10 דברים שצריך לחפש בפתרון טוב לשידור חי או שידור חי באינטרנט

פרסום וידאו באתר היה דבר מאוד מרגש רק לפני כמה שנים קצרות. עכשיו כשאנשים נכנסים לאתר, הם כמעט מצפים לראות וידאו.

כעת לא רק שנוכל לצלם כל YouTube או סרטון אחר ולפרסם אותו במהירות לאתר האינטרנט שלנו, אנו יכולים להקליט וידאו ישירות מאתרים כגון MySpace מבלי להעלות או להמיר אותו. דברים די מדהימים.

אפילו שידור חי באינטרנט עשה כברת דרך. רק לפני 3 או 4 שנים, כדי לבצע שידור חי איכותי דרך האינטרנט נדרש ציוד יקר ואנשי טכנולוגיה יקרים כדי לחבר את כל החוטים. למרבה המזל, כמו רוב הדברים באינטרנט, הטכנולוגיה רק ​​הולכת ומשתפרת.

הנה עשרה דברים שצריך לחפש בפתרון טוב לשידור אינטרנט:

 1. השתמש בפתרון מבוסס אינטרנט: הם מאחסנים את כל קבצי הווידאו שלך ומשדרגים את האפליקציה בצדם כך שתמיד יש לך את הטוב והעדכני ביותר ולא יבלבל את המחשב שלך בקבצי מדיה גדולים.
 2. ודא שהוא יכול להכיל מגוון מהירויות חיבור לאינטרנט: למרות ששידור חי הוא המתאים ביותר לחיבורי פס רחב, אתה אמור להיות בעל יכולת להתאים את מהירות ההעלאה שלך כדי להתאים לצופים עם חיבורים איטיים יותר.
 3. ודא שהוא יכול להקליט את השידור החי שלך להשמעה חוזרת לפי דרישה: זה ביגגי! ביצוע שידורים חיים ארוכים דורש הכנה וזמן רב והיכולת לשלוח אותם כקישורים או להטמיע אותם באתר האינטרנט שלך היא קריטית למינוף הזמן שלך.
 4. ודא שהוא משתמש בטכנולוגיית פלאש: פלאש הוא פורמט באיכות מעט נמוכה יותר מ-Windows Media, אבל פלאש מותקן ב-95% מכל המחשבים ותואם למחשבי Mac וגם למחשבי PC, מה שמבטיח שרוב האנשים יוכלו לצפות בשידור שלך.
 5. ודא שיש לך זמן שידור מתאים: 60 דקות זה בדרך כלל מספיק כדי להעביר את הנקודה שלך, אבל ראיתי פתרונות שמציעים 8 שעות של זמן שידור.
 6. ודא שלפתרון יש כלי תקשורת אינטראקטיביים: משמעות הדבר היא היכולת של הקהל שלך ליצור איתך אינטראקציה, בדרך כלל באמצעות צ'אט טקסט בזמן שהם צופים בך בווידאו חי.
 7. תמונה /שקופית / תצוגה גרפית במהלך השידורים: היכולת לתמוך בהזנת הווידאו החיה שלך עם תמונות תומכות ושקופיות היא חיונית למצגת טובה וכל פתרון שידור טוב אמור לאפשר זאת.
 8. שפע של אחסון: אחסון מספיק כדי להחנות את כל המדיה שלך חשוב. חמש עד עשר הופעות זה בדרך כלל מספיק עבור המשתמש הממוצע.
 9. יכולת להטמיע שידורים מוקלטים באתר או בבלוג שלך. ודא שהפתרון יוצר את הקוד הדרוש להטמעת שידורים מוקלטים. ודא גם שהמערכת יכולה ליצור קישור שתוכל לשלוח בביטחונות השיווקיים שלך.
 10. ממשק להתאמה אישית: היכולת להשתמש בלוגואים ובבאנרים שלך בשידור החי שלך חשובה להעברת הודעות וליצירת שמירה על המותג שלך. וודא גם שהקהל שלך יכול לקשר לאתרים חיצוניים ישירות מהשידור החי שלך.

איזה ציוד אתה צריך?

בימינו, חיבור לאינטרנט בפס רחב, מצלמת אינטרנט וספק פתרונות שידור זה כל מה שאתה צריך. אם יש לך מצלמת וידאו דיגיטלית (מהסוג שאתה יכול לקחת לים כדי לצלם את הילדים!) אתה מקבל איכות טובה יותר, אבל מצלמת אינטרנט תעבוד גם. השימוש במצלמת אינטרנט עם מיקרופון מובנה הוא הטוב ביותר מניסיוני.

מה אתה יכול לעשות עם שידור חי

שידור נותן לך את היכולת ליצור תחנת מיני-טלוויזיה משלך כדי להעביר במהירות שידורים חיים ללא הגבלה ואפילו לאחסן אותם בארכיון להשמעה מאוחרת יותר.

6 רעיונות נהדרים לשידורים חיים או בארכיון שלך

 1. חתימת המייל שלך: כלול קישור לשידור המוקלט האחרון שלך בחתימת הדוא"ל שלך המעניק לך טווח הגעה שיווקי ויראלי.
 2. הפק רווח מהכישרון שלך: אם יש לך מומחיות בנושא שאנשים מוכנים לשלם עבורו, דרש תשלום לפני הגישה לשידור החי או הארכיון שלך. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות PayPal או שירותי תשלום אחרים.
 3. סרטון ברוכים הבאים לאתר: הצג את האתר שלך עם וידאו והסביר מה המבקרים שלך ימצאו באתר שלך והכי חשוב איך לקנות את המוצרים או השירותים שלך.
 4. שלח לרשימת הדוא"ל שלך: כעת במקום רק טקסט רגיל, תוכל להוסיף סרטון מרגש יותר לקמפיינים המקוונים שלך על ידי הכרזת אירועים, מוצרים או שירותים חדשים.
 5. פגישות מקוונות: כאשר אתה יכול לשדר בשידור חי, יש לך את היכולת לדבר בשידור חי עם העובדים, הספקים והשותפים העסקיים שלך ברחבי העולם. זוהי דרך רבת עוצמה לתקשר ואם העסק שלך גדול עם מספר מיקומי משרדים, שידור יכול לעזור לגבש את יעדי החברה שלך.
 6. הסברה מכוננת: אם אתה בפוליטיקה ועונה לבוחריך, היכולת לשדר חי היא חיונית. השתמש בו לישיבות מרוחקות בעירייה, מפגשי שאלות ותשובות של תלמידים ועוד הרבה יותר.

מחשבות אחרונות

לא יאומן בעיני שעם הטכנולוגיה של היום כל אחד יכול להפוך לשדר אינטרנט. תאר לעצמך שאתה יכול לשבת בבית או במשרד שלך, להתחבר לאתר אינטרנט, ללחוץ על כמה קישורים ולשדר וידאו LIVE באינטרנט תוך דקות ספורות. וככל שיותר ויותר אנשים מתקדמים לעבר חיבורי אינטרנט בפס רחב, הסבירות של שידורים חיים ושירותי וידאו מקוונים יהפכו למתקן ברחבי העולם כמעט מובטחת.

ראה דוגמה לשידור חי וגלה כיצד תוכל להשתמש בטכנולוגיה המתפתחת הזו ולהרוויח ממנה.Source by Jeffrey Norberg

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.