4 סיבות מדוע כדאי לבחור בפיתוח מסחר אלקטרוני של Magento

כל יוזמה, גדולה כקטנה, צריכה להתמודד בשלב כלשהו עם מחסומים. יהיה זה חסימה נפשית למחבר, או השעיה זמנית בהתקדמות בפיתוח פרויקט.

לדוגמה, בעלי מסחר אלקטרוני, בתחילת דרכם המקוונת, מתמודדים עם מכשולים בעת פיתוח החנות האלקטרונית שלהם, או שאני אומר במיוחד בעת בחירת פלטפורמת פיתוח מסחר אלקטרוני.

לפי הנתונים של G2, יש 370 פלטפורמות מסחר אלקטרוני זמינות. עכשיו, זה יכול להיות מספר מכריע וללא ספק שזו משימה מסורבלת להשוות ולבחור מתוך מאות אפשרויות זמינות. אינך יכול לעשות כאן ניסוי וטעייה מכיוון שפלטפורמת המסחר האלקטרוני תהיה עמוד השדרה של כל חברה מקוונת.

כמו כן, אין דבר כזה פלטפורמה 'הטובה ביותר' מכיוון שלכל פלטפורמה יש הטבות ומגבלות משלה. זה תלוי לחלוטין בדרישות שלך וביעדים נוספים שאתה רוצה להשיג, ואז תחליט על פלטפורמה שעוזרת לך בצורה הטובה ביותר.

האם אתה חושב שזה משכפל את הקונפליקט שלך? אז הפוסט הזה הוא בשבילכם!

אז נתחיל!

האם פיתוח מסחר אלקטרוני של מג'נטו הוא בחירה של רוב העסקים?

מג'נטו מקבלת 5000 הורדות מדי יום. על פי הנתונים, בשנה שעברה היגרו כמעט 7,500 קמעונאים למג'נטו מפלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות. מכאן שניתן לומר כי מג'נטו היא ללא ספק הבחירה הראשונה של בעלי עסקים המתמודדים עם מספר רב יותר של לקוחות ומכירות ומי שמחפש פתרון כולל לטווח ארוך. זוהי פלטפורמה מהימנה לבעלי עסקים קטנים בגלל התכונות המתקדמות שלה, הרחבות במחירים נוחים ופונקציונליות עשירה.

האם אתה מכיר במג'נטו אתרי מסחר אלקטרוני פופולריים של עסקים כמו נייקי וסמסונג?

בסך הכל, מג'נטו מועדפת על בעלי עסקים ואין זה מפתיע כי החל משנת 2020, מג'נטו צפויה להניע יותר מ -250 אלף אתרי מסחר אלקטרוני פעילים.

האם Magento פיתוח eCommerce מתאים לך?

בואו לקבל תשובה לשאלה זו על ידי גילוי היתרונות ששירותי הפיתוח של מג'נטו 2 מציעים.

 1. שיפור ביצועים והרחבה

ביצועים והרחבה הם ההיבטים העיקריים של כל חנות אלקטרונית. Magento מציעה ממשק אינטראקטיבי כדי להבטיח שכולכם טובים בהם. הוא מגיע עם אינדקס משופר המסייע להגדיל את מהירות השאילתה ואת הביצועים של חנות האינטרנט.

מה המשמעות של ביצועים גבוהים?

 • זמן טעינת דפים משופר עבור משתמשי קצה

 • שמירה של עמוד מלא

 • אינדקס מותאם

כל אלה עוזרים לשפר את המהירות הכוללת של החנות המקוונת שלך.

מה המשמעות של מדרגיות משופרת?

זה נתן למשתמשים את הגמישות להשתמש במסדי נתונים מרובים. כעת תוכל לקבל מסד נתונים נפרד לביצוע קופה, ניהול הזמנות וקטלוג מוצרים.

 1. תכונות קידום אתרים מתקדמות

מנועי החיפוש גורמים לתנועה עצומה לחנויות מקוונות. זה הופך את קידום אתרים לחיוני לנראות ולשיפור דירוג האתר שלך. Magento 2 מציעה הרחבה מתקדמת של חבילת SEO שתביא את משחק ה- SEO שלך לרמה חדשה.

 • בדוק את היתרונות שאתה מקבל מחבילת SEO:

 • צור תבניות SEO

 • הגדר תוספות עשירות מהחנות שלך

 • נהל הגדרות SEO לדפים, קטגוריות וניווט רב שכבתי

 • הפוך את ניהול Meta Tag לאוטומטי לחנות שלך

 • ניתוח דפי SEP בעזרת סרגל הכלים של SEO

 • הגדר כתובות אתרים קנוניות

 • הגדר וייעל את מפות האתר של XML

מכיוון של- SEO יש כוח לשפר את חנות המסחר האלקטרוני שלך, תוכל למשוך תנועה איכותית מבלי לבזבז הרבה כסף. אז ברור שתרצה ללכת על פלטפורמה ידידותית לקידום אתרים. לא היית?

 1. ידידותי לנייד

אם אתה מסתכל על נתוני הקניות בנייד, זה נראה מבטיח. למשל, ב -6 החודשים האחרונים, 79% של משתמשים ביצעו רכישה מקוונת באמצעות המכשירים הניידים שלהם. ככל שהסמארטפונים הופכים לנגישים יותר ויותר, מספר זה רק יגדל. לכן, אתר המסחר האלקטרוני שלך חייב להיות ידידותי לנייד.

Magento 2 היא פלטפורמה מוכוונת לנייד. הוא מציע תכונות חיוניות המסייעות למשתמשי הקצה לנווט בקלות בקטלוג החנות שלך בנוסף לחוויית קופה ידידותית לנייד. מכיוון שמג'נטו 2 מגיבה לנייד, אתה יכול להתאים נושאים חדשים ליכולות התקן פיזי ותוכנה.

היתרון הגדול ביותר שאתה מקבל הוא דירוג גבוה יותר של האתר שלך. הסיבה לכך היא ש- Google הפעלה כברירת מחדל לאינדקס הראשון לנייד. משמע, גוגל משתמשת בגרסת הנייד של כל דף לאינדקס ולדירוג. לכן, אתר ידידותי לנייד ייתן לך את השליטה במנועי החיפוש.

 1. ירידות אבטחה מופחתות

איום הסייבר הוא אחת הבעיות הגדולות ביותר איתן מתמודדת תעשיית המסחר האלקטרוני כיום. הנתונים מצביעים על כך שהונאה מקוונת של PayMaxnt תעלה למסחר האלקטרוני לפחות 25 מיליארד דולר בשנת 2024. כבעלים של מסחר אלקטרוני, אתה צריך להיות על המשמר כדי להשאיר את ההאקרים במפרץ. ומג'נטו 2 מכסה אותך בגלל זה.

הוא מציע כלים לניהול סיסמאות המסייעים לעסקים להגן על נתוני לקוחות. למסגרת Magento 2 יש מוסכמות מסוימות המסדירות את בריחת הנתונים.

האפשרות 'לקריאה בלבד' במערכת מונעת ממשתמשים לא מורשים לגשת לקבצים מסוימים. בקיצור, פלטפורמת Magento 2 מספקת מגוון רחב של כלים ותכונות ובכך מפחיתה את סכנות האבטחה.

הערות לסיום

פיתוח מסחר אלקטרוני של מג'נטו מעצימה 12% מכלל החנויות המקוונות. האפשרויות שהפלטפורמה הזו מציעות הן אינסופיות. לכן, החנות הבאה שלך עשויה להגיע לשיאים חדשים על ידי בחירת הפלטפורמה הפופולרית הזו. סקרנים לדעת איך? פנה לצוות שלנו ב- BiztechCS. הם אף פעם לא נמאס לדון בפלטפורמת המסחר האלקטרוני האהוב עליהם!Source by Maulik D Shah

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *