תחילת העבודה במסחר אלקטרוני – חלק ראשון

בשנת 2004 ערכה Enquiro.com מחקר על התנהגויות החיפוש של גברים לעומת נשים. הם גילו שנשים מבלות יותר זמן בחיפושים שלהן ובאתרים ספציפיים. המחקר גם גילה שנשים נוטות להיות מכוונות יותר בקריאת תוצאות החיפוש, להתעכב זמן רב יותר באתרים ולספק סיפוק רב יותר מחוויית הקנייה הכוללת. מחקר אחר שנערך על ידי iProspect.com העלה כי נשים נוטות יותר ללחוץ על הפרסום בחיפוש בתשלום מכיוון שהן רואות שהוא רלוונטי יותר לחיפושים מאשר לגברים (WebProNews – 14 ביולי 2004).

מה זה אומר? המשמעות היא שאם אנו מבינים את דפוסי החיפוש והקניות של קהל היעד שלנו, אנו מסוגלים ליצור אסטרטגיות שיווק טובות יותר כדי להניע את התנועה לאתרים שלנו ביעילות. עדיין אין לך אתר?

מסחר אלקטרוני או מסחר אלקטרוני משמשים לתיאור עשיית עסקים דרך האינטרנט. מכירת מוצרים ושירותים ללקוחות דרך האינטרנט יכולה להתבצע במספר דרכים וברמות תחכום שונות.

הדבר הראשון שאתה צריך הוא אתר אינטרנט מקצועי עם שם דומיין משלו. עליך לעצב ולקדם אתר אינטרנט. תזדקק לגישה למומחיות שיכולה לעצב ולתחזק אתר אינטרנט זה עבורך באופן קבוע. אתר טוב שגורם למבקרים לחזור מתפתח כל הזמן ולכן דורש תשומת לב שוטפת. ישנם אלפי משאבים שעומדים לרשותך, ורבים מהם בחינם. אתה יכול לגלוש באינטרנט בשביל מה שאתה צריך או שאתה יכול פשוט לבקר http://www.WECAI.org כדי לראות את המשאבים הרבים שמנינו. יש לנו משאבים לאורחים ואם אתה חבר יש לנו משאבים נוספים שיעזרו לך להתחיל. למעשה, אתה יכול לחפש ברישום הדומיין שלנו ולרכוש את שם הדומיין הייחודי שלך ב- http://www.wecaidomains.com.

פיתוח עסק דרך האינטרנט דורש הרבה מאותן פעילויות מרכזיות כמו הקמת כל עסק אחר. אתה צריך תוכנית עסקית, משהו למכור כגון מוצר או שירות; אתה צריך לקוחות ואולי אפילו תצטרך גיבוי כלכלי כדי להתחיל. בנוסף, עליך לשווק מוצרים ללקוחותיך, שיטות שירות לקוחות יוצאות דופן ומשאבים רבים אחרים בדיוק כפי שאתה עושה עם ארגוני לבנים ומרגמות מסורתיות. הם עשויים לכלול מלאי, הגשמה, משלוח בנקאות בנקאית ועוד.

החנות שלך תזדקק לחשבון "סוחר", או ליכולת לעבד את עסקאות כרטיס האשראי של לקוחותיך דרך האינטרנט. זה כולל צורך ב"שרת מאובטח ", (תעודת אבטחה כגון Versign או Geotrust), כך שגנבים לא יוכלו לקבל גישה למידע האשראי של הלקוחות שלך. עיבוד הסוחר שלך יכול להיות פשוט כמו קבלת תשלומים באמצעות PayPal או מורכב כמו מערכת עגלות קניות שתוכננה עבורך.

קבלת חשבון סוחר – אם יש לך מערכת יחסים טובה עם הבנק שלך ואינם דורשים פיקדון, זו אולי האפשרות הטובה ביותר שלך להקמת חשבון סוחר. חלופות לקבלת חשבון סוחר דרך הבנק שלך הן לעבור דרך מתווך, בית הגשמה או שימוש בחיוב של צד שלישי.

למידע נוסף על הקמת נוכחות מסחר אלקטרוני עיינו בספר האלקטרוני שכותרתו: הצג לה את הכסף – מדריך המסחר האלקטרוני של האישה לעסקאות מקוונות (www.showherthemoney.com). אם אתה, או הופך לחבר ב- WECAI – http://www.wecai.org, משאב זה הוא שלך עם החברות שלך.

ציטוט מתוך עקרונות ה- PMS – אסטרטגיות שיווק עוצמתיות לצמיחת העסק שלך © 2005 – היידי ריצ'רדסSource by Heidi Richards

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *