תוכנת עריכת וידאו ויתרונותיה

כיום, אתה יכול להשתמש ב'תוכנת עריכה 'כדי לערוך כל תמונה. הוא מבצע מספר פונקציות ומורכב מכמה תכונות מתקדמות. אתה יכול לקצץ תמונה או אפילו להקטין את התמונה. ניתן למזג מספר תמונות לתמונה אחת. הוא כולל גם מקשים שונים לסיבוב, חיתוך והגדלת התמונה. כיום קיימים בשוק מספר מותגים של 'תוכנת עריכה' והם מורכבים מתכונות מתקדמות רבות. באמצעות תוכנה זו, אתה יכול אפילו לטשטש תמונה ולעשות גם 'קפיצה לחתוך'. אתה יכול אפילו למזג סרטונים, לפצל את הסרטון וגם לחתוך את הסרטון.

אתה יכול ללחוץ על כפתור 'מצטרף קליפים' ולהוסיף מספר פורמטי וידאו לתוכנית. בדרך זו תוכל למזג מספר סרטונים עם פורמטים שונים וליצור קובץ יחיד. על ידי לחיצה על כפתור 'חותך וידיאו קליפ', תוכל לקצץ את התמונה אם התמונה גדולה מדי. כפתור 'מפצל קליפים' משמש לפיצול הסרטון וליצירת תיקיה נפרדת לכל סרטון. ניתן לפצל את התמונה באופן מיידי באמצעות מקש 'קליק ימני'.

באמצעות תוכנה זו תוכל לבצע מספר פונקציות נוספות. אתה יכול להתקין תוכנה זו בכל מכשיר. אתה יכול לערוך את התמונות המאוחסנות במערכת האישית שלך, מחשבים ניידים או אפילו מכשירים ניידים. הוא מורכב מסרטוני ברירת מחדל רבים. אתה יכול להוסיף אפקטים מיוחדים לסרטונים שלך. אתה יכול להמיר כל סרט דו-ממדי לסרט תלת-ממדי ולהיפך. התוכנה מורכבת מטקסט כיסוי והמשתמש יכול להקליד טקסט זה, כאשר הוא כותב כיתוב. הוא יכול לקבוע זמן ולהוסיף לסרט אפקטים מיוחדים, פשוט על ידי לחיצה לצד הימני של המפתח. חוץ מזה, הוא יכול גם להתאים את מהירות הסרטון.

זֶה עורך וידאו מורכב מכפתורים שונים לאופטימיזציה. אתה יכול ללחוץ על כפתור 'כוונון עדין' כדי לשנות את צבע הסרט. אתה יכול ללחוץ על כפתור 'הפוך' כדי לצפות בסרטון הווידאו הקודם. ניתן להוסיף תמונות או תמונות בכל רצף. אתה יכול אפילו לייבא קבצי וידאו ממשאבי וידאו אחרים.

לפני רכישת 'תוכנת עריכה' עליו לשקול נקודות מסוימות. על המשתמש להבין בקלות את הפונקציות של 'תוכנת עריכה'. חוץ מזה, התוכנה צריכה להיות מורכבת מתכונות הגדלה והתקרבות; כך שיוכל להציג את הסרטונים בצורה ברורה ויוכל לערוך כראוי רצועות שונות כגון תמונות, טקסט, קבצי שמע וסרטונים. מכאן שהוא צריך להיות מורכב מלוח ציר זמן גם כן. לאחר מכן, הוא יכול לערוך את התמונה בקצב שלו. עליו לצפות בתכונות התוכנה לפני רכישתה.Source by Yong Guo Yin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *