5 יתרונות בשימוש ב- YouTube לאירוח וידאו

בשנת 2005 נולד אתר שיתוף הווידאו הגדול בעולם. יוצריו קיבלו אותו בשם YouTube. עד מהרה, הוא נרכש על ידי ענקית מנועי החיפוש גוגל תמורת כ-1.6 מיליארד דולר. בפלטפורמה זו תוכל לשתף את הסרטונים שלך עם כל העולם בקלות. מיליוני אנשים יצפו בסרטונים שלכם מרחבי העולם. להלן מספר יתרונות של אירוח הסרטונים שלך ב- YouTube. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

קהל עצום מרחבי הגלובוס

הצלחת העסק מבוססת על הנראות שלו. לגבי הנראות, אין לך שום אפשרות טובה יותר מיוטיוב. לאחר שהעלית את הסרטונים שלך בוחרים את הקטגוריה והמקום הנכונים, אתה מוכן ללכת. אם הסרטון שלך מוצא חן בעיני טונות של אנשים, הוא עלול להפוך לוויראלי. ברגע שהוא הופך לוויראלי, הוא יקבל כמות עצומה של צופים תוך פרק זמן קצר. אז לאתר יש קהל עצום.

עלות אירוח

אם אתה רוצה לארח את הסרטונים האישיים או העסקיים שלך בשירות אירוח בתשלום, העלות תהיה גבוהה מאוד. מצד שני, אם תבחר ב- YouTube לארח בו את הסרטונים שלך, העלות תהיה אפסית. אינך צריך להוציא כסף על ההיבט התפעולי של הערוץ שלך ב- YouTube. הנהלת האתר תדאג להכל. כל שעליך לעשות הוא להעלות ולפרסם את הסרטונים המקוריים שלך.

קלות שימוש

אם תבחר לאירוח בתשלום, תצטרך להשקיע הרבה זמן ברכישת שמות דומיין, בחירת מארחי אתרים והקמת האתר שלך. אבל עם YouTube, יש לך דרך קלה ללכת בה. הכל כבר מוגדר, אז אתה רק צריך ליצור חשבון וזהו. על ידי ביצוע כמה שלבים בסיסיים, תוכל להעלות את הסרטונים שלך מהר ככל שהחיבור מאפשר זאת. לכן, YouTube הרבה יותר קל לשימוש.

תעבורת אינטרנט

הסרטונים שלך לא יועילו אם אף אחד לא יצפה בהם. במקרה של אתר אינטרנט משלך, תצטרך לנקוט בצעדים הדרושים כדי להביא מבקרים. מצד שני, אם תעלה אותם ליוטיוב המבקרים יגיעו לערוץ שלך בעצמך. מכיוון שהפלטפורמה נמצאת בבעלות גוגל, הסרטונים יצורפו לאינדקס במסד הנתונים שלה באופן אוטומטי.

רוחב פס וקיימות

מכיוון של-YouTube יש שרתים ייעודיים, אתה לא צריך לדאוג לגבי רוחב הפס והשטח. אתה יכול לפרסם כמה שיותר סרטונים. רוחב הפס הבלתי מוגבל יאפשר למיליוני צופים לצפות בסרטונים שלך בו זמנית. במקרה של אירוח בתשלום, אם לא נרשמת לרוחב פס בלתי מוגבל והסרטונים שלך הופכים לוויראליים, השרת עלול בסופו של דבר לקרוס והצופים שלך לא יוכלו לצפות באף אחד מהסרטונים שלך. במקרה של יוטיוב, זו לא בעיה.

לכן, אם חיפשת שירות אירוח בתשלום כדי להעלות סרטונים עסקיים או אישיים שלך, אנו מציעים לך לנסות קודם את YouTube. אני בטוח שאתה לא תצטער על ההחלטה שלך.Source by Shalini Madhav

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.