10 טיפים לרשת סופרסטאר להגדלת העסק שלך

אחת ההשקעות הטובות ביותר שאתה יכול לעשות כסולופנר או איש עסקים היא בהתפתחות האישית שלך. כבעל עסק אתה יכול לצמוח רק ככל שהכישורים והידע שלך יכולים לקחת אותך.

לכן השתתפות בסמינרים, כנסים וסדנאות היא חוויה כה חשובה.

השתתפתי לאחרונה בכנס WOW (אישה שווה) בוורנון לפני הספירה וזו הייתה חוויה פנטסטית. המייסדת, כריסטין אורם, מקיימת את הכנסים הללו כבר כמה שנים. כל אירוע מבטיח דוברי מוטיבציה ומעוררי השראה מצוינים בתוספת הזדמנויות נהדרות לפגוש ולהתערבב עם נשים דומות.

השנה הזו הייתה נהדרת במיוחד בגלל שאחת מהלקוחות שלנו, דנה סמית'רס, הוזמנה להיות אחת מהדוברים המרכזיים.

היא דיברה על חוק המשיכה והחלה בשרשרת של אירועים שהובילו אותי לעלות על הבמה וקידה לקול תשואות! (התרגיל היה לפרסם את הכוונה שלי לעולם שאני פתוח לקבל הזדמנויות דיבור אז היי, אם אתה יודע על כאלה…)

בנוסף להשגת אסטרטגיות ברמה הבאה, אירועים כמו אלה מציעים הזדמנות מדהימה לפגוש לקוחות פוטנציאליים, שותפים משותפים וספקים.

אז איך תוכלו להפיק את המרב מהאירוע הבא שלכם? הנה כמה טיפים למקצוענים לרשת כמו כוכב על.

1) נדנד את המראה שלך. תן לבגד שלך להיות התחלה של שיחה. תלבשי משהו שגורם לך להרגיש כמו מיליון דולר ועוזר לך להקרין ביטחון.

הביאו אביזר קטלני כמו סיכה ייחודית, צעיף או זוג נעליים שגורמים לכם לשים לב. עשה רושם ראשוני נהדר שגורם לאנשים לחשוב "אני חייב לפגוש את האדם הזה".

2) הכיני את עצמך נפשית. דע את מטרתך להיות שם. היה נלהב ממה שאתה עושה ותן לזה לזרוח.

מה אתה רוצה ללמוד? הסתכלו ברשימת הדוברים והקפידו לומר להם שלום. שאלו את עצמכם אילו 3 סוגי אנשים הייתם רוצים לפגוש. קבל ספציפי. דמיינו את האנשים האלה בבוקר לפני תחילת הסדנה או הכנס.

זה יעזור לך למשוך בדיוק את סוג הקשרים הנכון שמהם תרוויח הכי הרבה.

3) להופיע מוקדם. הגיעו עם זמן נוסף כדי שתוכלו לשתות קפה, לבקר בשולחנות המוכרים ולהכיר כמה אנשים לפני שהכל יתחיל להיות עמוס. חפש אנשים שאיתם אתה מרגיש שאתה יכול להתחבר ולפתח איתם שיחה.

השתתפות מוקדמת נותנת לך גם הזדמנות לקבל מושב קרוב מספיק כדי לראות ולשמוע טוב יותר את ההתרחשויות על הבמה.

4) תהיה נותן. האם אי פעם פגשת מישהו שאתה מרגיש רוצה לקבל ממך משהו? זה נותן אנרגיה שלילית רעה, לא? הימנע מכך שיקרה לך על ידי העברת האנרגיה שלך לאחת של שפע ושאל את עצמך כיצד תוכל לשרת אחרים בצורה הטובה ביותר.

כשאתה פוגש מישהו תהיה סקרן. הכירו אותם. לשאול שאלות. גלה כיצד תוכל לעזור לאדם זה.

תמיד יש משאב, מחמאה, חיבור, ספר, טיפ או כלי שאתה יכול להציע כדי לעזור למישהו.

האם תוכל לראיין אותם בפודקאסט שלך? האם תוכל לסקור את הספר שלהם בבלוג שלך? האם אתה יכול לארח יחד איתם סמינר מקוון? בזמן שהייתי באירוע WOW, הקלטתי 3 וידאו eTips ועשיתי כמה סרטוני פייסבוק LIVE. איך אתה יכול לנצל את הזמן שלך בצורה דומה?

5) בקשו את כרטיס הביקור שלהם. תמיד עדיף לבקש את הכרטיס של האחר. לבקש את הכרטיס שלהם מרגיש יותר טוב מאשר לדחוף את שלך ביד.

בנוסף זה משאיר אותך בשליטה כדי שתוכל לשלוח מעקב כשתחזור מהאירוע.

כתוב הערה על מה שלמדת או דיברת איתם על הכרטיס כדי שתוכל להתייחס אליו כשאתה כותב אותם לאחר מכן.

6) שתף את האירוע באופן חברתי. מדיה חברתית היא כלי נהדר לבנייה ותחזוקה של מערכות יחסים. צלם הרבה תמונות באירוע לשיתוף ברשתות החברתיות.

עשה פייסבוק LIVE במקום. העוקבים שלך רוצים לראות איפה אתה נמצא. צלם תמונות עם הרמקולים ועם אנשים אחרים שאתה פוגש.

זה אני עם כריסטין אחרי שהאירוע הסתיים. כפי שאתה יכול לראות, יין הוא חלק גדול מהמותג שלה. זה ושוקולד!

בנוסף, אתה יכול לשלוח את התמונות האלה לחברים שאתה פוגש במעקב שלך.

נסה לתייג אותם ברשתות החברתיות ותן להם לצעוק ולומר כמה נחמד היה לפגוש אותם. אתה יכול לצרף תמונה איתם במייל המשך. זוהי דרך לבבית לחלוק חום עם חיבור חדש.

7) תחליף את זה. נסה לשבת עם אנשים שונים בארוחת הצהריים. הצטרפו לקבוצות לארוחת ערב ושיחה לאחר הסדנה. לפעמים הצ'ט-צ'ט שמתרחש לפני ואחרי האירוע יכול להוביל לחיבורים הטובים ביותר.

8) צעד אל המייק. אם יש הזדמנות לשאלות ותשובות, גשו אל המיקרופון ותנו לשאלתכם להישמע. תקבל הזדמנות להציג את עצמך בפני כל החדר ולקבל תשובות מומחה לשאלתך.

פעמים רבות אנשים ניגשו אליך אחר כך ויגידו איך הם קשורים למה ששיתפת.

9) תן עדות. אם אהבתם את האירוע, היו קולניים לגביו. ספרו לרכז האירוע והציעו המלצה. ניתן גם להקליט סרטון עדות בפייסבוק ולתייג את רכז האירוע ברשתות החברתיות.

שלח אימייל עדות כתובה למארח האירוע. הם עשויים לפרסם את זה באתר שלהם ולהעניק לך חשיפה מסיבית.

10) אוהב את אותם למעלה. יש פתגם סיני שאומר "מעט ניחוח נצמד ליד שנותנת פרחים". כשאתם חוזרים הביתה לאחר האירוע, החלק החשוב ביותר הוא מעקב אחר מערכות יחסים שיצרתם וטיפוחם.

כאן זו אסטרטגיה של איכות, לא כמות. מיין את הכרטיסים שקיבלת. צמצם אותם לכמה אנשים שהיה לך קשר אמיתי איתם ושלח אימייל חם ואמיתי.

האם יש הצעה או משאב נוסף שתוכל לשלוח להם כהמשך לשיחה שלך? אתה רוצה שהם יחוו את החיים שלהם טובים יותר עכשיו לאחר שפגשו אותך.

ואל תשכח לפרסם בחשבונות המדיה החברתית שלך ולשלוח אימייל לרשימה שלך גם על החוויה שלך!

השתתפות בכנסים או סמינרים בתעשייה שומרת אותך מעודכן בשינויים האחרונים המתרחשים בתעשייה. אבל חשובה לא פחות היא ההזדמנות לפגוש אנשים אחרים בעלי דעות דומות ולבנות קשרים שיכולים להימשך כל החיים.Source by Susan Friesen

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.