תחומי הבקרה של מערכות ניהול אבטחת אינטרנט ISO 27001

אבטחת מידע היא אחד החששות המרכזיים של הארגון המודרני. היקף וערך הנתונים המשמשים בעסקים יומיומיים יותר ויותר מודיעים כיצד ארגונים עובדים וכיצד הם מצליחים. כדי להגן על מידע זה ולהיראות כמגן על יותר ויותר חברות הופכות לאישור ISO 27001.

ISO 27001 הוא מפרט מוכר ועצמאי בינלאומי עבור מערכת ניהול אבטחת האינטרנט. הוא מספק רשימת בדיקות מקיפה של בקרות אבטחה אשר ייחשבו לשימוש בהקשר של בקרת אבטחת מידע בארגון. הסמכת ISO 27001 מאפשרת ל- Interoute להפגין סביבת בקרת בטיחות של מידע חזק לניהול בטיחות ולהפחתת הסיכון למידע עקבי בפעילותה.

אזורי בקרה של ISO 27001:

ניהול מדיניות אבטחה: Interoute מציעה מגוון רחב של מדיניות אבטחה המגדירה את עקרונות ניהול האבטחה בכל הפעילויות שלנו, ואפשרה לנו לקבל הסמכה ISO 27001 עבור מרכז ההפעלות שלנו וה- ISO 27001 או שווה ערך לאומי לפעולות מרכז הנתונים באמסטרדם, ברלין, ז'נבה ו שטוקהולם.

ניהול נכסים: אינטרוטו מחזיקה מלאי רשמי של נכסי מידע הדורשים הגנה על ידי חבילה מקיפה של מדיניות, תהליכים ובקרות אבטחה. זה מפרט את כל פלטפורמת השירותים והרכיבים, עם בעלים פונקציונליים מוגדרים מראש לתחזוקה, ונבדקים על בסיס שנתי.

ביטחון פיזי וסביבתי: מערכות הארגון של Interoute מתוחזקות במרכז נתונים מוסמך ISO 27001 עם מאבטחים 24×7, טלוויזיה במעגל סגור וזיהוי חדירה. כל גישה פיזית מוגבלת לעובדי Interoute.

תקשורת וניהול: מדיניות האבטחה של Interoute מכסה את הפעולה הנכונה והבטוחה של מתקני עיבוד מידע כדי להגן ולשמור על שלמות וזמינות מתקני מידע ועיבוד מידע, ולמזער את הסיכון לכישלון המערכת. אלה כוללים אמצעי הגנה, הפרדת תפקידים ופתרונות אבטחה נוספים בשתי מערכות Interoute, הזמינים ללקוחות בהתאם לדרישות.

בקרת גישה: מדיניות האבטחה של Interoute מכסה את בקרות הגישה הלוגיות והפיזיות, כמו גם תכונות של מוצרים ספציפיים להגנה על מידע קריטי. הגישה לנתונים ולמערכות מבוססת על עקרון הפחות זכות עם הזכויות הניתנות מבוססות על אחריות תפקודית. זה נבדק באופן קבוע על מנת להבטיח התאמה לבטיחות, וכולל תהליך אינדקס ספציפי לכל אי ציות.

פיתוח ותחזוקה של מערכות: Interoute שילבה אבטחה בכל שלב של מחזור החיים של פיתוח המערכת עם שאלות או אי התאמות שהידרדרו לבטיחות וניהול סיכונים לצורך הבדיקה והתברואה.Source by Mark Steves

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.