10 צעדים פשוטים לשיפור סרטון YouTube שלך

יש לי חבר שהחליט להיכנס לתחרות הבינלאומית לחיות בניקרגואה. אחרי שחזרה הלוך ושוב אם להצטרף לתחרות או אפילו להיכנס אליה, היא החליטה לבסוף לעשות זאת. לאלו מכם שאינם מכירים תחרויות IL, זו תחרות שבה לפחות פעם אחת אולי פעמיים בשנה החברה בשם International Living מציעה לשלוח לזוכה בתחרות את כל ההוצאות ששולמו למדינה זרה לשהייה של חודש. כדי להיכנס לתחרות עליך להעלות ולהעלות סרטון המסביר מדוע אתה מקווה לזכות כדי שתוכל לצאת לטיול במדינה הנבחרת.

השנה החבר שלי החליט להיכנס. אחרי שהיא סיפרה לי על התחרות והכניסה שלה החלטתי לצפות בסרטון שלה ביוטיוב וזה מה שחשבתי על הסרטון שלה. אגב, שכחתי להגיד לך שאחרי שתעשה את הסרטון בן שלוש הדקות עליך להעלות אותו ליוטיוב אני מניח שכולם יראו ובו בזמן נותנים לחברה חשיפה. (מהלך חכם עבור החברה)

כאשר צפיתי בסרטון שלה התחלתי לחשוב כיצד ניתן לשפר זאת. היא בהחלט זקוקה לדעות של אחרים. אז הנה אנחנו מתחילים. דברים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את סרטוני YouTube שלך.

  1. וודא תמיד שהצלילים ברמה המתאימה. זאת אומרת שהם מספיק חזקים כדי שמישהו ישמע. פעמים רבות הצלילים איומים. למרבה המזל, הצליל של חבר שלי מספק במנות.
  2. בקשו ממישהו אחר להחזיק את המצלמה או להשתמש בחצובה. בדרך זו, המצלמה לא תרעוד ותקבל תמונה ברורה אם המצלמה ממוקדת כראוי.
  3. שמלה להצלחה. מה זה אומר? לבשי משהו מתאים שמשלים את עור הפנים שלך. אם אתה מבין מה המשמעות של צבעים, אתה יודע על מה אני מדבר. כאן לבשי צבע שמתאים לעור הפנים שלך ומשמעותו מה שאתה מנסה להגיד. כמו, "אני שמח". או "אני מתכוון לעסקים" רק לכמה דוגמאות. אתה יכול לשאול, "איזה צבע הייתי לובש כדי להראות שמח?" אתה עשוי ללבוש צהובים או צבע בהיר אחר כדי להשלים את עור הפנים שלך. לעסקים, כולנו יודעים שצבע שמרני כהה עושה את העבודה.
  4. חיוך. לפעמים אנו מתרגלים להיראות חמורים בגלל עבודותינו או עמדותינו בחיים. אנו חושבים שעלינו להיראות רציניים כל כך מבלי להבין כי המראה הזה דבק בנו. המבט החמור ההוא הופך להיות הטבעי שלנו. האם אי פעם הלכת למכולת ולא באמת חשבת על משהו שלילי ומישהו עובר לידך וקובע: "חייכי, דברים לא יכולים להיות כל כך גרועים!" ואתה מרים את עיניך והתחיל לחייך ובו בזמן חושב לעצמך שבטח יש לך מבט מרושע או עצוב על הפנים.
  5. מסרק את השיער שלך. גם אם רק הורדת את הכובע, קח את היד שלך והבריש לך את החוטים הכי טוב שאתה יכול.
  6. תהנה או נראה שאתה נהנה. אנשים נוטים לצפות בסרטונים של אנשים שעושים משהו מטורף או טיפשי. אז למרות שהסרטון שלך עוסק למה אתה רוצה לעשות משהו; תהנה להראות את זה בוידאו אל תגרום לזה להיראות כמו מטלה. אז קדימה שיהיה לך כיף לעשות את זה.
  7. נסה להקליט איפשהו ללא רעשי רקע. אלא אם כן זה מה שאתה רוצה. נניח שאתה רוצה את שאגת הים או את האנשים שמשחקים כדורעף ברקע. אתה לא רוצה את תחרות הקולות ברקע שלך.
  8. הגדר לך סרטון כך שאנשים יהיו מוכנים לתת לך משוב על הפרויקט שלך.
  9. הקפד לקרוא את כל החוקים ולכנות את הסרטון שלך כראוי בהתאם לחוקי התחרות, אם זו תחרות אליה אתה נכנס.
  10. השתמש בעורך וידאו שאתה מכיר ויודע כיצד להשתמש בו. הסרטון של חבר שלי הוא רק שלוש דקות אולם הזמן ב- YouTube יצא לקרוא תשע דקות וארבעים שניות. זה בהחלט ישפיע על מספר הצפיות או הלהיטים. אתה תבין את זה. אני לא יכול.

החוקים להבנתי אומרים, "סרטון של שלוש דקות …" אולי הוא נחשב כתשע דקות וארבעים שניות במקום זאת. מי יודע?

אני בטוח שיש דרכים אחרות לשפר את הסרטונים, אנא תן הצעות באתר.Source by Leslie M Collins

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.