5 סימנים שהמסחר האלקטרוני שלך צריך Odoo ERP

עם הגדלת הדרישות של הלקוחות, כמות הולכת וגוברת של לקוחות מקוונים, והגדלת היקפי המכירות, ניהול אותו הדבר יחד עם ניהול הזמנות רכש ענקיות של לקוחות, ניהול פרטי לקוחות, כספים, משימות הנהלת חשבונות, מלאי, כמעט הכל הופך לקשה יותר. וכאן מגיע התפקיד של מערכת ERP משולבת הכל-באחד כמו Odoo. כפי ששותף על ידי איש מקצוע של אודו באוסטרליה, שילוב תוכנה זו בעסק מסחר אלקטרוני יכול להבטיח זרימת נתונים קלה, הזנת נתונים חד פעמית, יתירות נתונים מופחתת, ניהול קל, מהיר יותר ויעיל של כמויות ענק של מכירות, לקוחות, חישובים פיננסיים והזמנות רכש. במילים אחרות, בכל הנוגע לניהול עסקי מסחר אלקטרוני, השקעה ב- Odoo ERP יכולה לסייע במרצ'נדייז טוב יותר, בהגדלת שיעורי המרה, שיפור חווית הלקוח, מיתוג טוב יותר, ניהול מהיר וחלק יותר של מכירות, הזמנות וכל שאר התחומים של המיזמים. , ובכך להבטיח צמיחה מהירה יותר של העסקים.

אבל הנקודה היא איך אתה יכול להבין שעסק המסחר האלקטרוני שלך צריך Odoo ERP. להלן הסימנים המרכזיים המעידים בבירור שהעסק שלך זקוק ל-ERP כעת.

עליך להתחבר למספר מערכות כדי לעדכן את פרטי הלקוחות, ההזמנות ונתוני המכירות שלך:

גם אם אתה מוכר בערוץ אחד, אתה עלול לגלות שאתה עדיין נכנס למספר מערכות תוכנה כמו למשלוח ומימוש הזמנות בפאנל הניהול של נקודת המכירה או המסחר האלקטרוני, לניהול ועדכון חשבונות ודוחות פיננסיים אחרים שיש לך כדי להשתמש בתוכנת הנהלת חשבונות נפרדת, לשיווק וניהול לקוחות ייתכן שתזדקק לפלטפורמה או מערכת שיווקית נפרדת וכן הלאה. כעת, כניסה ושימוש בכל כך הרבה מערכות שונות עלולות לגרום לבעיות שונות כמו הגדלת הוצאות מיותרת מכיוון שתצטרכו להשקיע במערכות תוכנה שונות, זרימת נתונים לקויה, תקשורת לקויה בין מחלקות ועלולים ליצור בלבול. במקום זאת, זהו רעיון חכם וחסכוני יותר לעשות דברים פשוטים יותר על ידי איחוד כל המשימות הללו בתוך תוכנת ERP אחת כמו Odoo שיכולה לנהל את הכל.

הלקוחות שלך זוכים לראות שגיאות מלאי:

לא משנה כמה ערוצים אתה מוכר את המוצרים שלך, אם הלקוחות המקוונים שלך זוכים לראות שגיאות במלאי אז חשוב מאוד לסדר את זה בהקדם האפשרי. לפי מחקר עדכני, נמצא שיותר מ-77 אחוז מהביקורות של הלקוחות קשורות לבעיות שהתמודדו איתם לאחר לחיצה על אופציית הקנייה שהביאה גם לאובדן הכנסות של כמעט 33 אחוז. הטמעת ERP המסחר האלקטרוני המושלם של Odoo יכולה לאפשר לך לעקוב בקלות אחר המלאי במקומות שונים, לסרוק ברקודים במהירות במהלך הבחירה, להפוך את זרימת כל ההזמנות מהלקוחות למחסנים לאוטומטית ולשפר באופן דרסטי את חוויות הלקוחות הכוללות לאורך מסע הקנייה. .

הלקוחות שלך רודפים אחרי הזמנות הרכש שלהם:

אם אתה מתקשה לעדכן את הלקוחות המקוונים שלך בזמן, הם בהחלט ירדפו אחריך. ככל שעסק המסחר האלקטרוני שלך מתרחב, גם נפחי המכירות וההזמנות ומספר הלקוחות שלך יגדלו. למרות שהחנות האלקטרונית שלך עשויה לטפל בתקשורת בסיסית יומיומית כמו אישורי הזמנה, פתקי משלוח וכו', הערך האמיתי של עסק מסחר אלקטרוני טמון ביכולת לעקוב אחר ההזמנות ולהציע עדכוני לקוחות בזמן אמת. לא משנה מה הבעיה, הלקוחות שלך צריכים לדעת על זה. ERP ECommerce כמו Odoo עוזר לך לעקוב בקלות אחר כל מצב כזה ומציע תכונות ופונקציונליות שיכולות לעזור לך לשלוח או לעדכן במהירות את סטטוס ההזמנות ללקוחות המתאימים בכמות גדולה.

עלויות העיבוד שלך בכל ההזמנות מרקיעות שחקים:

תהליך מרכזי של מסחר אלקטרוני שעליך לעקוב אחריו הוא עלויות העיבוד לכל הזמנה שקובעות כמה יעלה לך להוציא כל הזמנה מהדלת. ואם זה עולה לך הרבה יותר פשוט לשלוח את ההזמנה בהשוואה להכנסות שהיא תניב אז זה פשוט יכול להוביל להפסד עצום. עם זאת, דרך יעילה להוזיל את עלויות העיבוד היא באמצעות שילוב Odoo ERP.

אתה עדיין מחשב באופן ידני את הכספים והחשבונות שלך:

עם הגידול במכירות ובלקוחות, גם המשימות הפיננסיות והחשבונאיות שלך הופכות לבלתי ניתנות לניהול וקשות לביצוע באופן ידני. כמו כן, טיפול ידני בחישובים רגישים אלו עלול להוביל לשגיאות, שעלולות לגרום לבעיה חמורה בהמשך. אם עסק המסחר האלקטרוני שלך מתמודד עם בעיות כאלה, עדיף להכניס את Odoo למערכת שלך שמגיעה עם תוכנת הנהלת חשבונות ופיננסים נפרדת כדי לבצע אוטומציה ולבצע את כל החישובים העצומים והקשים האלה בקלות וללא רבב.

אלו היו הסימנים המרכזיים שמראים שהגיע הזמן לשלב את Odoo בעסקי המסחר האלקטרוני שלך. שילוב ERP של Odoo יכול להבטיח להפוך את כל התהליכים העסקיים שלך לאוטומטיים, לייעל את זרימת העבודה שלך ולעזור לך לנהל את המשימות העסקיות המייגעות שלך כמו מכירות, הזמנות, רכישות, לקוחות, מלאי וכו', בצורה יעילה וחסכונית.Source by Rob Stephen

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.