שינה היא ההכרח המוזנח של החיים

לִישׁוֹן. רבים מתייחסים אליו כאל בן דודו של המוות. אנחנו חיים בחברה שצועקת "הישאר ער או אל תיתפס ישן". לישון מרמז שאתה הולך לפספס משהו, אתה לא מרוכז או שאתה לא שם לב. אפילו לנמנם שווה עצלות. "מי ישן באמצע היום? אתה לא תינוק." יש את המחשבה אין זמן לישון או שאתה לא יכול להרשות לעצמך לישון.

אנשים מונעים מעצמם שינה, אך זו חובת חיים. לפעמים מניעת שינה משמשת כטכניקת חקירה. חוסר השינה עלול לגרום לעומס לבריאות הפיזית והנפשית שלך שבעצם יכול להיות מייסר.

כמה זה מטורף? משהו טבעי כמו שינה עלול לגרום לך להזיות, לחרדה או אפילו לדיכאון. לחשוב לפעמים חוסר השינה בא בידיים שלנו ואנחנו נצדיק את העונש העצמי הזה.

מתוך אמונה על ידי ויתור על השעות הדרושות הללו של התחדשות, ננצח את ההצלחה. תרבות מתרגלת בראשך כדי להמשיך לעבוד, ללחוץ ולנוע כי עבודה קשה משתלמת, אבל נחשו מה?

"שינה היא הכרח לא מותרות"

שינה היא הכרח ולא מותרות וכדי שתהיה הכי טוב שלך אתה, אתה בעצם צריך לנוח. אתה יכול להתרגל למחסור בשינה על ידי ג'אגלינג בין החיים, הקריירה, המשפחה ושאר עיסוקים נחוצים, אבל בסופו של דבר, המחסור בשינה משיג אותך. קרן השינה הלאומית ממליצה על 7-9 שעות שינה למבוגרים בין הגילאים 26-64, אך 6-10 שעות עשויות להיחשב גם כמויות שינה מספקות. אותה המלצה היא למבוגרים צעירים בגילאי 18-25.

אני כבר יודע מה אתה חושב הו, אני לא יכול לישון כל כך הרבה זמן או שאני לא צריך כל כך הרבה שינה. אחרים מייחלים שיוכלו לישון תקופה.

הייתה תקופה בחיי שלא ישנתי וכשישנתי אף פעם לא הייתי במנוחה. לא יכולתי להתנתק מהיום והבעיות שלי הפכו לשעבוד סבוך. החלטתי שזה חייב להיפסק כי אני סחוט נפשית ועייף. גיליתי דרכים להחזיר את זמן ההתרעננות שלי.

שמתי את עצמי בלוח זמנים

שמתי את עצמי על לוח זמנים ועשיתי מאמצים לעמוד בו. הכנתי רשימה של חובות או תחומי אחריות שהייתי צריך לבצע מדי יום. כמובן, יש פעמים שהייתי צריך להיות גמיש ולהיזהר לא להציג את עצמי עם יותר מדי חובות. אם לא השלמתי משהו, לא הייתי קשה עם עצמי. עשיתי כל ניסיון לנצל את הזמן שלי בצורה יעילה יותר, כמו למשל עשיתי שיחות טלפון בהפסקות או חיפשתי באינטרנט מידע שאני צריך עבור פרויקטים אחרים. הרגשתי טוב לראות התקדמות על ידי סימון פריטים שהשגתי במהלך היום.

מושקע ביוגה הוט

כולנו יודעים שביצוע פעילות גופנית עוזרת לך לשחרר את האנדורפינים המרגישים טוב; לכן, כבר היה לי משטר אימונים, אבל על ידי שילוב יוגה חמה, ייעלתי את היתרונות. הייתי כל כך רגוע בסוף כל פגישה. לא רק שרמת הלחץ שלי ירדה אלא גם היה שינוי משמעותי בלחץ הדם שלי. הרגשתי רעננה כאילו עברתי גמילה וזה הכין אותי לשינה.

הפסקתי לקבל שיחות טלפון אחרי 9 בערב

אני אדם שיש לו את המתנה של גאב. כשאני פונה לחברים ובני משפחה לפעמים, שיחות הטלפון האלה יכולות להימשך שעות. הם מאוד משעשעים, אבל לפעמים יכולים להיות מעוררים יתר על המידה, בהתאם לנושא באותו לילה. בכל מקרה, כדי למנוע את הפציעה מכדי לישון החלטתי לשים את הטלפון שלי על שקט. זה מונע ממני להתפתות לענות לטלפון, לחפש מיילים או כל רשת חברתית אחרת.

מוּכָן עצמי והסביבה שלי למיטה

זה כמו כשאתה הולך למלון והמיטה נראית כל כך מזמינה עם הכריות והשמיכה הנחמדה. המיטות האלה נראות כל כך מדהימות ומושכות. אני עושה את אותה סביבה בבית שלי. אני מסדרת את המיטה שלי עם כריות והכל. המיטה שלי מושכת ומזמינה. אני דוחה ממלונות כי הסרתי את הטלוויזיה מחדר השינה שלי. זה אולי היה דרסטי אבל בשבילי זה קבע את האווירה לשינה.

מתן מנוחה לגוף שלך כדי להתמודד עם משימות מציע לך בהירות מחשבתית, משפר את הפונקציונליות, משפר את מצב הרוח שלך ומפחית עצבנות ותסיסה, גורם לך להרגיש רענן ורענן.

אני אחד מאותם אנשים שדורשים את 8 שעות השינה המלאות שלי. עכשיו, אמנם, אני לא משיג את מלוא השעות שלי בכל לילה, אבל כן הוקצו לי לילות מנוחה.

אני בשום אופן לא מומחה לשינה אבל אני חסיד של שינה. בנוסף, אני נהנה להציע טיפים של מידע לחברי הגבר או האישה. יש שפע של טכניקות או תרופות (הוליסטיות, ללא מרשם או מרשם) שאתה יכול לבצע או לקחת על מנת לקדם שינה.

למרות שזה בלתי נמנע להקריב שינה, לפעמים, כדי לכבוש מטרה אני מציע לך למצוא איזשהו איזון. תחשוב על זה!Source by Kimberly White

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.