10 משימות שאתה יכול למיקור חוץ לעוזר וירטואלי

יש לך הרבה משימות שאתה צריך לסיים, אבל פשוט אין לך זמן לעשות הכל לבד. כשזה מגיע לניהול העסק שלך, אתה כנראה מנסה מאוד להתחרות לפני המתחרים שלך, להגביר את המכירות שלך, לשווק את המותג שלך, להישאר בשליטה על המסים שלך, להפוך את התהליכים הפנימיים שלך ליעילים יותר – רשימת הדברים שצריך לעשות הוא אינסופי… אם אתה חושב שהמשקל כולו על הכתפיים שלך, תחשוב שוב.

שימוש באסיסטנט וירטואלי יכול לגלח שעות משבוע העבודה שלך. אם אתה עדיין מרגיש קצת מהסס להאציל חלקים מהעסק שלך למישהו שמעולם לא פגשת, אתה לא לבד. הרעיון של העסקת עוזר וירטואלי יכול להרגיש מוזר בהתחלה, אבל מה שתבין במהרה הוא שהכל עוסק בבחירת המשימות הנכונות לטיפול.

יש הרבה תפיסות שגויות בשוק סביב הרעיון של עוזרים וירטואליים ותפקידם בסיוע לארגונים. הסיבה שהתפיסות השגויות הללו קיימות היא שעסקים שוכרים לעתים קרובות עוזרים וירטואליים, מקדישים אפס דקות לאימון שלהם ואז בסופו של דבר מתאכזבים ומבולבלים כשהדברים לא מסתדרים כפי שציפו. הנושא אינו בהכרח באיכות עבודתה של העוזרת הוירטואלית, אלא בבחירת המשימות שהוטלו עליה.

מחקר מקוון

קבל את עזרתו של VA כדי לבצע כל מחקר אינטרנטי שגוזל זמן, ולקבל את המידע הטוב ביותר על כל נושא, מוצר או מתחרה במסגרת זמן המתאימה לך.

שיווק ברשתות חברתיות

עוזר וירטואלי יכול לפרסם בערוצי המדיה החברתית שלך בשמך ולשווק את תוכן ה-SEO שלך, להגדיל את הנראות של המותג, המוצרים והשירותים שלך. VA מיומן במדיה חברתית יכול לעזור לך ליצור אסטרטגיית מדיה חברתית, לשלב אותה עם שאר האסטרטגיה השיווקית שלך.

הצגת נתונים

יש לך פגישה חשובה עם לקוח חדש ואתה רוצה לעשות רושם מרשים? עוזר וירטואלי יכול ליצור מצגת PowerPoint מדהימה לפי המפרטים שלך, כך שתוכל להפיק את המרב מהזמן היצרני שלך.

בלוג כתיבת רפאים

שיווק תוכן הוא שם המשחק היום. הבלוג שלך יביא לך כמות מדהימה של תנועה, אם תעשה את זה נכון. VA יכול לעזור לך לכתוב תוכן חדש ואיכותי לבלוג שלך. העוזר הוירטואלי שלך יכול גם לפרסם ב-Medium או Pulse בשבילך. זה חיוני כדי להוסיף דלק לטווח ההגעה של התוכן שלך ולהוביל תנועה ישירה לאתר שלך.

ניהול לוחות זמנים

כל יזם צריך מזכירה. מזכירה עונה לשיחות ועוקבת אחר לוח הזמנים שלך. אם יש מקומות שאתה צריך ללכת אליהם ואנשים שאתה צריך להתקשר אליהם, עדיף שמישהו יזכיר לך לעשות זאת. בטח, אתה יכול להוריד כמה תוכנות שעושות את זה בשבילך, אבל דחיינות עדיין יכולה לתקוע אותך. אתה תסיים את המטלות שלך הרבה יותר מהר אם תיתן לעוזרת הוירטואלית שלך לנהל את היומן שלך.

ניהול לקוחות ושותפים

זה תמיד רעיון טוב לשלוח כרטיס מתנה ללקוחות שלך בחגים וימי נישואין. אלו משימות די קלות אך די גוזלות זמן הדורשות מאמץ יצירתי. אתה יכול אפילו לגרום ל-VA שלך לברך שותף או לקוח על עבודה או עסקה חדשה, במיוחד אם הלקוח או השותף שלך משתמשים במדיה חברתית.

תחזוקת אתרים ומסחר אלקטרוני

אתרי אינטרנט דורשים תחזוקה ועדכון מתמידים. עוזרים וירטואליים רבים מכירים את וורדפרס אך גם עם בוני אתרים אחרים כמו 1&1. VA יכול לתת לך יד אמיתית בכל הנוגע לניהול אתר המסחר האלקטרוני שלך. כתיבת תיאורי מוצרים משכנעים, עריכת רשימות של מוצרים או תמונות, עדכון מחירים ומלאי מקוון או עיבוד הזמנות הם כל משימה ש-VA מיומן יכול לעשות עבורך.

הכשרה פנימית

הכשרת העובדים שלך כיצד להשתמש בתוכנה או שירות חדש יכול לתפוס חלק ניכר מהזמן היצרני שלך. למה לא להשאיר את העבודה הזו לעוזר וירטואלי? היא אפילו תוכל להכשיר את הצוות שלך מרחוק, באמצעות Skype למשל, לחסוך בעלויות.

ניהול גיליון אלקטרוני

כבעל עסק, אתה כנראה צריך להתמודד עם שפע של דוחות שיש למלא על בסיס קבוע, החל מלוחות זמנים של צוות ועד הוצאות או רשימות לקוחות. הרעיון הטבעי הוא לתת ל-VA שלך לעשות את כל זה. עוזרת וירטואלית יכולה לייבא, לייצא ולמיין כל סוג של נתונים בזמן שהיא יכולה גם להתמודד עם עיצוב גיליונות אלקטרוניים ותחזוקה כללית.

שירות לקוחות

עוזר וירטואלי יכול להשיב לשאילתות שלך בתוך ציר זמן שנקבע. שאילתה עסקית יכולה להיות כל דבר, מלקוח לא מרוצה ועד לקוח פוטנציאלי. VA יכול לעזור לך להתעדכן במשימות שירות הלקוחות שלך, ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות, לפתור ולהסלים מקרים, להשיב לתלונות בצורה נאותה.

לא משנה אילו משימות תחליט לבצע מיקור חוץ לעוזרת וירטואלית, מה שהכי חשוב זה לבנות אמון ולהביא אותה להבין באמת את העסק שלך – זה ייקח זמן מה בתחילת הקשר אבל זה ישתלם בהמשך.Source by Elisa Duriavig

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.