שילוב מסחר אלקטרוני בעלות נמוכה הושק עבור חנויות לבנים ומלט

דלאוור, ארה"ב: OmnichannelCommerce השיקה אינטגרציה חלקה בין מערכת Vend POS ופלטפורמות שונות של עגלות קניות. שילוב דו כיווני זה מאפשר העלאת מלאי והורדת הזמנות אינטרנט באמצעות תהליך אוטומטי. הסנכרון האוטומטי דו כיווני נשלט ומנוהל על ידי מתזמן.

האינטגרציה, שהושקה על ידי OmnichannelCommerce, מסייעת בניהול פעולות בחנות ובחנות האינטרנט כפלטפורמה אחת מאוחדת. האינטגרציה המאוחדת מסייעת להבטיח שרמות המלאי יישארו מעודכנות ואין מכירת יתר בכל ערוצי המכירות.

"המשימה שלנו היא לאפשר לכל גודל הקמעונאים והמותגים למכור באינטרנט תוך צמצום המאמצים הידניים של ניהול המלאי", הודיע ​​אחד מבכירי החברה בראיון שנערך לאחרונה. "האינטגרציה סוללת דרך לאלפי משתמשי VOS POS שרוצים להגיע למספר ההולך וגדל של קונים אלקטרוניים באירופה, במזרח התיכון, בדרום מזרח אסיה, באפריקה ובאזור ארה"ב", הוסיף.

הפתרון המשולב הוא אינטגרציה מוכנה לשימוש בין מערכת VOS HQ POS לבין פלטפורמות עגלות קניות מהשורה הראשונה בעולם כולל-Magento, Woocommerce, Shopify ו- Bigcommerce. החברה גם פיתחה אינטגרציה דו-כיוונית של Vend עם שוקי השוק המובילים אמזון ואיביי, ושווקי נישה כגון Souq, Fancy, Farfetch ו- SmartEtailing.

"עם השקת האינטגרציה של Vend eCommerce, הקמעונאים יכולים בקלות למפות ולהעביר נתונים בין תחומים שונים כגון מק"ט, תיאור, מלאי, מחירים ותמונות" שיתפו את המידע על ידי בכיר אחר בחברה. "תוך הורדת הזמנות אינטרנט ל- Vend, היא מביאה פרטי הזמנה ופרטי לקוחות כדי לסייע בתהליך מילוי ההזמנות", אמר עוד.

בקצרה, שילוב המסחר האלקטרוני Vend של Omnichannel מאפשר לחנויות לבנים ולמרקם למכור יותר מוצרים בשוק המקומי והעולמי ביעילות. זה מבטל הזנת נתונים ידנית; לא עוד הדבקת העתקים. זה עוזר בניהול כל המוצרים שלך במקום אחד. הוא מסנכרן באופן אוטומטי את פרטי המוצר בין כל השווקים והחנויות הפיזיות, תוך הגדלת שביעות רצון הלקוחות. שילוב Vend של Omnichannel תומך גם ברישומים בכמות גדולה, מוצרים עם וריאציות כגון גודל, צבע וטווח, העלאת תמונות ועדכון מדויק של מלאי העברה מתוזמן של נתונים, הזמנות אינטרנט שהורדו אוטומטית לקופה.

אודות מסחר אומני -ערוצים:

OmnichannelCommerce, HQ בדלאוור, ארה"ב עם מרכז הפיתוח והתמיכה בהודו, הוא צוות של אנשי מקצוע מסחריים ברשת eCommerce עם ניסיון של למעלה מ -18 שנים אך ורק בבניית יישומי מסחר אלקטרוני ושילובים מרובי-ערוצים למערכות קופה שונות, חברות, שותפי ערוצים אסטרטגיים, קופה. ומשתמשי חנות eCommerce. לכן שילוב מערכת נקודת מכירה עם פלטפורמות עגלות ושווקים שונות היא התשוקה והיכולת הבסיסית שלנו.Source by Roberto Dainel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *