5 הטעויות הרגילות שעלולות לשבור את עסק המסחר האלקטרוני שלך

יצירת חנות מקוונת ממש לא קשה כשיש שפע של פלטפורמות זמינות כולל Magento, Shopify ל- WooCommerce או Zencart. עם זאת, בהתחשב בתחרות העזה בגזרת המסחר האלקטרוני, פתיחת מיזם מקוון היא יותר על בניית אמינות והפיכת הדברים למושלמים כדי להגביר את ההמרות. עבור קמעונאים מקוונים, הצלחה היא דוגמא בטוחה רק אם הם יודעים כיצד להביא לקוחות חדשים באופן עקבי ולמלא את כל הפערים באתר. בכל שלב, עליהם להיזהר לא להיטל לטעויות היקרות שרוב הקמעונאים עושים ולהרוס את היקף ההכנסות שלהם.

בין אם סוחרים קמעונאיים רוצים להקים חנות מסחר אלקטרוני או לבצע אופטימיזציה של החנות הקיימת שלהם, להלן הטעויות הברורות ביותר שעליהן עליהם להיות מודעים כדי להציע למבקרים חווית משתמש מרגשת.

#1 אין תוכנית מתאימה למיקוד

עבור אתר מסחר אלקטרוני, לא צריך תכנית אסטרטגית פורמלית, אבל עדיין תוכנית פשוטה כיצד להמשיך ולמקד את הפלחים הספציפיים. אינכם זקוקים לתוכנית עסקית כמפת דרכים להצלחה אלא פשוט היו מודעים למי הם הלקוחות שלכם, מה הם אוהבים, מה אתם יכולים למכור להם ומה הלקוחות מוכנים לשלם עבור המוצרים המוצעים על ידכם.

#2 ללא הצעת ערך מוגדרת

מחקרים הראו שרוב הקונים נשארים חלק מהשניות בכל אתר מקוון לפני שהם מחליטים אם הם ירכשו או יעזבו ליעד קניות אחר. הדבר היחיד שיכול לאשר את החלטתם להישאר הוא הצעת ערך ייחודית של החנות שלך. הצעת הערך שלך תגרום לך להיות שונה ממוכרי השאר ותציג את מה שיש לך להציע להם. ליתר דיוק, הצעת הערך היא סיכוי מבטיח מקצה הקמעונאים לספק הטבות ספציפיות ללקוחות ולספר להם מדוע הם הטובים ביותר.

#3 הסתרת פרטי המוצר ומידע

רוב הקמעונאים המקוונים טועים בכך שהם מסתירים הרבה פרטים כמו הפריטים המשלימים שנוספו למוצר, הנחה או הנחות, תכונות מסוימות פחות חשובות או התוספות הדרושות למשלוח. הם חושבים שלקוחות יאהבו הפתעות ועלולים להתרגש לאחר ביצוע ההזמנה. אבל האמת היא שלקוחות מרגישים שהולכים שולל במקרים בהם הם צריכים לשלם יותר ולא ידעו על כך. לכן, גם אם יש לך את הכוונות הטובות ביותר להסתיר מידע כלשהו, ​​אל תלך על זה כיוון שאנשים כמוך יהיו פשוטים במיוחד בנוגע למשלוח ומחירים.

#4 התעלמות מלקוח לאחר המכירה

אתה פשוט לא יכול לשכוח את הלקוחות שקנו משהו כזה או אחר מהחנות שלך כי הם עשויים להיות אלה שיחזרו לרכישות הבאות שלהם. לכן, וודא שאתה מציע להם ניסיון טוב גם לאחר מכירת המוצר. לשם כך, הקמעונאים צריכים לקדם אחר כך דרך בולטת של אינטראקציה עם הלקוחות כמו דוא"ל, הודעות, הודעות דחיפה, צ'אט חי וכו '.

#5 לא לשים דגש על אסטרטגיית SEO עם הבנת השוק

קידום אתרים עבור מסחר אלקטרוני או כל אתר אינטרנט כרוך בעיקר בלימוד המתחרים בשוק ומהן מילות המפתח או ביטויי המפתח אליהם הם מכוונים. אסור לך לנהוג שטויות ולשקול רק מילות מפתח רלוונטיות לעסק שלך, אך עליך לשקול את אותן מילות מפתח איכותיות שיכולות להעלות את הדירוג שלך במנועי החיפוש מעל המתחרים שלך.

תמיד עדיף ללמוד מטעויות של אחרים מאשר שלך. האיורים לעיל נועדו לגרום לך ולכל קמעונאי שאפתן להיות מודעים לטעויות הנפוצות שעלולות לקרות בפיתוח מסחר אלקטרוני. זה כנראה יאפשר למוח שלך לזמזם רעיונות שונים כיצד להימנע מטעויות אלה ולשפר את היקף ההכנסות לחנות שלך.Source by Rob Stephen

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.