5 טעויות שכדאי להימנע מהן באתר המסחר האלקטרוני שלך

מחפש להקים אתר מסחר אלקטרוני? מנסה לגדל אחד שכבר הקמת? הימנע מחמש הטעויות הללו.

1. לא הולך אורגני

בין אם אתה אוהב את זה או לא, SEO עומד להיות חלק גדול מהצלחת החנות המקוונת שלך. למד את הפניות והיציאות של תיוג התמונות שלך בצורה נכונה, הגעה לכותרות תיאוריות, שימוש במילות מפתח וכו '. זה יעשה הבדל עצום בצמיחה ובהצלחה של החנות שלך.

2. להיות מחסן שקט

כאשר אדם מבקר בחנות המקוונת שלך, הוא אמור לראות באופן מיידי שני דברים: מספר טלפון שאליו הוא יכול להתקשר אם יש לו שאלות ודוא"ל שיוכל לשלוח לו הודעה כאשר בסופו של דבר יחליט שהוא לא רוצה לדבר בטלפון! קל להגיע למחלקת שירות הלקוחות שלך יוסיף אמינות לחנות שלך ויעזור להשאיר אנשים באתר כאשר הם היו עוזבים אחרת. אל תהיה אחסן שקט.

3. ארגון עלוב

בין אם יש לך קטלוג גדול או קטלוג קטן, עליך לוודא שמוצגים מוצגים עם תמונות גדולות ואיכותיות ושהם מאורגנים כראוי. חנויות קטנות עשויות להתחיל בפריסה של עמוד אחד, אך לא משנה מה, עליך להציג מוצרים בעמוד הראשון אם ברצונך לייעל את האתר שלך להמרות.

4. עיצוב איטי

אף אחד לא עומד להישאר ולגלוש באתר שלוקח לנצח להיטען, אך לרוב זה קורה באתרי מסחר אלקטרוני. אתה תעלה הרבה תמונות גדולות ואיכותיות עבור המוצרים שאתה מציג, כך שעליך להשתמש בשירות ה- Crunching and Hosting התמונות המתאים כדי לשמור על מהירות האתר שלך.

מטמון רחב של אתרים יעזור גם להשאיר את העניינים במהירות כך שהלקוחות שלך לא יחכו עד שהמוצרים שלך יופיעו על המסך שלהם.

5. נייד לא ידידותי

האם ידעת ש -70% מהחיפושים בנייד ממירים תוך שעה? כלומר, אם משתמש נייד מגיע לאתר שלך והאתר שלך לא מוכן למשתמשי מובייל, הוא פשוט עומד לעזוב ולנסות אתר מתחרה במקום. אל תחשוב שהם יסתבכו בכניסה לשולחן עבודה שעשוי לעבוד עם האתר שלך.

אתה צריך להיות מוכן כשהלקוחות שלך, וזה דורש בעל אתר ידידותי לנייד כדי לעזור להגדיל את ההמרות. הקפד לבדוק את האתר שלך בכל מיני מכשירים כדי לסייע בהפסקת הקפצות הנובעות מעיצוב אתר לקוי.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *