5 טיפים לאבטחת סייבר שיעזרו לך להישאר בטוח בעבודה

אם זה לא התפקיד שלך לדאוג לענייני אבטחת הסייבר, אז למה שיהיה אכפת לך? עליך לעשות זאת כי אתה עדיין צריך לשחק את חלקך במערכת זו. אם משהו משתבש ונמצאת באשמה, תישא באחריות.

אם אתה רוצה להישאר מאובטח, להלן כמה טיפים לטיפים בנושא אבטחת סייבר בעבודה.

הימנע מכתיבת סיסמה על נייר

לא משנה כמה עבודה אתה צריך לעשות בעבודה, הקפד לשמור על סיסמאותיך מאובטחות. לא יהיה רעיון טוב לרשום את הסיסמאות שלך על פיסת נייר כמו פתק דביק ואז לשים אותה במקום כלשהו שבו כולם יכולים לראות אותו. גישה זו תסכן את הנתונים האישיים שלך מהר ממה שאתה יכול לדמיין. נסה במקום זאת מנהל סיסמאות.

הימנע משימוש ב- Wi-Fi ציבורי

ללא קשר לסוג התעשייה בה אתה נמצא, כנראה שתצטרך לבצע עבודה כאשר אתה רחוק מהמשרד שלך בשוק. כיום, כולם צריכים להישאר מחוברים לאינטרנט באמצעות WiFi בכל עת, אך WiFi ציבורי לא יכול להיות בחירה בטוחה כאן.

אם אתה מתכוון להשתמש ב- WiFi ציבורי, הקפד להשתמש ב- VPN המוצע על ידי החברה שלך לפני ביצוע עסקה פיננסית חשובה.

הימנע משימוש בכונני USB לא ידועים

אנשים מפילים דברים, במיוחד דברים שהם קטנים בגודלם. ייתכן שנתקלת במשהו ששכב על הקרקע, כגון כונן USB. מה הייתם עושים לו? כמו רוב האנשים, תתפתה לעשות בו שימוש.

לרוע המזל, על פי מחקרים, רוב האנשים שנתקלים במנהלי USB מחברים אותם למחשבים שלהם כדי לראות מה יש בהם, וזו טעות גדולה. אתה לא יודע מה מאוחסן בהם. זה יכול להיות וירוס או תוכנה זדונית שעלולה לפגוע במחשב המשרד שלך או לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. לכן, עדיף להימנע משימוש במכשירים כאלה.

הימנע ממלכודות דיוג

לעתים קרובות פושעים ניגשים לרשתות ארגוניות באמצעות מלכודת דיוג. חשוב לזכור כי אף חברה קטנה או גדולה אינה חסינה מפני הונאות אלה. זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו.

אתה עשוי לחשוב שאתה בטוח, אך דע כי הנתונים שלך עלולים להיגנב. עבריינים תמיד מחפשים הזדמנות להשיג את מטרתם. הם עשויים לגנוב את הנתונים שלך ולמכור אותם באינטרנט החשוך.

אם כך, השאלה היא כיצד תוכל להימנע מרמאת דיוג? זה פשוט. אתה לא צריך ללחוץ על כל קישור שנראה די דומה לאתר שבו אתה מבקר לעתים קרובות.

גבה את הנתונים שלך

הקפד לגבות את הנתונים שלך. תוכנת Ranswom גרמה לאובדן של מיליארדי דולרים לאנשים, במיוחד לעסקים. כאשר אנשים אינם מסוגלים לגשת לקבצים החשובים שלהם, הם מסכימים לשלם את סכום הכופר שדורשים תוקפי הסייבר. לעתים קרובות הם מכוונים לחברות מכיוון שהם יכולים לשלם סכומי עתק בכופר כדי לשמור את הנתונים שלהם.

אז מה הדרך החוצה? אתה רק צריך לגבות את הנתונים שלך, מה שיגן עליך כאשר אתה מסרב לשלם את הכופר וההאקר מוחק את הנתונים שלך.

אז אלו כמה טיפים לאבטחת סייבר שתרצה לעקוב אחריהם כדי להישאר בטוחים בעבודה.Source by Shalini Madhav

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *