצעות אוטומציה.

8. תזמון ומיקום GEO.

9. מעורבות קהל עקבית.

שילוב של 9 העקרונות הללו בצורה אסטרטגית יפוצץ אותך! דרך ניסיון, גידול של 87.4% בקהל ושיעור קהל פעיל של 82.7% (תוך 6 ימים משילוב 9 העקרונות)! סיפור אמיתי… וכל מה שעשיתי זה ליצור ולשתף תוכן שימושי רלוונטי ששווה לעשות לייק, שיתוף והערה!

מבט מקרוב על 9 עקרונות הליבה.

ביסוס צורך מזוהה משותף.

זה בדיוק המקום שבו הרבה חדשים טועים. להרוויח כסף באינטרנט דורש מיומנות כי זו אמנות, לא תחרות. ממהר בעיוורון אל הצעות השותפים המשתלמים ביותר למטרות רווח בלבד. הנישה הרווחית שלך תקבע את הצורך שזוהה בדרך כלל. כי המפתח ליצירת מכירות הוא ליצור סקרנות כלפי הפתרון המוצע.

יצירת פרופילים מקצועיים ובניית אמון.

קח את הזמן שלך וצור כל פרופיל מקצועי וסופי ככל האפשר. אם אתה טוען שאתה "מומחה", אז תוכיח זאת. זה מתאים ל טיק טוק, אינסטגרם, פייסבוק (דפים/קבוצות), מִברָק, Quora (חללים), וכל שאר החשודים הרגילים. הקהל שלך צריך להיות מסוגל לתקשר איתך. לא עם מכונית הספורט האהובה עליך, חוף האי או חיית המחמד האהובה עליך.

מציאת פתרון מוכח.

כאן מתעבה העלילה הפתגמית. כי למצוא את הצעת השותפים המתאימה שתפתור את הבעיה ותספק את הצורך. לא רק שאתה הולך להקדיש, אולי אפילו כמה ימים, במחקר. אבל תצטרך גם לרכוש ולבדוק את מה שאתה מתכוון להציע לקהל שלך. כדי להשיג עוקבים עליך לתת להם סיבה לעשות זאת. בניית אמון היא מקום טוב להתחיל בו.

יצירת סקרנות עם עיצוב יצירתי.

אני בספק אם אני חייב להזכיר את כלי עריכת התמונות שנקרא Canva. הכלי המושלם ליצירת מצגות סקרניות מתמונות ועד סרטונים ואפילו סרטוני יוטיוב קצרים! אבל אתה יכול גם ליצור פוסטים באינסטגרם, סרטוני TikTok ועוד הרבה יותר. המפתח הוא השימוש ביצירתיות שלך ויוצר סקרנות. אתה חייב ליצור סוג של סקרנות שיגרום לאדם להפסיק לגלול ולתהות על מה "זה".

שתף תוכן של אנשים אחרים כדי לבנות הכרה.

שיטה מוצלחת להפליא עם Quora Spaces. שיתוף תוכן של אנשים אחרים, אבל אז אתה צריך ליצור חללים משלך. אבל יש לזה יתרון נוסף, כולל שלך TikTok, אינסטגרם, פייסבוק, ו פרופילים חברתיים בתיאורי החלל ופרופיל Quora שלך הוא דרך מצוינת להשיג עוקבים. ישנן מספר דרכים לשתף תוכן באיכות גבוהה מאתרים בעלי סמכות גבוהה כדי לבנות ספירת עוקבים גדולה.

שיתוף תוכן של אנשים אחרים באותו אופן עם דפי פייסבוק וקבוצות הביא לתוצאות צמיחה מפתיעות דומות. כאשר כל מה שאתה צריך זה להשתמש בכלי האוטומציה ותזמון הפוסטים כדי לשמור על עקביות.

תחשוב על זה ככה, היית רוצה שאנשים אחרים ישתפו את התוכן שלך, נכון? ובכן, אז אתה צריך לחלוק את הראשון שלהם ולקבל הכרה. המפתח לבניית קהלים גדולים יותר מהר יותר הוא לתת תמיד יותר ממה שאתה לוקח.

כמה סטטיסטיקות וצמיחה של פייסבוק בדף פייסבוק חדש לגמרי.

תוך שבועיים וחצי הדף הזה כבר הגיע ל-150 – 450 אנשים ביום! עוד חודש בערך, דף הפייסבוק הזה הגיע ל-400 – 1400 אנשים ביום! הכל נעשה עם תוכן חינם באיכות גבוהה, עקביות, עיצוב ומעורבות.

פרסם רק תוכן שימושי תמיד.

בהתבסס על מחקר הנישה שלך והצרכים הנפוצים המזוהים, פרסם רק תוכן רלוונטי לנושא (נישה). אבל כשאתה מתזמן פוסטים מאנשים אחרים, ודא שהמצגת יוצרת סקרנות. לגרום למבקר שלך לרצות לקרוא את הפוסט, כך הקהל שלך יחזור לבדוק פוסטים אחרים. תן להם סיבה לרצות לבקר בפרופיל שלך.

עקביות באמצעות אוטומציה.

כאשר אתה יוצר ומנהל מספר דפי פייסבוק, קבוצות, פרופילים, מרחבים וקהילות. זה יהיה בלתי אפשרי ליצור את כל התוכן הדרוש כדי לשמור על עקביות. לכן, שיתוף תכנים של אחרים הוא כל כך חשוב, תוך שילובו עם תכנים שלכם כמובן. צור תערובת מאוזנת של פוסטים מתוזמנים בכל הרשתות החברתיות הגדולות.

Quora מציעה לך כלי חינמי לתזמון פוסטים עם Quora Spaces. בעוד שפייסבוק מספקת גם אפשרות חינמית לתזמן פוסטים. אבל יש פתרון יעיל יותר, שנקרא FPTraffic. זה המקום שבו אתה מקבל תוכן איכותי בכל נישה מאתרים בעלי סמכות גבוהה כמו Bing, YouTube ועוד רבים.

חשיבות התזמון ומיקום GEO.

אתה רוצה לשים לב למיקום ה-GEO שלך, כמו גם לזה של קהל היעד שלך. קבע את הפרש השעות כך שהפוסטים המתוזמנים שלך יגיעו לקהל היעד שלך בזמן שהם צפויים לעניין. לתזמון יש חשיבות עליונה. אם אתה מתזמן פוסטים בזמן שקהל היעד שלך ישן, זה מביס לחלוטין את המטרה מלכתחילה.

אבל מיקום GEO חשוב גם כדי לבסס סבירות בכל הנוגע לשיווק שותפים למשל. אינך יכול לקדם תוכנית שותפים עתירת כרטיסים למיקום GEO שבו ההכנסה הממוצעת עולה על דמי החבר. אתה תבזבז את זמנך.

מעורבות קהל עקבית.

יותר עבודה מהצד שלך, כן. אנשים יתחילו לעשות לייק, לשתף ולהגיב על הפוסטים והסרטונים שלך. אתה צריך לענות להם, מנומס ופשוט"תודה, אני מאוד מעריך את השיתוף" עושה הרבה. היה פעיל עם הקהל שלך כדי שהם יוכלו להכיר אותך, הם יהיו נוטים יותר לנסות את הפתרון שלך.Source by Deon Christie

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.