תחילת העבודה במסחר אלקטרוני – חלק שני

בחלק הראשון דיברנו קצת על מה זה מסחר אלקטרוני, קבלת שם דומיין והקמת חשבון סוחר. מסחר אלקטרוני הוא יותר מזה, הרבה יותר. כדי שתהיה לנו נוכחות מקוונת ממש טובה שגורמת לאנשים לעצור ולקנות צריך אסטרטגיה להצלחה. האסטרטגיה שלך חייבת לכלול את USP או את עמדת המכירה הייחודית שלך בשוק. מה גורם לך להתבלט מכל שאר היזמים המקוונים שמחפשים את אותו סוג של לקוחות כמוך? האם אתה יכול לבלוט מהתחרות על סמך איכות, מחיר או הטבות? לאחר שתכיר את USP שלך, תוכל להתחיל במשימה המונומנטלית לספר לעולם על האתר שלך. עמדת מכירה ייחודית באמת תעניק לך יתרון על פני כל המתחרים – ובכן והרבה תכנון והשקעה של הזמן והכסף שלך.

מוֹקֵד

הדגישו את היתרונות והתוצאות שהלקוח יקבל מרכישתכם ומשימוש במוצר או בשירות שלכם. תוכל לגלות את היתרונות על ידי רישום כל התכונות ולאחר מכן המרתן להטבות. רשום כל מה שהמוצר או השירות שלך מציע. לכל רשימה של תכונה יתרון יחסי מבחינת הלקוח. אתה יכול לגלות את נקודות המבט של הלקוח כאשר הוא קונה. פשוט שאל אותם, "מדוע ביצעת הזמנה היום או השתמשת בשירות שלנו?" היה מאוד ספציפי בעת יצירת הצהרות הטבות שלך. דוגמה לכך היא, "אתה תחסוך $ 100.00 מוכר טוב יותר מאשר" אתה תחסוך כסף. "" אתה תוריד 20 קילו תוך 10 ימים "נשמע טוב יותר מאשר" אתה תרד במשקל. "דרג את היתרונות שלך לפי חשיבותם אם יש לך מספיק מהם, השתמש בנקודות כדוגמה להדגשה.

רגש מוכר. אנשים מקבלים את רוב החלטות הקנייה בליבם ולא בראשם. צייר תמונה של התוצאות שהלקוח יקבל כשהוא ירכוש ממך. "אתה תיראה צעיר ב -20 שנה." "אתה תהיה עשיר יותר ב -100 דולר."

הקפד לכלול קריאה לפעולה. רוצים שהם יקבלו החלטת קנייה היום? תן להם סיבה לעשות זאת. הציעו שוחד (הנחה, בונוס, משהו לחינם).

אתר האינטרנט שלך חייב להיטען במהירות ולתפקד בקלות. אם האתר שלך נטען לאט אנשים יקבלו סבלנות ויגיעו למקום אחר. האם כל הקישורים שלך עובדים? האם בדקת את דף ההזמנה שלך על ידי הפעלת הזמנות לדוגמא? האם בדקת את זמן הטעינה באמצעות מהירויות חיבור שונות? תוכל לקבל ניתוח פר*ee על ידי ביקור ב- Submitplus.com.

הפוך את אתר האינטרנט שלך לקל לצפייה ולקריאה. אני מוצא שקשה יותר לקרוא רקע כהה מאשר רקע חיוור. המראה הכללי של האתר שלך צריך להיות נקי ומקצועי. כשיצרנו לראשונה את איגוד הסחר האלקטרוני לנשים, אינטרנשיונל, עשינו הכל בתוך הבית. מכיוון שאיננו מיומנים באמת בקידוד HTML חשבנו שנוכל פשוט להשתמש בתוכנית פשוטה ליצירת אתר מקצועי. זה היה בסדר, אבל זה שיש לנו עכשיו הוא הרבה יותר טוב. למה? כי שכרנו איש מקצוע. אתה יכול ליצור אתר עם תוכנית תבנית טובה. אנו משתמשים בתבניות מסחר EC כדי ליצור את המראה החדש שלנו לפרסומי WUN. הוא פשוט לשימוש וזול יחסית.

כשזה מגיע לגרפיקה, היה שמרני. אתרים הטעונים גרפיקה ופלאש נוטים להימשך זמן רב יותר. אם לוקח לאתר שלך יותר משלוש שניות לעשות זאת, תאבד מבקרים רבים וקונים פוטנציאליים. אם עליך להשתמש בגרפיקה, ודא שגדלי הקבצים שבהם נעשה שימוש הופחתו ככל שתוכנת עריכת/דחיסת התמונות שלך תאפשר.

צפה באתר שלך באמצעות כמה שיותר דפדפנים שונים. בנוסף לאינטרנט אקספלורר ונטסקייפ, יש אופרה, מוזילה, Lynx ואלו רק אלה שפועלים ב- Microsoft Windows. ל- WebMonkey יש תרשים של אלה הנתמכים על ידי מקינטוש, יוניקס/לינוקס ואחרים. כמו כן, אנשים רבים יגלשו כשהגרפיקה של הדפדפן שלהם כבויה. ודא שאתה יודע כיצד נראה האתר שלך ללא הגרפיקה וכי עדיין קל למבקרים לגלוש בו.

מחשבה אחרונה ודא שכל המידע החשוב שלך נמצא מעל הקפל. אם אתה יודע שמבקרים מחפשים משהו ספציפי ואתה גורם להם לגלול למטה כדי למצוא אותו, רוב הסיכויים שהם לא ימצאו זאת.

ציטוט מתוך עקרונות ה- PMS – אסטרטגיות שיווק עוצמתיות לצמיחת העסק שלך © 2005 – היידי ריצ'רדסSource by Heidi Richards

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *