3 טיפים למניעת דואר זבל פשוט בדוא"ל

דואר זבל של דואר אלקטרוני מתמיד. הם הולכים לפי דבריו של נפוליאון היל, "סבלנות, התמדה וזיעה יוצרים שילוב ללא תחרות להצלחה". עם דואר זבל שני המרכיבים הראשונים בהחלט קיימים; יש להם התמדה וסבלנות. זה מאוד גורם להיפטר מדואר זבל. הם סבורים שאם הם מבצעים מכירה אחת בלבד מתוך 50,00 פיסות דואר שנשלחו הם יצליחו. לכן מי שרוצה להיפטר מדואר זבל יצטרך לתרגל עקרונות מסוימים בשקידה. ישנם 3 טיפים טובים שכולם צריכים להשתמש בהם כדי למנוע את רוב דואר הזבל.

אל תירשם מבלי לנקוט באמצעי זהירות

האינטרנט מציע הצעות מעניינות רבות. יש הכל, החל מתוכנה חינמית ועד ייעוץ חינם. בכל פעם שמישהו נרשם הוא יגיע לרשימת התפוצה של אדם אחר. אותם משווקי אינטרנט שהם לגיטימיים ישלחו לך מייל אישור ויבקשו ממך לאשר שאכן נרשמת. בשיטה זו, הנקראת Double Opt In, הם נותנים לך את ההזדמנות לשלול שבעלך או נערך לא רשם אותך. בשיטה זו, תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת שתרצה ותפסיק לקבל את הודעות האימייל. הבעיה היא שיש גם דרך לא אחראית לנהל שיווק בדוא"ל. המשווק שמשתמש באדן הטקטיקה הלא ישרים האלה לעולם לא נותן לך את האפשרות לרדת מרשימת התפוצה ולסיים את מבול הדואר הזבל הבלתי רצוי. חלק הנוהגים בכך אפילו מציבים קישור של "ביטול הרשמה" בתחתית ההודעה אך הם אינם עוקבים אחריהם ומוציאים אותך מהרשימה. כל מי שנרשם לעסקאות חינמיות באינטרנט צריך לעשות זאת באמצעות חשבון מייל "לזרוק" בחינם. מובן מאליו שתקבל דואר זבל אז למה להשתמש בדוא"ל הטוב שלך מספק שירותי האינטרנט שלך? כשאתה משתמש בחשבון חינמי של נגיד, יאהו, והוא מתמלא בדואר זבל, אתה יכול פשוט לזרוק אותו. אם תירשם תקבל דואר זבל. זה בלתי נמנע. אם אתה רוצה להירשם ולא לדאוג מדואר זבל, נקט בכמה אמצעי זהירות והשתמש בחשבון דואר אלקטרוני לזרוק.

אל תפרסם את כתובת הדוא"ל שלך במקומות ציבוריים

הרשתות החברתיות הפכו לענף ענק ולנושא עניין רב בקרב אנשים רבים. כיף לקחת חלק בפורומים ובפייסבוק ולקבל את האינטראקציה הרצויה. למי שרציני לגבי הימנעות מספאם יש המלצה אחת פשוטה שעליה לפעול בהתמדה בלתי מעורערת. אל תפרסם את כתובת הדוא"ל שלך אלא אם כן זהו חשבון חינמי שיום אחד תיפטר ממנו. אנשים שמשתמשים בשיטות דואר זבל ימצאו את הכתובת שלך תוך זמן קצר. ואם אינך מודע לכך, ישנם מחשבים הסורקים את האינטרנט ללא הרף וקוטפים כתובות דוא"ל מהפורומים, פייסבוק ומכל מקום אחר בו אנשים מפרסמים אותם. אין צורך להבין את הטכנולוגיה המאפשרת זאת; זאת עובדה. זה עובר לבעלות על אתרים. אם יש לך אתר בנוי התעקש שיהיה מותקן טופס יצירת קשר טוב עם אבטחת captcha. למי שמפרסם את הדוא"ל שלו באתר האינטרנט שלו יהיה טווח. ישנם מספר לא מבוטל של סקריפטים של טופס יצירת קשר שיעניקו למבקרים שלך אפשרות ליצור איתך קשר. אינך צריך לפרסם את כתובתך באתר שלך.

אל תפתח דואר זבל

ברגע שאתה מקבל דואר זבל בתיבת הדואר שלך אתה יכול להגביל אותו על ידי מחיקתו מבלי לפתוח אותו. לדואר הזבל יש טריקים מסוימים שהם משתמשים בהם כדי לוודא אם פתחתם את הדואר שלהם או לא. ברגע שהם יגלו שפתחת הם יזנקו קדימה עם כל ההתלהבות. לאחר שדואר זבל אימת שכתובת הדוא"ל שלך תקפה הוא עשוי להוסיף אותה לרשימה גדולה ולמכור אותה לדואר זבל אחר שרוצה לשלוח לך את הדואר הלא רצוי שלהם. אתה עשוי לראות הרבה דואר שאתה לא מזהה וזה עלול לגרום לך לסקרנות. אם אתה רוצה להיפטר מספאם, אל תפתח אותו. Microsoft Outlook מציע חלונית תצוגה מקדימה. אם אתה חייב לדעת מה יש בתוך פיסת דואר זבל אתה יכול להציץ בה דרך חלונית התצוגה המקדימה. העצה הטובה ביותר היא לאסוף את כל דואר הזבל בתיבה ולמחוק אותה.

כמעט בלתי אפשרי לוודא שלעולם לא תקבל דואר זבל. אם תעקוב אחר 3 הטיפים הללו באופן עקבי תוכל להגביל את דואר הזבל לרמה הניתנת לניהול.Source by Greg Nicholl

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *