שרת פרוקסי פרטי לפרטיות אינטרנט

יש מי שיאמר ששרת ה-proxy הפרטי הוא בין שרתי ה-proxy הטובים ביותר שיש כדי לשפר את אבטחת האינטרנט שלך. מהביטוי עצמו, זהו שרת פרטי, המשמש רק אדם אחד או קומץ משתמשי אינטרנט (שיכול לפעול כישות אחת). שרת פרוקסי זה נחשב לשרת פרוקסי מהסוג הטוב ביותר בגלל היתרונות שלו שיפורטו להלן.

ראשית, יש לנו את מהירות החיבור לאינטרנט. כאשר רק אדם אחד או קומץ משתמשים ישתמשו בשרת, המשתמש או המשתמשים יוכלו להגדיר את מהירות החיבור לרמתו המרבית. בהשוואה ל-proxy ציבורי, ה-proxy הפרטי לא יפסיד מבחינת מהירות מכיוון שהפרוקסי הציבורי משמש לעתים קרובות על ידי מאות משתמשי אינטרנט בו-זמנית.

יתרונות נוספים של שרת ה-proxy כוללים את המטרה המשותפת של הגנה על המידע האישי והפרטיות שלנו בכל פעם שאנחנו נכנסים לאינטרנט. שרת ה-proxy ישנה את כתובת ה-IP שלנו בכל פעם שניכנס ונסתיר את ה-IP האמיתי שלנו. זה מאפשר לנו לגלוש באופן אנונימי באינטרנט. כך נוכל לגלוש באינטרנט מבלי לדאוג מאיומי האקרים ולהמשיך לקנות בחנויות המקוונות ולבקר באתרי האינטרנט המועדפים עליך. אנחנו גם יכולים להבטיח לעצמנו שאנחנו יכולים לבצע עסקאות בטוחות ולנהל את החשבונות הפיננסיים שלנו באינטרנט. אנו יכולים גם למנוע מספק שירותי האינטרנט או ספק שירותי האינטרנט שלנו לעקוב אחר היסטוריית האינטרנט שלנו ולהקליט את המסלולים שלנו. גם מנועי החיפוש ומשתמשי אינטרנט אחרים יימנעו מגישה למידע האישי שלנו.

יש גם בעיה של חיבור לאינטרנט דרך נקודה חמה או Wi-Fi. עם חיבור אינטרנט ציבורי כגון זה, משתמשי אינטרנט בקרבתך יוכלו לראות אותך בפעילויות גלישה מקוונות. עם זאת, עם שרת פרוקסי פרטי, אתה בטוח שתהיה מוגן מפניהם ותיצור מנהרה מאובטחת לפעילויות הגלישה שלך.

אנחנו יכולים גם למנוע מפושעי הסייבר וההאקרים הקרובים אליך להתחבר לרשת שלך ולנסות לחפור במידע האישי שלך. עכשיו אנחנו יודעים כמה מסוכן זה יכול להיות עבורנו כאשר האקרים זדוניים מנסים להיכנס למערכת שלנו ולגנוב את הקבצים שלנו. עם זאת, עם שרת פרטי, אנו יכולים להימנע מהאיום המדאיג הזה ולבטל את האפשרות להפוך לקורבן פשע סייבר. לפרטיות האינטרנט שלנו, שימוש בפרוקסי פרטי הוא בהחלט עזרה גדולה.Source by Andrew Virender

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.